PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kıza bakarken !!! :)

Sayfa : [1] 2

aSuBaYaH
22 Şubat 2010, 12:41
Sene 2001 yılıydı yanlış hatırlamıyorsam, İstanbul’un bostancı semtinde ışıklarda bekliyorum. Ana caddeden karşıya geçeceğim, ışıkların yeşil yanmasını bekliyorum, öylesine güzel bir yaz günü hava mükemmel motorumun üzerinde ışıklarda beklerken etrafıma bakınıyordum, karşı ışıklarda sağ çaprazımda bana bakan güzel bir hatun dikkatimi çekti. Ona geç yandı yolun karşısından bana bakar vaziyette tebessümle bana doğru yürümeye başladı. Kendi kendime bu kızı tanıyormuyum? yoksa bu kız beni nereden tanıyor diye düşünüyorum saniyeler içinde gelişen olay heyecanlanmama neden oldu, sonra düşündüm kafamda kask var yüzümü görmüyor beni nereden tanısın dedim belki motosiklette karşı ilgisi vardır diye düşündüm, hatun iyice bana yaklaştı gülümsemesi arttı o anda sol omuzum üzerinde beni kesmediğini başka bir şeye bakıp güldüğünü fark ettim. Kafamı sol tarafıma çevirdiğim anda ışıklarda yanımda duran, kızın endamına kapılıp fark edemediğim gözlerimin yuvasından çıkarcasına korkmama neden olan o şey, AT kafasını sol omuzum üzerine getirmiş bana bakıyor sola bakmamla atla göz göze geldim burnumun dibinde kaskın camı açık aklım başımdan gitti ani bir refleksle gazı açıp caddenin ortasına fırlamam bir oldu,
Bir an KIZA BAKARKEN kızın büyüsüne kapılmam benim kaza yapmam neden oluyordu,
Allah kimsenin başına vermesin bu olay üzerine yarım saat motorumu kenara çektim ve soluklandım.

canercamalan
22 Şubat 2010, 12:43
:queen::queen::queen::queen::queen::queen: öhh :D

Terrorizer
22 Şubat 2010, 12:45
At kafası haheuhaue geçmiş olsun

-ibrahim-
22 Şubat 2010, 12:45
başımıza ne geliyorsa zaten bu hatunların yüzünden geliyor.Senn olayda biraz trajikomik :)

GKN
22 Şubat 2010, 12:46
Sene 2001 yılıydı yanlış hatırlamıyorsam, İstanbul’un bostancı semtinde ışıklarda bekliyorum. Ana caddeden karşıya geçeceğim, ışıkların yeşil yanmasını bekliyorum, öylesine güzel bir yaz günü hava mükemmel motorumun üzerinde ışıklarda beklerken etrafıma bakınıyordum, karşı ışıklarda sağ çaprazımda bana bakan güzel bir hatun dikkatimi çekti. Ona geç yandı yolun karşısından bana bakar vaziyette tebessümle bana doğru yürümeye başladı. Kendi kendime bu kızı tanıyormuyum? yoksa bu kız beni nereden tanıyor diye düşünüyorum saniyeler içinde gelişen olay heyecanlanmama neden oldu, sonra düşündüm kafamda kask var yüzümü görmüyor beni nereden tanısın dedim belki motosiklette karşı ilgisi vardır diye düşündüm, hatun iyice bana yaklaştı gülümsemesi arttı o anda sol omuzum üzerinde beni kesmediğini başka bir şeye bakıp güldüğünü fark ettim. Kafamı sol tarafıma çevirdiğim anda ışıklarda yanımda duran, kızın endamına kapılıp fark edemediğim gözlerimin yuvasından çıkarcasına korkmama neden olan o şey, AT kafasını sol omuzum üzerine getirmiş bana bakıyor sola bakmamla atla göz göze geldim burnumun dibinde kaskın camı açık aklım başımdan gitti ani bir refleksle gazı açıp caddenin ortasına fırlamam bir oldu,
Allah kimsenin başına vermesin bu olay üzerine yarım saat motorumu kenara çektim ve soluklandım.

