PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motoplus2010 Etkinliği için (Hava Durumu) bilgisi

room
24 Şubat 2010, 20:33
Arkadaşlar merhaba bildiğiniz üzere 25-26-27-28 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar merkezinde düzenlenecek olan motosiklet fuarı etkinliğine yurdumuzun birçok bölgesinden yoğun katılımlar olacak her zamanki gibi.Buna istinaden

Devlet meteoroloji işleri ve diğer statü sahibi birkaç kaynağın çıkarmış olduğu haftalık Hava tahmin raporuna göre Hava Durumu tahminleri

25 Şubat Perşembe : Sağanak Yağışklı (En düşük :9 En Yüksek :13 derece)

Rüzgar Hızı Ortalama : 19 Güneyden

26 Şubat Cuma : Sağanak Yağışlı (En düşük: 8 En Yüksek 12�derece)

Rüzgar Hızı Ortalama : 20 Kuzeyden

27 Şubat Cumartesi : Sağanak Yağışlı (En düşük 7 En Yüksek 13 derece)

Rüzgar Hızı Ortalama : 14 Kuzeyden

28 Şubat Pazar : Sağanak Yağışlı (En düşük 7 En Yüksek 13 derece)

Rüzgar Hızı Ortalama : 25 Kuzeydoğudan

istanbul Bakırköy havalimanı tahminlerine göre ; bu tarihler arasında Bakırköy-Florya-Yeşilköy-Havaalanı hattının Bulutlu/Çok bulutlu ve yer yer ve sık aralıklarla olmak üzere sağanak yağışlı olması bekleniyor.

Rüzgar tahminlerinde Pazartesi hariç diğer günler hava rüzgarın etkisiyle soğuk kuru ve sert olacağını gösteriyor.

Arkadaşlarımızın buna göre önlem alarak gelmesini istediğim için böyle bir post açtım.

Herkese şimdiden iyi eğlenceler.

semihg
24 Şubat 2010, 20:48
off yaa bi fuara gidicez onda da yağmur yağıyo ama ne olursa olsun gidicem :D

Evrim Ergin
24 Şubat 2010, 20:53
erimezsiniz :)
kaçırmayın fuarı.

room
24 Şubat 2010, 21:08
Önlem almakta fayda var

stubborn
24 Şubat 2010, 22:14
kahvaltı için yazılanları 3 te 1 e düşelim :wiinkk:

genç kaptan
24 Şubat 2010, 23:00
şuana kadar gittigim tüm fuarlar yagışlı ve soguk geçti..
kötü bi zamanda yapıyorlar bence bu fuarı

Osbourne
24 Şubat 2010, 23:23
Arkadaşlar motosikletle gitmek farz mı?
Mevcut toplu taşıma imkanlarıyla gelinebilecek gayet uygun bir noktada fuar alanı..
Ben en başından beri metrobüsle gitmeyi planlıyorum zaten..

wermeer
24 Şubat 2010, 23:43
Arkadaşlar motosikletle gitmek farz mı?
Mevcut toplu taşıma imkanlarıyla gelinebilecek gayet uygun bir noktada fuar alanı..
Ben en başından beri metrobüsle gitmeyi planlıyorum zaten..
tabiki şart değil fakat gidicez şimdi otobüsle, bir dünya motor görücez, sonra çıkarken '' ulen ben niye motorla gelmedim !!'' diyerekten dellenicez :)

Osbourne
24 Şubat 2010, 23:52
tabiki şart değil fakat gidicez şimdi otobüsle, bir dünya motor görücez, sonra çıkarken '' ulen ben niye motorla gelmedim !!'' diyerekten dellenicez :)

Yok valla ben motor görmeye değil aksesuar görmeye gidiyorum açıkçası :mrgreen:

euro79
25 Şubat 2010, 00:14
bu hava durumu dogru dımı hıç heveslenmeyelım o zaman motorla cıkmayı öylemi ?eger dogru ıse butun planın ıcıne edıldı.saglık olsun.:pr:

deli mavili
25 Şubat 2010, 00:31
bugün fuar alanında hava çok güzeldi hele ki oradaki yol yapım çalışmaları daha güzel etmiş oraları her yer leş gidi kanalızasyon kokuyordu :(
her yıl motosiklet fuar zamanında mutlaka bir aksilik olur zaten olmassa şaşarım
motosiklet fuarı olduda ne zaman yağmur yağmadiki sanki :(,
ama motosiklet severler hava nasıl olursa olsun oraya iki teker üstünde her zaman gelirler :)
oraları kanalizasyon koksa bile :)))

Sovereign_Kh
25 Şubat 2010, 00:39
Umarım son gün açık olur yinede tahminler genelde sapıyor zaten..

0081yavuz
25 Şubat 2010, 00:47
benim için hiç farketmiyor.her sene fuara giderken sırılsıklam oluyorum motorla yinede gidiyorum.yağsada yine motorla gidicem.su motorcusu değilim

Osbourne
25 Şubat 2010, 00:51
benim için hiç farketmiyor.her sene fuara giderken sırılsıklam oluyorum motorla yinede gidiyorum.yağsada yine motorla gidicem.su motorcusu değilim

Elal sana beyav :cat:

VaScO1925
25 Şubat 2010, 00:53
laa geçen sene fırtına yüzünden 1,3 saat rötar yapmıştı ucak =)

ozrace
25 Şubat 2010, 00:55
en iyisi metro ile gitmek desenize.....

Arjantinli69
25 Şubat 2010, 01:44
istanbulun havasına zaten güven olmaz.önlem alıp yola çıkmalı yagarsa yagmurlukları çekeriz.:P

bguclu
25 Şubat 2010, 01:55
Ben şimdi baktım yağışlar öğleden önce gözüküyo öğleden sora gidenler sanırım motorla gidebilicek.

Arjantinli69
25 Şubat 2010, 02:00
bakırköy tarafı pazar günü güneşli görünüyor.meteorojinin sitesinde.zaten yagsada birşey olmaz.5 dk yagar sonra güneş açar.artık havaya cemre düştü nasıl olsa,yaz yağmuru bir şey omaz.şekermiyiz biz eriyelim engin hoca duy sesimi.:)

Osbourne
25 Şubat 2010, 02:06
bakırköy tarafı pazar günü güneşli görünüyor.meteorojinin sitesinde.zaten yagsada birşey olmaz.5 dk yagar sonra güneş açar.artık havaya cemre düştü nasıl olsa,yaz yağmuru bir şey omaz.şekermiyiz biz eriyelim engin hoca duy sesimi.:)

Şubat çıkmadan yaz yağmuru ettiniz mis gibi kış mevsimini :mrgreen:
Yarın bir başlık açacağım ondan sonra konuşalım usta..6 Mart'ta kar yağıyormu yağmıyor mu ondan sonra sesimi duyuracağım :)

Arjantinli69
25 Şubat 2010, 02:11
Şubat çıkmadan yaz yağmuru ettiniz mis gibi kış mevsimini :mrgreen:
Yarın bir başlık açacağım ondan sonra konuşalım usta..6 Mart'ta kar yağıyormu yağmıyor mu ondan sonra sesimi duyuracağım :)

yağ zaten eskiler derlerdi bende çok denk gelmişimdir ama mart kapıdan baktırır kazma kürek kazdırır dı galiba.valla bu kış motor sadece 3 gün yattı o da iş yeri çamlıcada kötü yakalandım motor garajdaydı çıkartamadım.diger zamanlar yagmurlukları giyiyorum banamısın demiyor.bende arabayla gidicektim ama grup motorla olunca hiç zevk vermiyor motorun yerini tutmuyor anlarsın

funny SALİH
25 Şubat 2010, 02:39
arkadaşlar şimdiden hava TAHMİNerine bakım karamsar olmayalım.2 gün önce baktımda pazar yağmur yoktu.şimdi hafif yağış diyo.o güne kadar gene değişr.
mesala bugün yoğun yamur görünüyodu.motoru setrvisten nasıl alcam diye düşünyodm.öğlene kadar heryer kurudu güneşliydi.bende rahat raht aldım gezdim motoru:)herkese bol güneşli günler