PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çevirmelere Dikkat

GuNMember
16 Şubat 2010, 17:27
Konuyu Ehliyetsiz Veya Evragı Eksık Olan Arkadaslar İçin Açtım
Arkadaslar Bugun Sıkı Bir Çevirme Var Şişli,Fulya,Beşiktaş Taraflarında Gözümün Önünde Bir Motor Bağlandı Bir Kafasız(Kaskı Dirseğine Takmış Geziyor) Ceza Yedi.
Bunu Görünce Ehliyetim Daha Basılmadıgı İçin Tırıs Tırıs Arka Sokakları Keşfettim (:
Aman Dikkat Birileri Start Düğmesine Bastı Eksik Evrakla Fazla Dolaşmayın (:

room
16 Şubat 2010, 17:29
Evet özellikle gece saat 12den sonra belli başlı bölgelerde çevirmeler her zaman olur.Dün gece ben şişliden gelirken nereseyse 2km bir ekip otosu vardı.Gözlemlediğim sıkı bi çevirme var son bi kaçgündür

bosnak_semko
16 Şubat 2010, 17:39
ehliyetsizken ara sokakların keşfini çok yapardım :)
ehliyeti aldım alalı daha 1 kere durdurmadılar..
ki bu ara evet çevirmeler çok sıklaştı :) ama durdurmuyolar kafayı yicem :)
kaskımda yazıyor sanki ehliyeti var diye :)

askon
16 Şubat 2010, 17:41
cevırme yapılan yerde duruyorsunuz memur sızı durdurmasa bıle ondan sonra teşekkür edıyorsunuz ve bu uygulamaların daha sık yapılmasını rıca edıp bır kac sıkıntı anlatıyorsunuz ve basıp gıdıyorsunuz

bosnak_semko
16 Şubat 2010, 17:43
cevırme yapılan yerde duruyorsunuz memur sızı durdurmasa bıle ondan sonra teşekkür edıyorsunuz ve bu uygulamaların daha sık yapılmasını rıca edıp bır kac sıkıntı anlatıyorsunuz ve basıp gıdıyorsunuz

bu esnada bana ehliyetin varmı diye sorarmı :) :)
eğer sorucaksa ilk çevirmede durup bunu yaparım :) :)

GuNMember
16 Şubat 2010, 17:43
ehliyetsizken ara sokakların keşfini çok yapardım :)
ehliyeti aldım alalı daha 1 kere durdurmadılar..
ki bu ara evet çevirmeler çok sıklaştı :) ama durdurmuyolar kafayı yicem :)
kaskımda yazıyor sanki ehliyeti var diye :)

Araba Ehliyetimi Aldıgımda Aynı Seyı Bende Soyluyodum (: Polis Çevirsin Diye 3 Tur Attım Yine Çevirmedi (:

bosnak_semko
16 Şubat 2010, 17:45
Araba Ehliyetimi Aldıgımda Aynı Seyı Bende Soyluyodum (: Polis Çevirsin Diye 3 Tur Attım Yine Çevirmedi (:

çevirmezler :) :) alnında yazıyor sanki :)
benide durdurmuyorlar :)

askon
16 Şubat 2010, 17:49
çevirmezler :) :) alnında yazıyor sanki :)
benide durdurmuyorlar :)

ya benı 5 yıldır 1 kez cevırdıler ben napayım sıranızı bekleyın :queen:

korkut 250
16 Şubat 2010, 17:56

Duran kişinin ehliyeti olmayıp
Polis:Sağolasın şu evraklarına bakayım derse.:P:mrgreen:

GuNMember
16 Şubat 2010, 17:59
Duran kişinin ehliyeti olmayıp
Polis:Sağolasın şu evraklarına bakayım derse.:P:mrgreen:

Yavaş Hareketlerle Eldiveni Çıkartıp Hemserim Hangi Köydensin Muhabbetine Giriyorsun Akraba Çıkarsan İyi Çıkmassan Otoparka (:

zenon
16 Şubat 2010, 18:01
Bu cumartesi benidme yolum uzerinde cevirme vardı Arnavutkoy yolu uzerinde bende tırs tırs gectim arkamda yuk vardı beni kurye sandı herhalde bakmadı bile :D

korkut 250
16 Şubat 2010, 18:04
Yavaş Hareketlerle Eldiveni Çıkartıp Hemserim Hangi Köydensin Muhabbetine Giriyorsun Akraba Çıkarsan İyi Çıkmassan Otoparka (:

:queen::queen::queen:

kashmar54
16 Şubat 2010, 18:08
Konuyu Ehliyetsiz Veya Evragı Eksık Olan Arkadaslar İçin Açtım
Arkadaslar Bugun Sıkı Bir Çevirme Var Şişli,Fulya,Beşiktaş Taraflarında Gözümün Önünde Bir Motor Bağlandı Bir Kafasız(Kaskı Dirseğine Takmış Geziyor) Ceza Yedi.
Bunu Görünce Ehliyetim Daha Basılmadıgı İçin Tırıs Tırıs Arka Sokakları Keşfettim (:
Aman Dikkat Birileri Start Düğmesine Bastı Eksik Evrakla Fazla Dolaşmayın (:

bir kafasızda ehliyetsiz geziyor