PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : artistçe motor kullananlar!!!

motocup
21 Şubat 2010, 23:39
motoru adam gibi kullanmayıp başkalarının ve kendinizin hayatını tehlikeye atmayın.

sezginkalkan
21 Şubat 2010, 23:42
motoru adam gibi kullanmayıp başkalarının ve kendinizin hayatını tehlikeye atmayın.

haklısınızda nerden esti birden????

motocup
21 Şubat 2010, 23:51
haklısınızda nerden esti birden????

hem iyi otomobil hem de motor sürücüsü olarak aklıma geldi de..yollarda gördüklerime kızıyorum

jonturq
21 Şubat 2010, 23:59
kime gore iyi ?

Artistce derken ; saclar joleli gunes gozlukleri takilimi demek istendi acaba?

motocup
22 Şubat 2010, 00:01
kime gore iyi ?

trafik mevzuuatındaki kurallara göre...

CAPANORD
22 Şubat 2010, 00:05
Selam yolda motor kullanmak cidden çok ciddi bir iştir.Fakat şunu unutmamak gerekir motor kullanırken sizi gören bir araç daha sonra sizi unutur o yüzden durgun trafikte bile sizi araçların sadece bir kere görmesini sağlayın ve geçin onları,eğer motoru bir araba gibi kullanayım derseniz bunu düşünmeyin bile direk kazaya kurban gidersiniz.

storm150_mmk
22 Şubat 2010, 00:05
artis kelimesi ( kendini bir b*k sanarak hava atmaya çalısırcasına aragaz verip duranlara lastik kaydıranlara tip tip bakanlara ve ss motora kundura takım elbiseyle binene denir... ) :queen:

not: bizim mahallede bunlar gibi cok var . abilerim ve tanıdığım bir cok kişi ya kenara cekip dövüyorlar yada hatası olanlara aarabayla carpıyorlar zaten polis gelince motorluları göturuyo sorun olmuyo ..

CAPANORD
22 Şubat 2010, 00:06
Trafik mevzuatına arabalar kesinlikle uymaz sakın böyle bir şeyde beklemeyin,trafiği, okuyarak yani yol okumasını bilerek motor kullanın derim.

okanco
22 Şubat 2010, 00:07
Dostum son derece haklısın.. Katılıyorum.. :cat:

jonturq
22 Şubat 2010, 00:09
Yukaridaki bilgiler isiginda artist olmadigimi bir kez daha anladim.

Bu artistlikde cok para varmi acaba :-)

motocup
22 Şubat 2010, 00:12
Selam yolda motor kullanmak cidden çok ciddi bir iştir.Fakat şunu unutmamak gerekir motor kullanırken sizi gören bir araç daha sonra sizi unutur o yüzden durgun trafikte bile sizi araçların sadece bir kere görmesini sağlayın ve geçin onları,eğer motoru bir araba gibi kullanayım derseniz bunu düşünmeyin bile direk kazaya kurban gidersiniz.

araç kullnamak yetenek ve dikkat gerektirir. ben araba kullanırken sağıma motor girince yan aynadan sürekli takip ederim. KİMİ SÜRÜCÜDÜR KİMİ DE ŞÖFÖR.....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:10 ----------

artis kelimesi ( kendini bir b*k sanarak hava atmaya çalısırcasına aragaz verip duranlara lastik kaydıranlara tip tip bakanlara ve ss motora kundura takım elbiseyle binene denir... ) :queen:

not: bizim mahallede bunlar gibi cok var . abilerim ve tanıdığım bir cok kişi ya kenara cekip dövüyorlar yada hatası olanlara aarabayla carpıyorlar zaten polis gelince motorluları göturuyo sorun olmuyo ..

helal sana işte bu kadar..

osmaniyeli
22 Şubat 2010, 00:14
bugün konu açtım yararlı olsun diye bukadar tutmadı. benim topiklerim neden tutmuyor kine:mrgreen:

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/72923-begendiginiz-tisortleri-ekleyelim.html

GKN
22 Şubat 2010, 00:14
başşş üstüne :cherry:

motocup
22 Şubat 2010, 00:19
bugün konu açtım yararlı olsun diye bukadar tutmadı. benim topiklerim neden tutmuyor kine:mrgreen:

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/72923-begendiginiz-tisortleri-ekleyelim.html

lütfen konuyu saptırayalım..:queen:

osmaniyeli
22 Şubat 2010, 00:21
lütfen konuyu saptırayalım..:queen:

konu neydi :P

neyse ben de artiss lere kızıyorum artizlik yapmayın motorla:cherry:

storm150_mmk
22 Şubat 2010, 00:23
Yukaridaki bilgiler isiginda artist olmadigimi bir kez daha anladim.

Bu artistlikde cok para varmi acaba :-)

oo olmazmı bee... kızlar iğrenerek bakıyo .. erkeklerde sülalesiyle tanısıyor.. ( anlayana ) :queen:

motocup
22 Şubat 2010, 00:28
oo olmazmı bee... kızlar iğrenerek bakıyo .. erkeklerde sülalesiyle tanısıyor.. ( anlayana ) :queen:

işte bu ya :cat:

deli mavili
22 Şubat 2010, 00:42
tamam dikkatli oluruz :)

mkac
22 Şubat 2010, 01:04

açtığın konuya bak :queen: kim uğraşır ki imgashack'e fotoğraf yükleyip oraya yapıştırıp da yorum yapmayla :queen: burda alıntıya bas yada normal yorumunu yap böyle konular aç :D topiclerinin tutulmasını istiosan.. :wiinkk: :bounce:

GKN
22 Şubat 2010, 01:11
tamam dikkatli oluruz :)

Serseri motorcusun kardeşim, ne o temde k7 ile hayabusa delmeler falan.. Bide tekerde.. Ayıpp....

:P

deli mavili
22 Şubat 2010, 01:18
Serseri motorcusun kardeşim, ne o temde k7 ile hayabusa delmeler falan.. Bide tekerde.. Ayıpp....

:P

yavru kuzu o k7 den önceki 1000rr dı :queen:

GKN
22 Şubat 2010, 01:22
yavru kuzu o k7 den önceki 1000rr dı :queen:

Bende GKN 1000rr s xz 150 :P
Delerim :queen:

sularseller
22 Şubat 2010, 01:30
Bugün FSM köprüsünde 3-4 tane 1000-2000 rr lar falan yanımdan geçti biri tekerde gitmeye başladı köprü bitiminde orta şeritteydim sağa geçtim 50-69 bilemedin 70 yoluma devam ettim :P
Bana göree yaptıkları artislik değil saygıyla baktım ee motosiklet var yaparlar yahu. :queen:

alp_tunay
22 Şubat 2010, 01:36
Apachi team e karşısın yani... :P
İyide cup cıların alayı artist... :queen::queen:
Şu yaşıma geldim bir tane normal görmedim... :queen::queen:
Zaten normalin yolarda işi ne.... :queen:
Adam 40 milyar veriyo hayabusaya biniyor , cup cılar kadar kasılmıyor ...... :queen::queen:

GKN
22 Şubat 2010, 01:37
Adam 40 milyar veriyo hayabusaya biniyor , cup cılar kadar kasılmıyor ...... :queen::queen:

Kastırıyoruz abi bize bu kardeşi işte :cherry:

canercamalan
22 Şubat 2010, 01:38

:queen::queen::queen::queen::rendeer: hele şu ptt nin cup çıları yokmu :D

satoyama
22 Şubat 2010, 01:58
bizim millet gazla çalışır biliyorsun :rendeer:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:52 ----------

aşk olsun kardeş benim gibi istisnalar kaideyi bozmazmı yaptığım en pis artistlik bu

http://i48.tinypic.com/v6m1ah.jpg[/IMG]

canercamalan
22 Şubat 2010, 02:10
http://img69.imageshack.us/img69/6223/bscap0005ba.jpg (http://img69.imageshack.us/i/bscap0005ba.jpg/)

bende yeniyim abiler :) yettim

asfalt meleği
22 Şubat 2010, 02:19
artistlik derken? :)

it kopuk değiliz çoğumuz.
en azından burada tanışma fırsatı bulduğum kimse değildi. kimsenin hayatını, malını tehlikeye atmadan; kimsenin keyfini kaçırmadan sürdüğün müddetçe no problemo..

ama insanımız.. sokakta yürümeyi bilmezken.. araba kullanmayı bilmezken.. hiçbir işi doğru düzgün yapamazken.. de diyebiliriz..

yada kime göre ve neye göre artistlik de diyebiliriz..

her neyse.. cümleten iyi geceler dileyeyim ben. yarın yola çıkacağım.

canercamalan
22 Şubat 2010, 02:21
bir onuyu açana baak bide konuya :D ne diyim takılıyoruz işte :queen:

mogli
22 Şubat 2010, 03:43
Sanırım ben bu sınıftan oluyorum. :)

İzmit'li olanlar Santral yokuşunu bilir. ( Yanlış bilmiyorsam eğimi % 22 gibi bir şey) Orda ıkınıp sıkılıp çıkamayan modifiye arabaların yanına gidip aynı hızda bir süre uyuz ettikten sonra tek teker devam etmeyi çok seviyorum. Ama herkese değil yalnızca apaçilere yapıyorum. :)

Bunu yapmadan çıktığım en fazla 5-10 sefer olmuştur. (15 dk önceki dahil) Bu sefer vallahi yolumda gidiyordum sarhoş bir eleman ( Plakası da aklımda) Birden üzerime kırdı ( farkında olmadan) ve soldan ufaktan dokundurdu. Tam kaçacaktı sapaktan önüne geçtim , indi özür diledi ( zaten sarhoş olduğunu da o ara anladım). Kızarkadaşımın sol ayağı biraz incindi. Eğer sabaha artarsa ağrı , plakası aklımda gri Nissan. Canını sıkacağım biraz.

"Keşke polis mi çağırsaydım ne?" diye düşünmüyor değilim. Gecenin bir vakti uğraşmak istemedim o anda kızarkadaşımda da sorun yoktu olayın sıcağıyla anlamamış.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:27 ----------

Hepsini anladım da SS e takım elbiseyle binene neden ARTİST deniyor bir tek onu anlayamadım.

Bir abim vardı kendisi hafif sıyrıktı motor sevdası konusunda takım elbisesini giyer üstüne montunu kaskını giyer işe giderdi. Hangi motorla mı? Kendisi Dük :bounce: derdi kısaca. :) Şu kırmızı cavarlardan.

Şimdi ona apaçi desem..... :silent: :silent: :silent:

Yatacak yerim olmaz valla toprak kabul etmez beni. :cherry:

storm150_mmk
22 Şubat 2010, 18:13
Sanırım ben bu sınıftan oluyorum. :)

[/COLOR]

Hepsini anladım da SS e takım elbiseyle binene neden ARTİST deniyor bir tek onu anlayamadım.

Bir abim vardı kendisi hafif sıyrıktı motor sevdası konusunda takım elbisesini giyer üstüne montunu kaskını giyer işe giderdi. Hangi motorla mı? Kendisi Dük :bounce: derdi kısaca. :) Şu kırmızı cavarlardan.

Şimdi ona apaçi desem..... :silent: :silent: :silent:

Yatacak yerim olmaz valla toprak kabul etmez beni. :cherry:

olay o değil .. :) ss in üzerinde uzun bvurun kundura takım elbise ( kro dediğimiz abiler ) motora binince kollarını acarlar omuzları geri cekerler göus dik oalrak etraftakı kızlara laf yapar vs vs.. birsürü sey..