PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ne düşünüyorsunuz

srht atlgn
21 Şubat 2010, 22:12
http://www.sahibinden.com/acilll_4500_km_de_2007-52WQQaXQQ19561042WQQpXQQdisplayitem

Bu motoru almaya karar verdim ne dersiniz ?

Samet Ağır
21 Şubat 2010, 22:19
bana sorarsan ki sanırım sormuşsun??:cherry: vazgeç derim..sanmaki o bir race!!!yada yanından geçer...aynı motoru hertürlü kasaya çakıyorlar...bana sorduysan alma derim.ybr 125 al çok daha iyi olur...:rendeer:

sergiowanni
21 Şubat 2010, 22:22
alma bence..az daha qas bencede ybr..adami dertli ederler bunlar..yeni saatim çinliyi
bulaşma...

drezar
21 Şubat 2010, 22:23
ara sokaklardan geçerken arkadan sövmelerini istemiyorsan alma :)

srht atlgn
21 Şubat 2010, 22:58
race olmadığını bende biliorum ama tipi performansı beni tatmin eder gibi yedek parçada sorun olmazsa alıcam inş

Samet Ağır
21 Şubat 2010, 23:28
race olmadığını bende biliorum ama tipi performansı beni tatmin eder gibi yedek parçada sorun olmazsa alıcam inş

ben de ondan bahsediyorum.performansımı dedin?ne performansı???kardeşim o dediğinden malesef eser bulamayacaksın.hızlanmak istediğinde vibrasyondan tutunacak yer arayacaksın.ayağın bile titreşimden uyuşacak.daha ne diyeyim?vazgeç diyorum..20 senelik motorcu olduğumdan herhalde başka da bir şey bilmiyorum...kusura bakma acemiyim işte!!:pr:

motocup
21 Şubat 2010, 23:28
al bi yuki orjinal japon başın ağrımaz

srht atlgn
21 Şubat 2010, 23:47
vallah bütün yorumlar olumsuz ama bi binip deniyce gidişini titreşimini artık kısmet :D

Nexagon
21 Şubat 2010, 23:52
dostum amacın görüntüyse ve ufak tefek sorunlarla başa çıkarım diyorsan al; ama büyük arıza verir mi bilemem, onu da araştır derim. en azından biraz risk alıcaksın onun bilincinde ol ve başlangıçta daha iyisini bilemeyeceğin için performansı sana yetecektir.

motocup
21 Şubat 2010, 23:53
vallah bütün yorumlar olumsuz ama bi binip deniyce gidişini titreşimini artık kısmet :D

yukiyi begenmiyormusın

racer2000
21 Şubat 2010, 23:54
abıcım onun yerıne gıt kanunı racer200 al...yedek parcada falan hıc sıkıntı cekmezsın...ınsallah alıpta yedek parca ıhtıyacın olmazda...
ybr ıle arasında baya performans farkı var...son hızı 130 olsa...tork olarak hızlanma olarak baya iyi...
tıtresım var mı var...ama şöyle anlatayım...ben racer200 u ılk aldıgımda ıst dan ank ya gelene kadar benı baya bı rahatsız ettı....ayaklarımın altı gercektende tıtrıyordu...+ kıcım da baya bı tıtrıyodu....ama daha önce hıc kullanmadıgım bı motor...ve suan alıskın oldugum ıcın öyle tıtresım falan hepsı yalan oldu...ve tıtresımı de yuksek devırde var...

serhan123
22 Şubat 2010, 00:00
bunu makinayı üreten polendi ama o da inflas eti yedek parça sorunun olur arkadaşım bence vaz geç :cat:

aras1925
22 Şubat 2010, 00:01
Bak kardeşim benim ilk motorumda çindi(mondial).çok sık sorun çıkarır.eywallah diyosan al ama ben kafamı duvarlara vurdum.bencede biraz daha kas ybr,cbf,apache falan bak hiç olmadı kanuni yada kymco ck 125 te işini görür.:)yinede alırsan hayırlsı olsun:)

GOKHAN42
22 Şubat 2010, 00:07
Bak kardeşim benim ilk motorumda çindi(mondial).çok sık sorun çıkarır.eywallah diyosan al ama ben kafamı duvarlara vurdum.bencede biraz daha kas ybr,cbf,apache falan bak hiç olmadı kanuni yada kymco ck 125 te işini görür.:)yinede alırsan hayırlsı olsun:)

benimde ilk motorum çin mondi 100ukh.. ama bi kere bile sorun çıkartmadı bana asla başımı yakmadı.. çin diyerek motoru kötülemeyin arkadaşlar. kullanandan kullanana çok farkediyor. kasa olarak güzel görünümlü bir mototsiklet race tipi falan güzel o fiyata. motor performansı olarak da beklediğini bulamayabilirsin fakat motor aksamı sorunsuz ise sende güzel bakarak binersen seversin motoru.. benim kanaatim bu kardeş o fiyata alınabilir fakat ikram yaptır. 1500e al derim. 1000tlye mondi 100ukh satıyolar walla...

serhan123
22 Şubat 2010, 00:11
benimde ilk motorum çin mondi 100ukh.. ama bi kere bile sorun çıkartmadı bana asla başımı yakmadı.. çin diyerek motoru kötülemeyin arkadaşlar. kullanandan kullanana çok farkediyor. kasa olarak güzel görünümlü bir mototsiklet race tipi falan güzel o fiyata. motor performansı olarak da beklediğini bulamayabilirsin fakat motor aksamı sorunsuz ise sende güzel bakarak binersen seversin motoru.. benim kanaatim bu kardeş o fiyata alınabilir fakat ikram yaptır. 1500e al derim. 1000tlye mondi 100ukh satıyolar walla...

sana katılıyorum çin diye kötü değil bende çin kulanıyorum 2 yıldır hiçbir sorun çıkarmadı adam akılı sürmesini bildildikten sonra hiçbirşey olmuyor ve tabi birazda şans bu arada benimde motorum zealsun malesef bu motorları üreten fabrika inflas etiği için parça sorunu oluyor en iyisi sen bi cbf 150 lere bir bak :cat:

ozrace
22 Şubat 2010, 00:48
hayırlı olsun....

UmARsIZ
22 Şubat 2010, 00:55
Yedek parçasını filan bilmiyorum ancak motosiklet diri görünmüyor, göstergesinin çekilmiş fotoğrafındaki vidanın başı şimdiden paslanmış :\

CİHAN
22 Şubat 2010, 01:02
bunu alacagına git 2000 tl ye ybr yada cbf al derim.
hurda da olsa honda yada yamahaa

raven71
22 Şubat 2010, 01:09
servislerle akraba olmak istemiyorsan alma. ayrıca sinir hastası bile olabilirsin bu çan çin çonlar sayesinde.

srht atlgn
22 Şubat 2010, 01:52
yorumların çoğu olumsuz ama çok kararsızım tvs apache de var kafamda onu alsam kafam rahat eder sağlamlık parça bakımından ama bu motorda ne kdar kötü olabilir ki iyibakarsan karşılığını alırsın ama işde misal ben bu motoru aldım geldi 20 bine yeni motor yaptırıcam o zamn parçasını bulabilirmiyim veya krank kırdı bulabilirmiyim ufak tefek arızaları hallederiz ama böle motorda olan araızalarda parça sıkıntısı yaşarmıyım onu merak ediorum bu olmasza ztn en kötü ybr alıcam ne kdar istemiyerek olsada

ilhan1154
22 Şubat 2010, 02:11
bunu alırsan zevkten çok hayal kırıklığı yaşarsın başına bayağı sorun açar
racer 200 al tvs al ama bunu alma derım

raven71
22 Şubat 2010, 02:21
yorumların çoğu olumsuz ama çok kararsızım tvs apache de var kafamda onu alsam kafam rahat eder sağlamlık parça bakımından ama bu motorda ne kdar kötü olabilir ki iyibakarsan karşılığını alırsın ama işde misal ben bu motoru aldım geldi 20 bine yeni motor yaptırıcam o zamn parçasını bulabilirmiyim veya krank kırdı bulabilirmiyim ufak tefek arızaları hallederiz ama böle motorda olan araızalarda parça sıkıntısı yaşarmıyım onu merak ediorum bu olmasza ztn en kötü ybr alıcam ne kdar istemiyerek olsada

apache, almayı düşündüğün motordan on gömlek daha iyidir. ybr alırsan istemeyerek de alsan çok keyifle ve sorunsuz binersin. burada yazılanlara kulak vermelisin.

Recaİ
22 Şubat 2010, 03:24
Sen Çin'i bi kafandan at. İnsanı motordan soğutuyor.Git Japon aL. 2.000 e 2. eL Ybr alırsın.Ybr O (Çakma)SSlerden on kat ZevkLi.

srht atlgn
22 Şubat 2010, 13:46
eed bu kdar olumsuz cvp üzerine vazgeçtim aldıktan sora dertli olmaktansa şimdi bi kaç gün hayal kırıklığı yaşarım daha iyi aslında gönlümde yatan gtr 250 ama o kdar param yok en iyisi bi ybr yada apache almak apache nin yedek parçası pahalı diyorlar ama en azından uzun süre sorunsuz kullanırım büyük bi sorun çıkarmadığı sürece zorlamaz beni varsa başka altenatif sölerseniz sevinirim

aggressive
22 Şubat 2010, 14:11
yamaha yada honda al derim gerek yok bunlara

alp_tunay
22 Şubat 2010, 14:17
al bi yuki orjinal japon başın ağrımaz
Yuki japon mu?...... :queen::queen::queen::queen

yukiyi begenmiyormusın

Evet..Beğenmiyorum..... :queen::queen::queen::queen::queen:
Eminim üretildiği ülkede ülke halkı da beğenmiyordur.... :queen::queen::queen:

:

UmARsIZ
22 Şubat 2010, 14:20
Yuki dikiş makinesi üreticisi olanmı ? :)

serhan123
22 Şubat 2010, 20:17
bak cbf in görünüşü daha bi hoş (bana göre) istersen onlarada bi bak derim :cat:

srht atlgn
22 Şubat 2010, 21:09
yok cbf hoşuma gitmio bnce iyi bakarsan pek sorun çıkarmaz kullanan biriyle konştum gayet memnun parça sıkıntısı çekersn ama çok fazla çekmessin dedi hem racer 200 le hemen hemen çoğu parçası tutar diye düşünüyorum

aras1925
22 Şubat 2010, 21:11
yuki japonmu yok artık...yamaha hondaya ya ayıp oluyor.yuki tür malı diye biliyorum ben çünkü modellere saçma sapan isim takmışar (efendi beyenedi gibi):mrgreen:.türk değilse bile yukiye japon diyerek japonlara küfür gibi bişey olur bu..:)yinede saygılar yuki al diyen arkadaşa:)

Ramazan Can
22 Şubat 2010, 21:14
parça sorunu yaşarsın dostum...

serhan123
22 Şubat 2010, 21:16
yok cbf hoşuma gitmio bnce iyi bakarsan pek sorun çıkarmaz kullanan biriyle konştum gayet memnun parça sıkıntısı çekersn ama çok fazla çekmessin dedi hem racer 200 le hemen hemen çoğu parçası tutar diye düşünüyorum

sen bilirsin yinede son kararı sen vericeksin ama bu kadar insanda bişi sölüyosa bir bildiği vardır :cat: hayırlısı neyse o olsun

srht atlgn
22 Şubat 2010, 21:37
geceleri gözüme uyku girmio düşünmekten:)napsam karar veremedim alcam ybr içim rahat etçek ama kafamda bu motor kalıcak bi motorcu arkdaşvar bi ona sorayım bakalım ne decek artık motoru alınca yazarm buraya ne alırsam

aras1925
22 Şubat 2010, 21:53
kardeş içine ne siniyosa sen yine onu al ama ybr dende pişman olmazsın o alcağın motorun performansı 2 gün sonra biter ybr yi oğluna bırakırsın :cat:

pequeninho
22 Şubat 2010, 22:35
kanuni racer kopyası ben kullandım 2 ay kadar titreşim çok rahatsız etti. dikkat et.

otopsici
22 Şubat 2010, 22:35
geceleri gözüme uyku girmio düşünmekten:)napsam karar veremedim alcam ybr içim rahat etçek ama kafamda bu motor kalıcak bi motorcu arkdaşvar bi ona sorayım bakalım ne decek artık motoru alınca yazarm buraya ne alırsam

arkadaşım kafanda hiç bir sorun kalmasın ben o motora o parayı vereceğime gider çöpe atarım daha iyi
sadece görüntüsüne aldanıp motor alma çok pişman olursun ben o eşekliği bir kere yaptım motoru 2000 tl ye aldım yaklaşık 3 bin tl bu para dışında harcadım ona rağmen motor düzelmedi şimdi çöpte duruyo
bak sana herkes ybr al diyo bende sana kesinlikle ybr al derim yok daha ekonomik olsun diyosan cripton al babalar gibi ne zaman benzin aldığını unutursun

srht atlgn
22 Şubat 2010, 22:51
bende vazgeçtim ztn bu kdar kişi boşa konuşmas servisi yok yedek parça zor çin malı almıycam gtr 250 var gönlimde bakalım biraz zorlıcam maddi durumu olmadı apache de kafamda var çok sağolun daha önce bi kaç ay çin malı 150 lik scootr kullanmıştm 120 bastım artık ne kdar doğru ibre tartışılır :) benzin hortumu fırladı aldığım bnzin aktı gitti gerçi hortum eskimiş ama bi kaç sorunda çıkardı en ii si bulaşmamak sora parça ararken kafayı sıyırmayım alıyım çin harici bi motor rahat ediyim

Unique693
22 Şubat 2010, 23:31
Bana sorarsan dinlen dinlen kaç sorunlar yaşarsın bilindik bir marka al kafan rahat etsin.

Sovereign_Kh
23 Şubat 2010, 00:22
Hiç bulaşma arkadaşım o motorlar bir süre sonra yağ yakmaya başlıyor, ayrıca satamazsın elinde kalabilir, zaten başlangıç için demişsin büyük ihtimalle bir süre sonra büyütmek isteyeceksin eline bir o kadar daha para geçecek keşke bunu almasaydım şimdi bir ikinci el hyosung alırdım diyeceksin :) Yapma çinli alma bende başlangıç için motorlara merak salar salmaz aldım hemen ucuz bulup bir çinli hemde motor tertemiz maşallah ama titreşim gerçekten çekilmiyor. Kütahya'dan İzmit'e geldim, 2 saat başım ağrıdı...