Derkdenn??? Tam anlayamadıda :P

jesse
22 Şubat 2010, 12:48

at kafası derken .. kaskın yanındamıydı .. kaskın neresindeydi .. kask ve kafası arasındaki baglantı nedir.. kafası derken ???:queen::queen::queen::queen::queen:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:47 ----------

kafanı baco :d aynı şeyide bi düşünme yaa :D :D :D :queen::queen::queen: :rendeer:

GKN
22 Şubat 2010, 12:52
at kafası derken .. kaskın yanındamıydı .. kaskın neresindeydi .. kask ve kafası arasındaki baglantı nedir.. kafası derken ???:queen::queen::queen::queen::queen:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:47 ----------

kafanı baco :d aynı şeyide bi düşünme yaa :D :D :D :queen::queen::queen: :rendeer:

Boğumdan öteye yol yok yiğeennn :P

http://galeri.hurriyetmax.com/LiveImages%5Crenklihayatlar%5CRAM%C4%B0Z%20DAYI%20 S%C3%96YL%C3%9CYOR%5C08.jpg

aSuBaYaH
22 Şubat 2010, 12:56

öldüm varya korkudan, o anda dilini uzatsa suratımı yalardı:mrgreen:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:54 ----------

başımıza ne geliyorsa zaten bu hatunların yüzünden geliyor.Senn olayda biraz trajikomik :)

çok kortum, bu konuyu akşam arkadaşlarımla paylaştığımda gülme krizine girdik:queen:

UmARsIZ
22 Şubat 2010, 12:57
Yani şu çıkarımı da yapabiliriz Kızlar sana ata gülümsediği gibi gülümsüyorlar :P

berk_cglr
22 Şubat 2010, 13:06

:queen::queen::queen::queen::queen::queen::queen:: queen::cat:

zeda3000
22 Şubat 2010, 13:07
Anlatim ve hikayenin icine atin birden dahil olmasi gercekten guzelmis. Beni terk korkutan sey kizin bastan beri size degilde, AT a gulumsuyor olabilme ihtimali. :mrgreen:

JeopardY
22 Şubat 2010, 13:10
o anı bi daha yaşatıyım sana görüntü olarak :mrgreen:

http://www.sell4less4u.com/Horse_urine_and_waste_odor_remover/Pictures/FunnyHorse%5B1%5D.jpg

aSuBaYaH
22 Şubat 2010, 13:15
Yani şu çıkarımı da yapabiliriz Kızlar sana ata gülümsediği gibi gülümsüyorlar :P

at, motosikletten daha çekici karizmamı parçaladı:mrgreen:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:12 ----------

http://www.sell4less4u.com/Horse_urine_and_waste_odor_remover/Pictures/FunnyHorse%5B1%5D.jpg

korkudan ne yaptığımı biliyormuyum atın tipini hatırlayım:P

JeopardY
22 Şubat 2010, 13:16
yalnız değilsin bak senle aynı hisleri payaşanlar var :P

http://joshhuckabee.com/files/funny-pictures-horse-in-car.jpg

korkut 250
22 Şubat 2010, 13:17
At'a bir şey oldumu.:P

GKN
22 Şubat 2010, 13:17

Tacettin deilmi bu :mrgreen: İntikam peşinde koşan taci :queen::queen:

JeopardY
22 Şubat 2010, 13:19
Tacettin deilmi bu :mrgreen: İntikam peşinde koşan taci :queen::queen:

abişko nerdesiniz siz :pr: insan bi gelir kahve icer İzmir den damla sakızlı Türk kahvesi getirtmişim boldan :mrgreen: topla tayfayı gelin bi aksam :rendeer::rendeer:

bu arada kahramanın adı taci mi yoksa intik mi :queen::queen::queen:

korkut 250
22 Şubat 2010, 13:20
At İntikam almaya çalıştımı.:P

yürekçe
22 Şubat 2010, 13:20
biri demir at, diğeri harbi at...

ben olsam nereye bakacağım belli ama, kız da haksız sayılmaz be abi. her varlığın FARKLI bir çekim gücü var :cherry:

GKN
22 Şubat 2010, 13:22
abişko nerdesiniz siz :pr: insan bi gelir kahve icer İzmir den damla sakızlı Türk kahvesi getirtmişim boldan :mrgreen: topla tayfayı gelin bi aksam :rendeer::rendeer:

bu arada kahramanın adı taci mi yoksa intik mi :queen::queen::queen:

