PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bisikletle Dağdan Serbest iniş (Downhill Mountain Biking)

zenon
19 Şubat 2010, 15:18
İlk Sofya vitosha da gördüğüm bu olaya hayran kalmıştım. Teleferiklerle dağa cıkılıyor sonrada gelişi güzel aşağı iniyorlardı 3000 metre yükseklikten deligibi iniyorlardı. Ölmeden önce yapmak gereken birsey olarak düşünmüştüm super manzara super bir doğa ve sadece iniyorsun crooscular buna hayran kalcaktır. Altta bir kac video koyuyorum.

jGdXcitOUzY

c4P5OCrd3sk

R6A7Bz4VrB0

iAz2ZC-23FI

Sofyadan video bulmadım ama bunlaral idare edin artık :mrgreen:

gtunerkan
19 Şubat 2010, 15:28
ilk videoda eslik eden kopek baya sporcu.....bencede cok elenceli adrenalin dolu ... ama bir yaris bisikletiyle guzel virajli inisli ve guzel bir siyah asvalt ve beyaz cizgili bir yoldan inmek daha guzeldir...

zenon
19 Şubat 2010, 15:30
ilk videoda eslik eden kopek baya sporcu.....bencede cok elenceli adrenalin dolu ... ama bir yaris bisikletiyle guzel virajli inisli ve guzel bir siyah asvalt ve beyaz cizgili bir yoldan inmek daha guzeldir...

İkisinin tadı ayrı bana bu daha cazip geldi :P sende asfalt inişilisi koy :cat:

songiden
19 Şubat 2010, 16:57
Bir dönem bu işleri yaptım. Motosikletteki tekniğimin normalden kısa sürede gelişmesinde bu sporun önemli rolü var (3 saat ders aldıktan sonra 500cc bir makineyle yokuşta slalom yapabiliyordum). Ayrıca karakter olarak fiziksel risk gerektiren yerde ani karar verme ve cesaretsizlik sorunlarımı da üstümden atmama neden oldu.

Her motorcu için çok iyi bir spor olduğunu düşünüyorum downhill'in..

askon
19 Şubat 2010, 17:54
Akşamları exterme dıye bır kanalda izlıyorum inanılmaz bısıklet kullanıyoprlar

m.şanveren
19 Şubat 2010, 18:07
bu downhill bisikletlerinden bir tanede bende vardı dışardan gelmişti.bir ara baya bir müptelası olmuştum,bir iki kırık,çıkık tan sonra hevesim kaçtı.bisiklet demeye bin şahit lazım bunlara.honda xl200 motoru sökülmüş hali resmen:queen:daha sonra sattım.

zenon
19 Şubat 2010, 18:46
bu downhill bisikletlerinden bir tanede bende vardı dışardan gelmişti.bir ara baya bir müptelası olmuştum,bir iki kırık,çıkık tan sonra hevesim kaçtı.bisiklet demeye bin şahit lazım bunlara.honda xl200 motoru sökülmüş hali resmen:queen:daha sonra sattım.

Aynen bende gordum lastiği iskeleti canavar gibi :cat: