PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motor a yeni baslıyorum önerilerinizi beklerim

canbedel
17 Şubat 2010, 10:07
meraba arkadaslar ben daha yeni motor a baslıyorum bana baslangıç motoru olarak en fazla 7.000 tl ye kadar bir motor önere bilir misiniz?

yürekçe
17 Şubat 2010, 10:51
selam, bence önce biraz araştır, kolaya kaçma.
forum başlığı altında, teknik bilgiler ve acemiler için yeterinden bile fazla tavsiye var.

hazır lokma istiyorsan motorcu olamazsın.
okumaktan bile kaçınıyorsan kendini yetiştirmeden draglara kalkarsın diye düşünüyorum. belki öyle biri değilsindir ama zaman ve emek sana hakkı öğretecektir...

( iyiliğin içindi... )

canbedel
17 Şubat 2010, 11:12
ben biraz arastırdım honda beat almayı düsünüyorum ama daha önce hiç motor kullan madığım için forum daki kisilerin bilgisine güvenerek bir kaç tavsiye almayı düsün müstüm.

zamisli
17 Şubat 2010, 11:20
honda beat baslangıc olarak cok dogru bi seçim. hondada iyi marka ..vespalarda var galiba o fiyata

Ante
17 Şubat 2010, 11:29
meraba arkadaslar ben daha yeni motor a baslıyorum bana baslangıç motoru olarak en fazla 7.000 tl ye kadar bir motor önere bilir misiniz?

Motosiklet, ekipmansız düşünülemez. O nedenle 7000 tl derken kask, eldiven, bellik, mont gibi ekipmanları dahil ediyor musun bilmiyorum ama bunlara da baya bir miktar para ayırman lazım.

Tabi öncelikli olarak yoksa ehliyet alman da gerekiyor.

mmucit
17 Şubat 2010, 12:16
Ayrıca DD abimizi oku ve içinde motosiklet kullanma heyecanı var ise devam et. Gerçi sen scooter düşünüyorsun. O ise şehir içi işini çok rahat görür, diye düşünüyorum.