Seyfettin olsun ne yazar :mrgreen:
Gelmeyelimde çıkalım bi akşam :wiinkk:

JeopardY
22 Şubat 2010, 13:24
Seyfettin olsun ne yazar :mrgreen:
Gelmeyelimde çıkalım bi akşam :wiinkk:

yok yok intik olsun :queen::queen::queen:

gelinde cıkalımda hata cıkalım sonrasında bizde sabahlayalım :queen::queen: ösledim :pale: telefonuna bak abicim :mrgreen:

hanedan12
22 Şubat 2010, 13:26
Tacettin'in gülüşü :D
http://static.stuff.co.nz/1233108507/129/667129.jpg

GKN
22 Şubat 2010, 13:28
yok yok intik olsun :queen::queen::queen:

gelinde cıkalımda hata cıkalım sonrasında bizde sabahlayalım :queen::queen: ösledim :pale: telefonuna bak abicim :mrgreen:

Taamdır söz :wiinkk: Telefon a at resmini senmi gönderdin bu senin numaranmı :queen::queen:

JeopardY
22 Şubat 2010, 13:29
Taamdır söz :wiinkk: Telefon a at resmini senmi gönderdin bu senin numaranmı :queen::queen:

evet abicik o benim numaram kaydet onuda :queen: bütün hatlarımı kapattım birtek bu acık kaldı birde sevgilimin verdigi bi faturalı hat var ama kimseyi aramıom ondan :queen: kontörüm bitti arayamadım dememem icin fatralı almıs bana hahahahhah:queen: bahanemde kalmadı artık:queen::queen: ama bi aksam cidden gelin ellerimle cay kahve pasta börek yapcam size :cat:

hanedan12
22 Şubat 2010, 13:30
Elbet bir yerde intikamını alır :)

http://img517.imageshack.us/img517/1907/12dn0.jpg

JeopardY
22 Şubat 2010, 13:36
http://www.bearsknightinn.com/pages/Motorcycle%20Horse.jpg

aSuBaYaH
22 Şubat 2010, 13:38
Tacettin'in gülüşü :D
http://static.stuff.co.nz/1233108507/129/667129.jpg

aynı pozisyon, kafamda kask::sas::

aggressive
22 Şubat 2010, 14:14
aman haaa dikkat

http://www.yamahaturkiye.org/forum2/images/smilies/13.gif

coolsoul
22 Şubat 2010, 14:34
çokkk iyi yaa :) güzel bi anı

alp_tunay
22 Şubat 2010, 14:36
Eee..Elin işte gözün oynaşta olunca bunların başına gelmesi normal.... :P:P
Da at biraz fantaziyi fazlaya kaçırmış..... Ben olsam o anda kovboy olup............ :queen::queen:

espri kutusu
22 Şubat 2010, 14:45
üstadım sen yine hafif atlatmışsın. ben burger kingde çalışırken, refleks olarak sürekli yol ve kaldırıma bakıyorum. derken kaldırımda süper bi hatun gördüm ama ne hatun, ne olduysa aklımı başımdan aldı. sonra kızı geçtim ve yeniden hatuna şöyle kafamı çevirdim ve baktım sonra önüme döndüm ki ne göreyim. önümdeki araba meğersem ışıklara geldiği için fren yapmış, bi baktım aracın hemen arkadasındayım. bi fren yaptım ama nafile. adama arkadan bir çarptım, benim activanın ön çamurluk arabanın tamponunun altına girdi. çamurluk içine göçtü, restoranı aradım felan, restoran müdürü sordu anlattım ama adam dedi senin hatan. tutanak tuttursaydın hiçyoktan kaskodan yaptırırdık dedi ama bende tutmamıştım. sonra bize patladı masraflar, o yüzden hiç unutmam :mrgreen:

hasanpinar0537
22 Şubat 2010, 14:46
SELÇUK abi kesin o korkuyla kim olsa tekerde kalkar herhalde... :D

KRAL1146
22 Şubat 2010, 14:46
Atın intikamı...... yollarda ,,,..... birde at erkek mi dişimiydi acaba

banarlı
22 Şubat 2010, 14:52
iyi at sana kişnememiş wallah ne olurdu bilmem artıkk :)) koptum wallah

OGLUMVE BEN
22 Şubat 2010, 14:53
ne anılar varda anlatmıyım şindi gkn burda :queen:

Lifeisgood
22 Şubat 2010, 14:54
İşe bak ya.Güzelim kıza bakarken birden kafayı çevirip atla dudak dudağa gelmek.Milyarda bir ihtimal insanın başına gelebilecek bir olay.

