PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motorsikletliler.net Çıkartması için yardım

barışo
16 Şubat 2010, 16:07
Arkadaşlar Site Yöneticilerine Yazdım ama dönüş olmadı motorsikletiler .net çıkartması nasıl temın edebilirim diye sordum hala cevap yok bilgisi olan varmı.

kanucan
16 Şubat 2010, 16:09
Arkadaşlar Site Yöneticilerine Yazdım ama dönüş olmadı motorsikletiler .net çıkartması nasıl temın edebilirim diye sordum hala cevap yok bilgisi olan varmı.

önümüzdeki hafta fuar.
eğer motosiklet.net katılıyorsa bende anahtarlık,t-shirt,sticker almayı planlyorum

banarlı
16 Şubat 2010, 16:17
harbiden yaa site üyelerine dağıtması lazımmm kargoyla herkes de teslim aldığı zaman ödemeyi yapar şapka - t -shirt - sticker ve anahtarlık gibi seylerr

Olcan138
16 Şubat 2010, 16:17
Kime yazdın da cevap alamadın bilmiyorum ama, "motorsikletliler.net" ve hatta "motorsikletiler .net" :P çıkartmalarını buradan bulman biraz zor gibi...:mrgreen:

motosiklet.net yeterli olacaksa, gelecek haftaki fuar, edinmenin en kolay ve en çabukl yoludur..:)

eftelya
16 Şubat 2010, 16:24
puahahah motosikletliler . net :mrgreen::mrgreen: şaka mısın ?

sularseller
16 Şubat 2010, 16:27
Güzel domainmiş. :)

by_dengesiz
16 Şubat 2010, 16:35
mt tükkanda yokmu???

excavatus
16 Şubat 2010, 16:41
Aramanin gucune inanmak.. (aslinda gozumuzle bakmak yeterli bu konuda)

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/62885-mt-urunleri-tshirt-gomlek-sapka-boyunluk-patch-ayakkabi-koruyucu.html

buraya yazarsin, yamadir, etikettir ne istiyosan gonderirler gibi..