PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yalova da Yaşayan Motosiklet Kullanıcıları

chopper77
20 Şubat 2010, 15:02
Arkadaşlar bahar geliyor yalova da da motosikletci çok.. MT ailesinden olanlar da var eminim.. onlarla hep burada hem de yalova da tanışmak buluşup aktiviteler de bulunmak isterim

OGLUMVE BEN
20 Şubat 2010, 15:05
Arkadaşlar bahar geliyor yalova da da motosikletci çok.. MT ailesinden olanlar da var eminim.. onlarla hep burada hem de yalova da tanışmak buluşup aktiviteler de bulunmak isterim

sitemizde il grupları var oraya yazarsan ordaki arkadaşlarla daga çabuk iletişime gecersin
http://www.motosiklet.net/forum/mt-il-gruplari/12790-%5Byalova-mt%5D-motosiklet-grubu.html:rendeer::rendeer:

chopper77
20 Şubat 2010, 22:27
oraya da yazdım ama yalovalılar kaçak galiba :)

mete_han
20 Şubat 2010, 23:11
oraya da yazdım ama yalovalılar kaçak galiba :)

belkide gerçekten azdır...olamazmı...

genç kaptan
20 Şubat 2010, 23:59
tAş Köprü Sanayi sitesinden Selamlar...

mete_han
21 Şubat 2010, 00:01
tAş Köprü Sanayi sitesinden Selamlar...

bu feriboottan iniyorsun askeriyenin hizasında bir sanayi sitesi sapağı var orasımı dediğin yer...Çınarcığa gide gele ezberlemişim artık...:P

ekuru
21 Şubat 2010, 00:06
:queen: usta gerçek anlamda yalovada motorcu çok ama MT le araları yok onların adına kısmen yalovalı olarakdan herkeze selamlar en azından 7-8 motorlu tanıdığım var o şekilde yalovadan...

chopper77
21 Şubat 2010, 01:34
bu feriboottan iniyorsun askeriyenin hizasında bir sanayi sitesi sapağı var orasımı dediğin yer...Çınarcığa gide gele ezberlemişim artık...:P

Çınarcığa geliyorsunuz demek :) bi tanışmak nasip olur inş..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:33 ----------

:queen: usta gerçek anlamda yalovada motorcu çok ama MT le araları yok onların adına kısmen yalovalı olarakdan herkeze selamlar en azından 7-8 motorlu tanıdığım var o şekilde yalovadan...

aynen ben de ondan ümit ettim motosikletli var baya ama MT de yoklar :/

gkhnkzy
21 Şubat 2010, 02:32
Yalova'da yaşamıyorum ama Çınarcık ilçesinde yazlıkçıyım. :P baharda görüşmek üzere :cat:

chopper77
21 Şubat 2010, 17:15
Yalova'da yaşamıyorum ama Çınarcık ilçesinde yazlıkçıyım. :P baharda görüşmek üzere :cat:

vayy ben çınarcığın yerlisiyim.. Liman Rest. bilirsiniz belki ?

mezit
21 Şubat 2010, 19:38
selam torpaklarım buranın yalovalı demir başı benimm:mrgreen:

tanışma ortamı yapalım..

chopper77
21 Şubat 2010, 20:55
selam torpaklarım buranın yalovalı demir başı benimm:mrgreen:

tanışma ortamı yapalım..

aynen abi ben de aynı şeyin peşindeyim yapalım tabi !

mete_han
21 Şubat 2010, 21:19

Yahu benim nefes aldığım tek yer Çınarcık...Ölürsem beni oraya gömüm vasiyetimdir abartmıyorum ya...geçen yaz 2 haftada bir gitmiştim...bazende haftada 2...bana cennet gibi geliyor huzur buluyorum orada...inşallah tanışırız..girişte Parkın karşısında İrem Köfte Salonu var...oradaki garsona İstanbullu motorcuları sorarsan Mete Han dersen tanır hatırlar...:cat:

chopper77
21 Şubat 2010, 21:43
abim irem köfte salonunu biliyorum ama pek aram yok.. dediğim gibi bilirsen eğer liman rest. var babam oranın işletmecisi ve sahibi.. gelirsen tabiki tanışırız !

gkhnkzy
21 Şubat 2010, 21:56
::160:::queen:

isim olarak hatırlamıyorum ama Ziraatin karşısındaki ve küçük BP'nin karşısındaki yerler geliyor aklıma.

bende dadaş sitesindeyim lunaparkın üstünde. denizi çok pis ama Çınarcık gerçekten mükemmel bi yer. gerçi iki hafta önce ordaydım. çiçekleri sulamaya gittim kış ayında yazlığa :D ::160:: sokakta insan yoktu hava buz gibi..