Bu arada galiba kız senin atı farketmemene gülüyodu.

OGLUMVE BEN
22 Şubat 2010, 14:58
evet abicik o benim numaram kaydet onuda :queen: bütün hatlarımı kapattım birtek bu acık kaldı birde sevgilimin verdigi bi faturalı hat var ama kimseyi aramıom ondan :queen: kontörüm bitti arayamadım dememem icin fatralı almıs bana hahahahhah:queen: bahanemde kalmadı artık:queen::queen: ama bi aksam cidden gelin ellerimle cay kahve pasta börek yapcam size :cat:

bunu yazıyorum bi kenara:mrgreen:

aSuBaYaH
22 Şubat 2010, 15:00
ne anılar varda anlatmıyım şindi gkn burda :queen:

gürkan abi anlatta dinleyelim, bende daha ne anılar var:cat:

hanedan12
22 Şubat 2010, 15:01

Anlat üstad :) Anlatda bilelim :cherry:

fabialife
22 Şubat 2010, 15:03
Alanyada bir kaç ay önce bir motorda 3 tane genç son sürat giderken yolun kenarındaki kızlara el sallarken dikkatlerinin dağılmasıyla yol kenarındaki karayolları levhasına çarpmaları sonucu üçü de öldü.
beyler trafikte birinci kural dikkat, ikinci kural tedbirli olmak.

aSuBaYaH
22 Şubat 2010, 15:11
İşe bak ya.Güzelim kıza bakarken birden kafayı çevirip atla dudak dudağa gelmek.Milyarda bir ihtimal insanın başına gelebilecek bir olay.

Bu arada galiba kız senin atı farketmemene gülüyodu.

kendime geldiğimde ata bakıp gülmesi beni kahretti:P

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:04 ----------

SELÇUK abi kesin o korkuyla kim olsa tekerde kalkar herhalde... :D

allahtan benim motorum ehlileştirilmiş tekere kalkmadı:mrgreen:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:06 ----------

Eee..Elin işte gözün oynaşta olunca bunların başına gelmesi normal.... :P:P
Da at biraz fantaziyi fazlaya kaçırmış..... Ben olsam o anda kovboy olup............ :queen::queen:

:queen::queen::queen:öyle oldu:P

Discordian
22 Şubat 2010, 15:13
Arkadaşım noluyor burda hı :D

deli mavili
22 Şubat 2010, 15:18
hadi git işine :queen:

mertka
22 Şubat 2010, 15:27
düşünmesi bile ürkütüyor kafanı sol tarafa bir çeviriyosun at kafası :mrgreen: geçmiş olsun usta ciddi kazalara sebebiyet verebilirdi trajıkomik bi olay :)

ferotr
22 Şubat 2010, 15:31

İnsan bir dişlerini fırçalardı :) pardon at diyecektim katır olmasın bu :queen:

korkut 250
22 Şubat 2010, 15:31
İnsan bir dişlerini fırçalardı :)

At o at:P:mrgreen:

OGLUMVE BEN
22 Şubat 2010, 15:33

kocum perşembe kahvemi hazırla vip olarak geliyorum ona göre ilgi alaka isterim :bounce:

sularseller
22 Şubat 2010, 15:34
:mrgreen: :mrgreen: Süper bi anı.

JeopardY
22 Şubat 2010, 15:35
siz ne zaman gelicez dedinizde gelmeyin dedim :queen: ama cok fazla at muhabbeti yapmasak :queen::queen:

aSuBaYaH
22 Şubat 2010, 15:39

sana canlı anlatmıştım bunu:mrgreen:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:37 ----------

siz ne zaman gelicez dedinizde gelmeyin dedim :queen: ama cok fazla at muhabbeti yapmasak :queen::queen:

sana birinimi hatırlatıyor:queen: yoksa attanmı düştün küçükken:queen: