PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fuar'lardan nasıl istifade edebiliriz ?

Maximilyan
19 Şubat 2010, 05:28
Selamlar... foruma yeni kayıt oldum. 1 yıllık dylan kullandıktan sonra sattım ve şu aralar bir motor alma düşüncesindeyim. Düşündüğüm motorlar naked tarzında fazer 600 veya gsr 600 erken olduğunu söyleyebilirsiniz belki ama dikkatliyim ve kendime güveniyorum. Esas sorum hazır Motoplus fuarı da gelmişken ilk kez katılacak biri olarak, gerek yeni alacağım motora karar verme, gereksede fuar alanında dikkat edilmesi gereken püf noktalar gibi konularda yardımlarınızı bekliyorum yani fuardan en iyi nasıl istifade edebiliriz ? nasıl değerlendirebiliriz... ?

emomen
19 Şubat 2010, 09:22
Sıfır kilometre almayacaksan, ikinci el bölümünden bakabilirsin sana uygun motoru fiyatlar daha uygun olur sanıyorum.

dreamdark
19 Şubat 2010, 09:57
Fuarın en büyük avantajı, birçok marka ve modeldeki motosikleti bir arada bulma, inceleme ve hakkında yetkili 1. ağızlardan bilgi sahibi olma şansıdır. Aynı şey aksesuarlar için de geçerli tabi. Bu şekilde iyice araştırma yapmanı öneririm.
Ayrıca fuara özel kampanyalar ve özel indirimler de mutlaka olacaktır. Değerlendirebilirsin.:cat:

aSuBaYaH
19 Şubat 2010, 10:10
genelde markalar fuarda indirim yapıyordu eğer sıfır motosiklet almayı düşünüyorsan gsr600 ve fz6 lara baka bilirsin:cat: birçok ekipman ve aksesuarı bir arada görme şansın da var.

Maximilyan
24 Şubat 2010, 19:21
cevaplar için teşekkürler yarın başlıyor hadi hayırlısı.