PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Düşünceleriniz ve yardımlarınız ?

freestyle__
21 Şubat 2010, 00:17
Selamlar :) Beni yeterince tanımıssınızdır sanırım sizden yardım istemiştim birçok konuda En sonunda ailemi ikna ettim :flower: Ve en önemlisi olan korumaları motordan önce önlemlerimi alacağım :cat:

Bir kask Bulabildim Shad marka güzel birşey beğendim Fakat Bir mont Bulamadım bu konuda yardımcı olursanız Sevinirim 100- 160 Tl arası Spor bir mont istiyorum Sade değilde yani canlı renkli şekilli yazılı bir mont :)

İşte beğendiğim kask
http://www.motoliz.com/index.php?p=show&pid=2453&k_id=246&kn=Kask
Beğendiğim Eldiven
http://www.motoliz.com/index.php?p=show&pid=2475&k_id=26&kn=Eldiven
Beğendiğim Mont
:silent: :)

:rendeer:

yürekçe
21 Şubat 2010, 00:28
bak, söylediğin fiyatlarda shark, held, prohell bulabilirsin ancak en çok sharkın korumaları benim hoşuma gider. söylediğin fiyatlarda değil de 3-5 yüz euroya heingeriche, revit vs bulabilirsin. gösterişten önce korunmaya önem ver.sen de artık biliyorsun ki kaza anında yazılar korumuyor :)

sağlıcakla kal kardeşim :)

freestyle__
21 Şubat 2010, 00:30
bak, söylediğin fiyatlarda shark, held, prohell bulabilirsin ancak en çok sharkın korumaları benim hoşuma gider. söylediğin fiyatlarda değil de 3-5 yüz euroya heingeriche, revit vs bulabilirsin. gösterişten önce korunmaya önem ver.sen de artık biliyorsun ki kaza anında yazılar korumuyor :)

sağlıcakla kal kardeşim :)

Çok Teşekkür Ederim :rendeer: :)

Recaİ
21 Şubat 2010, 04:47
Geçen Ki konununda Mod Arkadaş Uyarmıştı..
Bu arada

14 yaşında motor İle Trafiğe çıkmana karşıyım . .

raven71
21 Şubat 2010, 04:54
14 yaşında mısın? :cyclopsan kesinlikle trafiğe çıkmamalısın. hevesini kursağında bırakmak istemem ama korumalarının olması bu yaşta trafiğe çıkabileceğin anlamına gelmez. hele ki ehliyetsiz asla. buradaki bir çok ağabeyin sana benzer şeyler söyleyecektir. dinlesen iyi edersin. :cat:

freestyle__
21 Şubat 2010, 15:01
Hayır Hayır Hayır Kesinlikle Ben Trafiğe kapalı Boş bir alanda başlangıç için mini chopper alacağım Pocket bike nin babası Diyelim Kesinlikle trafiğe çıkmam :cat:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:41 ----------

Hayır Hayır Hayır Kesinlikle Ben Trafiğe kapalı bom boş büyük bir alan var Bir futbol sahası boyunda Kimseler Arabalar Girmiyor zaten burası küçük bi yer ışıklar bile yok trafik yok zaten yola bile çıkmam anca bakkala Filan :) Alacağımda Minik motor - Mini Chopper :cat:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:52 ----------

Geçen Ki konununda Mod Arkadaş Uyarmıştı..
Bu arada

14 yaşında motor İle Trafiğe çıkmana karşıyım . .

Bende karşıyım :) zaten alacağım Büyük boy pocket bike Ehliyet fln. da istemio küçüklükten baslangıç yapayım dedim :)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:08 ----------

Yanlış Anlamayın Midibike alacağım mini chopper yani motor almayacağım ve boş bir alanda başlangıç yapacağım montu bu yüzden arıyorum :cat: