PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eski Köye yeni Adet[Facebook]

istanbulccc
25 Şubat 2010, 11:21
Sayın site yöneticileri, bu aralar sitenin hitleri düştü sanırım. Anasayfa'da bulunan Facebook grubumuza üye olun linki sorunlara yolaçıyor. Örneğin bizim şirkette Facebook engelli anasayfaya girişte motosiklet.net site girişi de engelleniyor. Kaş yapıcam derken göz çıkarmayalım sitenin hit'i daha da düşmesin.

Facebook engelini Firewall'dan kapatmak zorunda kaldım :P Herkes benim gibi sistem yöneticisi olmayabilir.

yeschim
25 Şubat 2010, 11:26
Biz ailecek facebook karşıtıyız :) Sanal aleme hayır gerçek aleme evet :mrgreen:

istanbulccc
25 Şubat 2010, 11:34
Biz ailecek facebook karşıtıyız :) Sanal aleme hayır gerçek aleme evet :mrgreen:

:) ne güzel

Kibele
25 Şubat 2010, 11:36
Sayın site yöneticileri, bu aralar sitenin hitleri düştü sanırım. Anasayfa'da bulunan Facebook grubumuza üye olun linki sorunlara yolaçıyor. Örneğin bizim şirkette Facebook engelli anasayfaya girişte motosiklet.net site girişi de engelleniyor. Kaş yapıcam derken göz çıkarmayalım sitenin hit'i daha da düşmesin.

Facebook engelini Firewall'dan kapatmak zorunda kaldım :P Herkes benim gibi sistem yöneticisi olmayabilir.

:bounce: :thumleft:

UmARsIZ
25 Şubat 2010, 11:58
motosiklet.net i exeption listesine alsan daha kolaydı be kardeş :)

istanbulccc
25 Şubat 2010, 12:36
motosiklet.net i exeption listesine alsan daha kolaydı be kardeş :)

:) o dediğin ISA,websense vs. de olur. Zyxel modem'de exception list vardıda biz mi kullanmadık. :P

UmARsIZ
25 Şubat 2010, 12:39
ben e firewall sandıydım yıkıl karşımdan :P

istanbulccc
25 Şubat 2010, 12:42
ben e firewall sandıydım yıkıl karşımdan :P

hehehe, uğraşamam ISA'yla Exchange'le adam olan şirkete çok bile :mrgreen: