PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 6 ay sonunda motoruma kavuştum...

orhanyldz
15 Şubat 2010, 21:21
arkadaşlar forumu meşgul etmek istemem ama sevincimi sizlerle paylaşmak istedim.taaa 6 ay önce geçirdiğim bir motorsiklet kazası sonucu sol kolum kırılmıştı.ameliyatlar,alçılar falan derken en sonunda Cuma günü kolum açıldı.Tabii bu 6 ay süresince motorsikletlermi girmedi rüyalarıma,sizlerin buraya yüklediğiniz resimlere bakıp içmi geçirmedim.yaptığınız geziler,toplantılar ağzımımı sulandırmadı,hepsi bir bir oldu.Ama en sonunda,evet en sonunda bugün motorumun yanına gidip güzel bir temizleyip,aküsünü şarj ettirip(çünkü garibanım bitmişti artık) motorcuğumun üstüne oturdum,nasıl özlemişim yahu dedim kendi kendime.ittire ittire sokağın sonuna kadar götürdüm ve orda marşıma bastım neden derseniz eşimin motoru çıkardığımdan haberi yok ki doktor bana henüz motora binme izni vermedi:cherry: veee en sonunda o güzelim ses.Tabii 6 ay yattığı için biraz sesi baygındı ama neyse artık.Şöyle güzel bir izmir turundan sonra eve dönüş zamanı tekrar evimin sokağının başına kadar geldim orda marşı kapatıp ittirerek (eşim duymasın diye:bounce:)yerine güzelce koydum.Ve hala eşimin haberi yok motora bindiğimden:queen:Sonuç itibariyle şuan çok mutlu ve huzurluyum.Bakalım yarın nasıl kaçıracam.

Maverick35
15 Şubat 2010, 22:06
Geçmiş olsun, tekrar yollara döndüğüne sevindim.

orhanyldz
15 Şubat 2010, 22:07
Teşekkürlerimle....

GOKHAN42
15 Şubat 2010, 22:08
adrenalini seviyoruz bakıyorm:P kardeş öncelikle geçmiş olsun aman dikkat tekrarlanmasın..

fthinky
15 Şubat 2010, 22:13
:mrgreen: süpermiş, geçmiş olsun, sağlıcakla binesin

mete_han
15 Şubat 2010, 22:15
bende sevindim senin adına...Allah bir daha yaşatmasın böyle şeyler...

YÖRÜK
15 Şubat 2010, 22:24
arkadaşım geçmiş olsun..eşinle papaz olmadan keyifli geziler dilerim :cat::wiinkk:

serhan123
15 Şubat 2010, 22:33
kendi motorunumu kaçırdın abi :queen:

KUVVETMİRA
15 Şubat 2010, 22:52
geçmiş olsun, haydi hayırlısı bakalım.

hocam bu evlilik mevzusundan fena tırsıtıyosunuz :)

kanucan
15 Şubat 2010, 22:57
gecmiş olsun :rendeer:
insan kendini zor tutuyor (şahsen zor tutuyorum binmemek için).

ozrace
15 Şubat 2010, 22:57
geçmiş olsun ve gözün aydın...

Recaİ
15 Şubat 2010, 23:05
Hayırlısı olsun geçmiş olsun :)

orhanyldz
15 Şubat 2010, 23:24
cümleten herkese teşekkürler arkadaşlar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:22 ----------

geçmiş olsun, haydi hayırlısı bakalım.

hocam bu evlilik mevzusundan fena tırsıtıyosunuz :)

valla hocam zaten zar zor sevdirdim üstüne kolu kırınca iyice çekinir oldu.yani zor bir süre. hazır olmalısın:cherry:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:23 ----------

kendi motorunumu kaçırdın abi :queen:

valla aynen öyle görüntü çok komikti bilmem kaç kiloluk motoru mahalleden ittirerek çıkardım.

tikos
15 Şubat 2010, 23:29
öncelikle geçmiş olsun, umarım son kazanız olur. Ancak bence eşinizin de rızasını bir şekilde alsanız iyi olur. Malum tribal enfeksiyondan motosiklete kasti zarar vermeye kadar yolu var bu işlerin sonunda. tecrübelerle sabit. Tekrar geçmiş olsun...

regal
15 Şubat 2010, 23:58
gecmiş olsun dert olmaz artık içine ama tavsiyem gizli değil eşinle çık bence daha d a mutlu olursun bu kadar zamandan sonra motorla çıkmaya

siyahatmaca
16 Şubat 2010, 00:32
Hem geçmiş, hem de hayırlı olsun. Sen de fena aşıksın motora...:wiinkk:

Osbourne
16 Şubat 2010, 01:03
Geçmiş olsun..
Ama eşine bir an evvel çaktır motora ufak ufak binmek istediğini hatta bir gün beraber aşağı inip bakın motora falan..
Gizli iş çevirmek her zaman sakat oluyor..Bunu bilir bunu söylerim :mrgreen:

Ömercik
16 Şubat 2010, 01:18
Geçmiş olsun.Allah bir daha yaşatmasın.Sizin adınıza gerçekten sevindirici.:)

Ante
16 Şubat 2010, 02:26
Geçmiş olsun. Ama 6 ay dişinizi sıkmışsınız, keşke doktorlarında olurunu bekleseydiniz. Bir kırık için 6 ay çok uzun süre. Demek ki ciddi ve problemli bir kırıkmış. Ayrıca 6 ay boyunca hareketsiz kalmış bir kolunuz var. Elbette sevincinizi kimse yadsıyamaz ama bence bu kadar acele etmeyin.

Doobly
16 Şubat 2010, 04:15
Evlilik başa bela yahu bu motosiklet konusunda :queen:

orhanyldz
16 Şubat 2010, 11:34
Geçmiş olsun. Ama 6 ay dişinizi sıkmışsınız, keşke doktorlarında olurunu bekleseydiniz. Bir kırık için 6 ay çok uzun süre. Demek ki ciddi ve problemli bir kırıkmış. Ayrıca 6 ay boyunca hareketsiz kalmış bir kolunuz var. Elbette sevincinizi kimse yadsıyamaz ama bence bu kadar acele etmeyin.

valla hocam haklısında aslında doktor hatasından iş bu kadar uzadı yoksa bu derece ciddi bir olay değil di? ee doktorumda hatasının farkında olıunca işi ağırdan alıyor.yoksa kolda şuan bir problem yok tabikii hareketsiz kalmanın verdiği kısmi odunluk hali dışında.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:30 ----------

gecmiş olsun dert olmaz artık içine ama tavsiyem gizli değil eşinle çık bence daha d a mutlu olursun bu kadar zamandan sonra motorla çıkmaya

haklısın dostum ama bir süre öncelikle psiklojik altyapısını hazırlamam gerekiyor:cherry:yavaş yavaş çalışmalara başladım bile...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:31 ----------

Hem geçmiş, hem de hayırlı olsun. Sen de fena aşıksın motora...:wiinkk:

ya hemde nasıl virüs gibi girdi vücuduma bağışıklık sistemi helak oldu atamıyorum..:cherry:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:32 ----------

Evlilik başa bela yahu bu motosiklet konusunda :queen:

yok hocam o kadarda değil aslında merak etme benim kaza işi bozdu yoksa gayet mutluyduk üçümüz (ben,eşim,motorum:cherry:)

bguclu
16 Şubat 2010, 11:58
hep merak konusu eşler ya motor ya ben dediğinde hangi cevabı vericez :)

orhanyldz
16 Şubat 2010, 12:15
"ben ikinizide seviyorum gelin barış içinde yaşayalım"derim ben:cherry: