PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Scoota

Gökhan
16 Şubat 2010, 16:55
Stuart Emmerson tarafından dizayn edilen Scoota, hafif, kompakt bir elektrikli skuter konsepti.

Pratikliği, hafifliği, kullanım ve muhafaza kolaylığı ile ön plana çıkmak üzere tasarlanmış araçta en son teknoloji lityum-iyon pil teknolojisi düşünülmüş. 5 dk gibi kısa sürede şarj edilebilecek üzere dizayn edilen bu tasarımda araca mavi Halo LED ön far gurubu eklenmiş.

Aracın fotoğraflarını görmek için tıklayınız. (http://www.motoaktuel.com/blog/index.php/scoota?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+MotoAktuel+%28Moto+Akt%C3%BCe l%29)

Moto Aktüel (http://www.motoaktuel.com/blog/index.php/scoota?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+MotoAktuel+%28Moto+Akt%C3%BCe l%29)
Online Motosiklet Bilgi Kaynagı

draggy
16 Şubat 2010, 16:56
Hani bunun aynası, sinyali :)

Kıkırdak
16 Şubat 2010, 17:52
Hani bunun aynası, sinyali :)

İncecik birşey zaten buna denk getirip çarpamassın bile:mrgreen:

draggy
16 Şubat 2010, 18:09
Arabanın altına bir alırlar -ki akla hayale sığmaz :)

CBR700F
17 Şubat 2010, 02:26
neresine oturuluyor bunun :D

Jubaa
17 Şubat 2010, 08:49
Ne sesi var ne de goruntusu.

Kimse fark etmez bunu Turkiye de yemin ediyorum daha garajdan cikamadan ezerler.

gezgin_33
17 Şubat 2010, 14:38
Ne sesi var ne de goruntusu.

Kimse fark etmez bunu Turkiye de yemin ediyorum daha garajdan cikamadan ezerler.

Merak etme bu zaten Turkiye ye gelmez. Gelse de kimse alıp binmez... Ama cooook ekonomiktir bunlar...

Silverwing
21 Şubat 2010, 18:40
Makine tahminime göre katlanıyor, böylece arabaların bagajına, eve çıkarken elde her yere gidebilir. Ama bana göre değil, bunun gittiği yere bisikletle daha çabuk ve spor yapmış olarak gitmeyi tercih ederim. İnsanlar giderek tembelleşiyor ve şişmanlıyor. Evde asansöre bin, dışarda iki adım yere motorla git, ondan sonra göbek yap, rejime gir, spor salonlarına para öde.

sezereme
21 Şubat 2010, 22:53
bunu parrklarda binersin yolda binilmez buna

ozaktasi
21 Şubat 2010, 22:56
Çocuklar biner işte..

gladiator947
22 Şubat 2010, 00:03
böyle scota lar bence şirketler , fabrikalar için yaratılmış .. veya çocuklar için. çünkü kısa mesafeli yerlerde bunlar kullanılabilinir.mesela 1 km uzaktaki arkdaşnza gitmek . zevkli olmalı