banka kredide yamuk yaptı, ay sonu cbr125'e geri dönüyorum. haziran-temmuz gibide 600f'ime kavuşuyorum. bu yaz çınarcığın tadını çıkarmaya kararlıyım..

havalar biraz düzelsin, beraberiz İnşallah.

chopper77
21 Şubat 2010, 22:06
şuan güzel o dediğin yeri biliyrum hoş her yeri biliyorum çınarcıkta :D ama bizim rest. orda değil geldiğinde gezeriz booool boool :) gel de :) hava düzelmeye başladı fazla sürmez düzelmesi 1 ay sonra fıstık gibi olcak çınarcık & yalova

gkhnkzy
21 Şubat 2010, 22:15
şuan güzel o dediğin yeri biliyrum hoş her yeri biliyorum çınarcıkta :D ama bizim rest. orda değil geldiğinde gezeriz booool boool :) gel de :) hava düzelmeye başladı fazla sürmez düzelmesi 1 ay sonra fıstık gibi olcak çınarcık & yalova

sizinki ne tarafta kalıyor?

cakalaz
21 Şubat 2010, 22:52
Burayı yakında Kilitlerler :P

mezit
21 Şubat 2010, 23:23
Burayı yakında Kilitlerler :P

bugün seni gördüm çako sanırım sendi saat 1 civarı :)

motoseyyah
21 Şubat 2010, 23:25
önümüzdeki hafta Yalova dan motoplus fuarına katılacak varsa pazar günü gideceğiz.Yalovadan katılacak arkadaslar varsa orada da buluşulabilir

mete_han
21 Şubat 2010, 23:40
abim irem köfte salonunu biliyorum ama pek aram yok.. dediğim gibi bilirsen eğer liman rest. var babam oranın işletmecisi ve sahibi.. gelirsen tabiki tanışırız !

inşallah...ben İrem köftesinin üzerine tanımıyorum pek mama...:P

Aslında Çınarcıkta bir numara yok denizi deniz değil...sahili sahil değil...

Şimdi sana Çınarcığımı anlatayım...tereciye tere satmak bu olsa gerek bak fotolara o zaman...

http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/65817-armutluyu-gordum-500-km-mini-solo-gezi.html

http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/55979-11-cbf-150-cinarcik-yolunda.html

asıl mevzu bence Teşvikiye köyünde bir çay içmekte yaylaya çıkabilmekte...

mezit
21 Şubat 2010, 23:41
Yahu benim nefes aldığım tek yer Çınarcık...Ölürsem beni oraya gömüm vasiyetimdir abartmıyorum ya...geçen yaz 2 haftada bir gitmiştim...bazende haftada 2...bana cennet gibi geliyor huzur buluyorum orada...inşallah tanışırız..girişte Parkın karşısında İrem Köfte Salonu var...oradaki garsona İstanbullu motorcuları sorarsan Mete Han dersen tanır hatırlar...:cat:
kanka seni kendi ellerimle gömerim gözün arkada kalmasın,,
hatta o köftecinin karşısına gömerim sen hayırlısıyla bi git gerisini bana bırak:mrgreen:

önümüzdeki hafta Yalova dan motoplus fuarına katılacak varsa pazar günü gideceğiz.Yalovadan katılacak arkadaslar varsa orada da buluşulabilir

bu arada baya bi kalabalıklaşacaz kısmetse yazaa..:mrgreen:

mete_han
21 Şubat 2010, 23:48
kanka seni kendi ellerimle gömerim gözün arkada kalmasın,,
hatta o köftecinin karşısına gömerim sen hayırlısıyla bi git gerisini bana bırak:mrgreen:

:

woha...:P olm parkamı gömcen beni çapsız mezoş...üstümde bebeler tepinsin durdun kemiklerimmi sızlasın...teee yaylalar varken toprakmı kalmadı Çınarcıkta...:pr:

mezit
21 Şubat 2010, 23:59
daha ne olsun kanka halkla iç içesin..

benide götür bi ara çınarcığa çakma yalovalı..:mrgreen:

chopper77
22 Şubat 2010, 00:20
şelalenin oralar yayla falan gitmişsiniz 10 numara çok güzel yerler..! petek pastanesi falan her gün 1-2 kere geçerim motosikletle oralardan :)
kesinlikle katılıyorum deniz sahil YOL olarak hiçte iyi değil.. ben bi motosikletci olarak artık yalovadayım.. ama tabiki çınarcıkta GENE DE FENA !

motoseyyah
22 Şubat 2010, 00:42
Moto plus fuarına Yalova'dan Yenikapı'ya pazar günü büyük ihtimal 09.00 gemisiyle geleceğiz.Kısmetse 10.30-11.00 gibi CNR de oluruz. İlgilenen arkdaslar olursa orada buluşulabilir.