PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yaz geliyor,çok kararsızım...

Sayfa : [1] 2 3 4

€nergy
14 Şubat 2010, 03:45
Herkese Merhabalar.
Malum yaz geliyor,havalar düzelmeye başlıyor.Yazı baştan sona motorumla yaşamak istiyorum.
Fakat okadar çok kararsızım ki,hiç bir modelde tam olarak yoğunlaşamıyorum.
Daha önce motosiklet kullandım.Ehliyetım ve full korumam mevcut.
Naked almak istiyorum ama gözüm kawa zxr250 yede kayıyor.98 Suzi Bandit600 istiyorum,onunda temizini bulmak çok zor.Çok kararsızım bir an önce kararımı verip bir makine almam gerekiyor.

*Elde 7bin tlmiz var.
*Ehliyetimiz&korumalarımız var.

Scooter harici bana motosiklet önermenizi rica ediyorum.Naked olması şart değil.Gözden kaçırdığım bir model olabilir ve bana hatırlatmış olursunuz.
ve zxr 250 hakkında düşünceleriniz nelerdir?(kullananlar,test edenler,bilgisi olanlar)
Yardıma ihtiyacım var...:salut:

Teşekkür ederim:rendeer:

trooperx
14 Şubat 2010, 03:56
bandit zaten çok güzel bir seçim bence ama seçenek çok ducati monster 600 ler , hyo GT650 naked , kawasaki er-5 ve 6 serisi ve daha birçok büyük markanın göze hoş gelen birçok modeli var . keşke bu modellerden biri hakkında tecrübem olsaydıda sana daha çok yardım edebilseydim . tercihin ne olursa olsun hayırlı olsun güle güle kullan :)

€nergy
14 Şubat 2010, 04:05
Teşekkür ederim trooperx,yorumun için.
bütçe kısıtlı olduğu için modelde kısıtlı oluyor :)

Birkannn
14 Şubat 2010, 04:16
zxr250 de güzel eğer racing istiyorsan beğeniyorsan hyosung gt250r önerebilirim bak yani ..naked de pek fazla bir bilgim yok bilen arkadaşlar yardımcı olur...

kashmar54
14 Şubat 2010, 04:22
:cat:Kawasaki ER-6 N

€nergy
14 Şubat 2010, 04:25
:cat:Kawasaki ER-6 N

Sanırım 7bine zor :pale:

Taner YILMAZ
14 Şubat 2010, 05:37
Kawazaki 250 ile bandit 600 arasında kalmışsın.. İkisinin arasında cc farkı var.. Eğer tecrüben yeterliyse ve paran yetiyorsa 600'lük al derim.. Çünkü tecrüben yetiyorsa 250 cc bi süre sonra sana yetmeyecek..

otopsici
14 Şubat 2010, 08:47
üzerine 1000 lira daha ekle sana benim hyosung u verim:cherry:

Ramazan Can
14 Şubat 2010, 09:30
ybr 250 al derim...pişman olmazsın...

HercuL
14 Şubat 2010, 10:55
benim motorum diye söylemiyorum şiddetle öneriyorum :cat:

http://www.sahibinden.com/sitedeki_tek_2005_model-51WQQaXQQ20990186WQQpXQQdisplayitem

otopsici
14 Şubat 2010, 13:12

http://www.sahibinden.com/sitedeki_tek_2005_model-51WQQaXQQ20990186WQQpXQQdisplayitem

hacı motorun süper suzikilerin tek kötü yönü naked leri çok tipsiz yaf aynı racer 200 e benziyo
ama inan ki hyosungu yeni aldım daha kontağını bile çeviremedim yoksa senden alırdım makineyi

NoVaRiX
14 Şubat 2010, 13:36

Gördüğüm kadarıyla bu makinayı bende şiddetle öneriyorum!

skyblade
14 Şubat 2010, 14:32
Bende aynı durumdayım diyerek,izninizle kendimi konuya dahil etmek istiyorum.:queen:. Elimde 5500 lira civarı para var.Rahat gücü yeterli ekonomik bi motor arıyorum ve ilk motorum olcak. fakat 125 cc değil 250 cc istiyorum. Şimdilik kafamda Hyosung GT250 comet var. Fakat bir yandan da almışken biraz da yüksek cc alıp aynı zamanda yazın veya seneye uzun yola da çıkmak istiyorum. Fakat tecrübe sıkıntım var. Kursa yazıldım temel sürüş eğitimi alıcam marta doğru.Fakat yüksek ccnin altından kalkabilirmiyim ondan da emin olamıyorum.Bir kere aldım mı da en az 2-3 sene değiştirme şansım olmayabilir.:salut: Epey kararsızım anlayacağınız. :pr:

serdarmert
14 Şubat 2010, 14:55
Bence yaz geliyor karar veremeyenler grubu kurun..

skyblade
14 Şubat 2010, 15:03
Hımm olabilir aslında [MT Kararsızlar] diye bi grup lazım :queen::queen:

Bu arada model olarak 7000 liraya Chopper modeller var 98 Dragstar 650,Enduro 2002 civarı Aprilia Pegaso 650 falan da bulunabilir.:cat: ER-5 de olabilir belki....

mücahit_89
14 Şubat 2010, 15:12
ybr 250 al derim...pişman olmazsın...

usta bu yoruma katılıyorum valla:cat:birde cbf 500 motora hasta oldum görüntü sürüş keyfi harika bir motor ikisinden biri olabilir:rendeer:

motorhocası
14 Şubat 2010, 16:31
Bunu da gözden geçirin,kafanız karışsın:cherry:

http://www.sahibinden.com/7000_km_de_2000_model-37WQQaXQQ15488556WQQpXQQdisplayitem

solevendef
14 Şubat 2010, 16:37
04 er5 çok hızlı ve gösterişli bir motor.
98 banditte 4 lü bir motor sonuçta,ama 12 yaşında oldugu için pek taraftar degilim.

ferhat uçank
14 Şubat 2010, 18:40
sıkı pazarlık yaparsan 7 bine bi zxr 250 bulursun.... hız yakıt performans ve estetik olarak tatmn edici... mümkünse üzerinde egsoz olsun çünkü orjinal egsoz yaramaz... muzzy ya da two bro hatta imkann olursa yoshi... motor sanıldığı aksine küçük görünmüyo.. şu an fazla secenek yok ama 2 aya kadar 2. elin artacağını tahmin ediyorum.. sorun olursa yardımcı olurum.... motorumdanda gayet memnunum.. tavsiye ederim

otopsici
14 Şubat 2010, 18:51
Bende aynı durumdayım diyerek,izninizle kendimi konuya dahil etmek istiyorum.:queen:. Elimde 5500 lira civarı para var.Rahat gücü yeterli ekonomik bi motor arıyorum ve ilk motorum olcak. fakat 125 cc değil 250 cc istiyorum. Şimdilik kafamda Hyosung GT250 comet var. Fakat bir yandan da almışken biraz da yüksek cc alıp aynı zamanda yazın veya seneye uzun yola da çıkmak istiyorum. Fakat tecrübe sıkıntım var. Kursa yazıldım temel sürüş eğitimi alıcam marta doğru.Fakat yüksek ccnin altından kalkabilirmiyim ondan da emin olamıyorum.Bir kere aldım mı da en az 2-3 sene değiştirme şansım olmayabilir.:salut: Epey kararsızım anlayacağınız. :pr:

abisi ben hız yapmam diyorsan eğer gt250 comet senin bütün ihtiyaçlarından fazla ama sana bu tür bir motorla uzun yol yapman çok zor inan yarım saat sonra bel ağrısından kıvranmaya başlarsın sana daha çok turing bir motor lazım o da pahalı ve senin bütçeni aşar yok ben üzerine biraz daha koyabilirim dersen gv 250 al derim hem sürüş zevkli hem havası iyi hemde uzun yolda perişan olmazsın

€nergy
14 Şubat 2010, 18:55
Selamlar.işten yeni geldim,beklediğim yorumlar gelmiş.Öncelikle yorum yapan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

Kawazaki 250 ile bandit 600 arasında kalmışsın.. İkisinin arasında cc farkı var.. Eğer tecrüben yeterliyse ve paran yetiyorsa 600'lük al derim.. Çünkü tecrüben yetiyorsa 250 cc bi süre sonra sana yetmeyecek..

Taner Bey 15bin km ybr125 deneyimim oldu ve 1000-1500km kadarda 600F deneyimim oldu.Tecrübem çok iyi değil fakat bilinçli kullanıcıyım.herşeyin farkında olup mantık çerçevesi dahilinde hareket edilirse bir prob. olacagını zannetmıyorum.
600ccyi kaldırabilirim :)

otopsici : teşekkür ederim hyosung şuan için düşünmüyorum :)

TektekeR_Ramço :ybr çok cılız kalıyor :)

HercuL : Gs500 saglam motor fakat görünüşü beni cezbetmiyor,ısınamadım makinaya.Teşekkür ederim.

solevendef : yaşın önemi yok diye düşünüyorum.iyi bakılması,hor kullanılmaması bence daha önemli.

ferhat uçank : Selamlar.çeşitli videolar izledim.egzost takınca sesi çok daha fark ediyor.ilk planda zxr var şuan için.Artçılı kasarmı makina acaba?Artçılı 100 120km lik yolculuklara arada çıkmayı düşünüyorum.kalkışlarda-hızlanmada çok problem yaratırmı?

wermeer
14 Şubat 2010, 18:55
gt 250 comette bel ağrısı problemi yok. yanlış bir bilgi.:cat:
gt 250r ı bilemem .

mete_han
14 Şubat 2010, 18:56
usta parayı çar çur etme...7 bin az para değil...çok temiz cbf 500 ler var...hatta er 6 n ve er 6 f ler var zorlarsan...bahse konu modeller kendisini ispatlamış şeyler ama bir cbf 500 ün yerini hangisi tutar...

ilan belki eski ama çok kelepir makinalar var...şundaki karizma hangisinde var...

http://www.sahibinden.com/uygun_fiyata_satilik-72WQQaXQQ19119981WQQpXQQdisplayitem

ayrıca az daha biriktirsen az daha sabretsen ne olur ki...2.ele nurmu yağıyor...

wermeer
14 Şubat 2010, 19:00
usta parayı çar çur etme...7 bin az para değil...çok temiz cbf 500 ler var...hatta er 6 n ve er 6 f ler var zorlarsan...bahse konu modeller kendisini ispatlamış şeyler ama bir cbf 500 ün yerini hangisi tutar...

ilan belki eski ama çok kelepir makinalar var...şundaki karizma hangisinden var...

http://www.sahibinden.com/uygun_fiyata_satilik-72WQQaXQQ19119981WQQpXQQdisplayitem

:cat:aynen katılıyorum

€nergy
14 Şubat 2010, 19:08

ilan belki eski ama çok kelepir makinalar var...şundaki karizma hangisinde var...

ayrıca az daha biriktirsen az daha sabretsen ne olur ki...2.ele nurmu yağıyor...

Selamlar Metehan abi...
max. cebimden çıkan miktar 7bin tl.uzun zamandır araştırıyorum er6f-n bulamadım bu fiyata...keşke imkan olsada 2-3 ay bekleyip 10bine tamamlasam :) ama farklı yerlerede harcamalarım olacak oyüzden şuan max. okadar çıkıyor.
yorumun için teşekkür ederim.

mete_han
14 Şubat 2010, 19:14
abi o zaman cbf 500 bulalım sana en siyahından...20-25000 km seni yanıltmasın inan daş ghibi makina çokda seksi...arkandayız bak DB Konşuk Honda bayim servisimle aynen destek olurum...servis desteği ve onayıyla alırız makinayı...düşük ccde harcama...heleki banditin ahı gitmiş vahı kalmış...suzinin o eski teknolojileri üzerine toktur belki ama kapandı dönemi hacı abi...gel sen beni dinle...:P

bak direkt nokta atışı yapıyorum...bi üzerine otur...bakalım kmsi önemli değil...aslında vaktin olduğunda eski bir mt üyesi abimiz vardı...Nişantaşında gsm bayisi var onda er 6 n var gri...(o rengede uyuz oluyorum) uzun zamandır yatıyordu makinası ona bakalım gidelim vs...sana bandit mandit o 250 lik hurdalarıda aldırmammmmm...:)

erdemed
14 Şubat 2010, 19:20
bence kesınlıkle gs500
500cc cıft sılındır sesı guzel gerektıgınde 200km hıza cıkabılır gerektıgınde bır scooter kadar az yakar bakımı kolay parca bol problemı en az motorlardan bırı 250cc kawa alacagına 500cc suzukı al derım ve bu paraya mukemmel durumda gs500 bulursun

€nergy
14 Şubat 2010, 19:26
abi o zaman cbf 500 bulalım sana en siyahından...20-25000 km seni yanıltmasın inan daş ghibi makina çokda seksi...arkandayız bak DB Konşuk Honda bayim servisimle aynen destek olurum...servis desteği ve onayıyla alırız makinayı...düşük ccde harcama...heleki banditin ahı gitmiş vahı kalmış...suzinin o eski teknolojileri üzerine toktur belki ama kapandı dönemi hacı abi...gel sen beni dinle...:P

bak direkt nokta atışı yapıyorum...bi üzerine otur...bakalım kmsi önemli değil...aslında vaktin olduğunda eski bir mt üyesi abimiz vardı...Nişantaşında gsm bayisi var onda er 6 n var gri...(o rengede uyuz oluyorum) uzun zamandır yatıyordu makinası ona bakalım gidelim vs...sana bandit mandit o 250 lik hurdalarıda aldırmammmmm...:)

Bakmakta fayda var Metehan abi.er6-n olabilir tabiki fakat cbf görüntüdenmi beni kendine çekmiyor acaba? :) klasik yuvarlak far-klasik cbf150 gorunumu sadece hafıf kalıplısı.makinaya laf etmıyorum tabıkı her şekilde kendini kanıtlamış bir model ama bilemiyorum-karar veremiyorum ve bu kararsızlıktan sıkıldım artık...
Metehan abi kefil olurum dediğin motor varsa görmek isterim.tekrar teşekkürler:rendeer:

MsAlpeRM
14 Şubat 2010, 20:00

Bence hyosung gt250 oldukça tatminkar. Geçtiğimiz hafta içerisinde aldım denemek için üzerinden inmiyorum :) Yeni başlayan bir insan için gaz tepkileri çok iyi. Hatta başlarda hızlı bile geldi. Frenleri de ihtiyacı karşılayabiliyor. Aynı zamanda dengeli de bir araç.

Ben bu motorla uzun yola çıkılabileceğine inanıyorum. Şehir içinde 3 saat üzerinden inmedim bel ağrısı fln da çekmedim. Tabi şimdiye kadar bir uzun yol tecrübem olmadı. O yüzden de kesin birşey söylemem zor. Umarım faydalı olur.

skyblade
14 Şubat 2010, 20:05
Bence hyosung gt250 oldukça tatminkar. Geçtiğimiz hafta içerisinde aldım denemek için üzerinden inmiyorum :) Yeni başlayan bir insan için gaz tepkileri çok iyi. Hatta başlarda hızlı bile geldi. Frenleri de ihtiyacı karşılayabiliyor. Aynı zamanda dengeli de bir araç.

Ben bu motorla uzun yola çıkılabileceğine inanıyorum. Şehir içinde 3 saat üzerinden inmedim bel ağrısı fln da çekmedim. Tabi şimdiye kadar bir uzun yol tecrübem olmadı. O yüzden de kesin birşey söylemem zor. Umarım faydalı olur.

Yani işte uzun yolda çekingem sollamalarda veya yokuşlarda ihtiyacı karşılayabilmesi. Kullanıcısını zora sokmaması. Forumlarda okudum da vites küçültüp devam ediliyomuş genelde öyle kurtarıyosa istenilen torku sağlıyorsa yine yeter.

player77
14 Şubat 2010, 20:10
Tecrüben varsa Fazer öneririm. 2005 2006 9-10 bin civarı temiz bir tane bulmaya çalış. 125 lik uzun süre kullandıysan 250 sana yetmeyecektir. 600 segmentindeki bir motor seni tatmin eder.Gerektiğinde ikinci elide hareketli,parçaları kolay bulunuyor ve nispeten ucuz. Agresif kullanmamak kaydı ile alınabilir.:cat:

MsAlpeRM
14 Şubat 2010, 20:25
Yani işte uzun yolda çekingem sollamalarda veya yokuşlarda ihtiyacı karşılayabilmesi. Kullanıcısını zora sokmaması. Forumlarda okudum da vites küçültüp devam ediliyomuş genelde öyle kurtarıyosa istenilen torku sağlıyorsa yine yeter.

Onu ben konuştum tecrübeli motorcularla. Sollamalarda çok yokuş fln değilse tek kişiyi sıkıntıya sokmaz dediler. Ama bu konuda tecrübeli adanalı abiler vardı. Daha önce Hyosung gt 250 kullanmış uzun yol fln yapmış. Kesin görüşü onlar bildirebilirler. Önceki sahibi benim motorla düz yolda 160km yaptığını söyledi. Ben tabiki denemedim bile. Ama tepkileri gerçekten iyi. Zora sokmaz gibime geliyor.

€nergy
14 Şubat 2010, 22:24
Tecrüben varsa Fazer öneririm. 2005 2006 9-10 bin civarı temiz bir tane bulmaya çalış. 125 lik uzun süre kullandıysan 250 sana yetmeyecektir. 600 segmentindeki bir motor seni tatmin eder.Gerektiğinde ikinci elide hareketli,parçaları kolay bulunuyor ve nispeten ucuz. Agresif kullanmamak kaydı ile alınabilir.:cat:

max bütçe 7bin :)
yorumunuz için teşekkürler

karasahin
14 Şubat 2010, 23:06
Selam Serhat :)
Zxr 250 tavsiyemdir benim.Hız konusunda şüphen olmasın kullanan abilerim vardı artçılı şekilde 180 km/h lere ulaştıklarını anlatmışlardı.Umarım en kısa zamanda isteğine ulaşırsın :)

Unique693
14 Şubat 2010, 23:14
Bak 7.500 e zx 6 guzele benziyor ama

http://www.sahibinden.com/sahibinden_temiz_zx6-14WQQaXQQ21573765WQQpXQQdisplayitem?

Bide bu var: http://www.sahibinden.com/arac_takasli_west_sponsorlu-95WQQaXQQ20813120WQQpXQQdisplayitem

€nergy
14 Şubat 2010, 23:31
Selam Serhat :)
Zxr 250 tavsiyemdir benim.Hız konusunda şüphen olmasın kullanan abilerim vardı artçılı şekilde 180 km/h lere ulaştıklarını anlatmışlardı.Umarım en kısa zamanda isteğine ulaşırsın :)

şahin,abicim çok kararsızım ne yapsam ne etsem bilmiyorum:pale:
zxr250 de ilk kalkışlarda artçı ile problem oluyormu acaba ?bi bilgin varmı:silent:

karasahin
15 Şubat 2010, 00:44
şahin,abicim çok kararsızım ne yapsam ne etsem bilmiyorum:pale:
zxr250 de ilk kalkışlarda artçı ile problem oluyormu acaba ?bi bilgin varmı:silent:

Yalan söylemeyeyim makineyi hiç kullanamadım ancak yorumlarına kendi yorumlarımdan fazla inandığım bir abimden duymuştum hiç bir sıkıntı yaşamadığını hız konusunda da 180 km/h li hızlara artçılı şekilde ulaştığını anlatmıştı...Sonuçta 33 hp bir makine :)... Bir sorun çıkartmaz şahsi fikrim.Bu arada Ferhat Uçank nick li arkadaşımız ninjasını İstanbul'dan Antalya'ya artçılı şekilde götürmüştü :) Fikirlerini belirtirse güzel olur :)...

İstersen sorularını buradan (http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/1727-kawasaki-ninja-250r-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html) dile getir. Kullanan arkadaşlar fazlasıyla yardımcı olacaktır.Sana şimdi PM atıyorum iki tane ilan yolluyorum yazacaktım ancak arkadaş makineyi satmış :pale: Diğer ilanla beraber diper gözüme takılanları da yolluyorum.Umarım yardımcı olabilmişimdir.Sevgilerimle...

2 dk. sonra PM kutuna bakarsan sevinirim :)...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:36 ----------

PM atayım dedim ama sistemde böyle bir kullanıcı yok dedi :)Yazıyorum buraya :)...

http://www.sahibinden.com/16500km_2008_model_ninja_250r-42WQQaXQQ18795126WQQpXQQdisplayitem

Bir hatfa öncesine kadar bende zxr 250 bakıyordum.Bir arkadaşım tavsiye etti bu aleti :)Ancak 8 lira.

http://www.sahibinden.com/emsalsiz_ninja_250_r_-88WQQaXQQ20351938WQQpXQQdisplayitem

Bu benim çok dikkatimi çekti; ancak 9 küsür lira :)

€nergy
15 Şubat 2010, 00:58
Şahin,sitede problem vardı belirli bir süre sanırım,oyuzden kaynaklanabilir.

artçılı 180kmh beni yeterince tatmin eder.
zxr250 iyi kaçıyor,az yakıyor.tüm kullanıcıları aynı şeyi söylüyor:)
bu makinayı biraz daha araştırmam gerekiyor.
er6n - fz6 oldukça pahalı ve beni aşıyor.
değerli zamanını ayırdığın için teşekkür ediyorum Şahin:)

karasahin
15 Şubat 2010, 01:22
Şahin,sitede problem vardı belirli bir süre sanırım,oyuzden kaynaklanabilir.

artçılı 180kmh beni yeterince tatmin eder.
zxr250 iyi kaçıyor,az yakıyor.tüm kullanıcıları aynı şeyi söylüyor:)
bu makinayı biraz daha araştırmam gerekiyor.
er6n - fz6 oldukça pahalı ve beni aşıyor.
değerli zamanını ayırdığın için teşekkür ediyorum Şahin:)

Ne demek :) hemen MSN e de ekliyorum seni :)

ferhat uçank
15 Şubat 2010, 02:11
Selamlar.işten yeni geldim,beklediğim yorumlar gelmiş.Öncelikle yorum yapan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

Taner Bey 15bin km ybr125 deneyimim oldu ve 1000-1500km kadarda 600F deneyimim oldu.Tecrübem çok iyi değil fakat bilinçli kullanıcıyım.herşeyin farkında olup mantık çerçevesi dahilinde hareket edilirse bir prob. olacagını zannetmıyorum.
600ccyi kaldırabilirim :)

otopsici : teşekkür ederim hyosung şuan için düşünmüyorum :)

TektekeR_Ramço :ybr çok cılız kalıyor :)

HercuL : Gs500 saglam motor fakat görünüşü beni cezbetmiyor,ısınamadım makinaya.Teşekkür ederim.

solevendef : yaşın önemi yok diye düşünüyorum.iyi bakılması,hor kullanılmaması bence daha önemli.

ferhat uçank : Selamlar.çeşitli videolar izledim.egzost takınca sesi çok daha fark ediyor.ilk planda zxr var şuan için.Artçılı kasarmı makina acaba?Artçılı 100 120km lik yolculuklara arada çıkmayı düşünüyorum.kalkışlarda-hızlanmada çok problem yaratırmı?

KARDEŞİM BEN MOTORLA istanbuldan antalyaya artçımla geldim... arkada olmayı tercih edersin:) motora alıştıktan sonra ortalama 140 km ile geldik.. hızlanma konusunda tereddütün olmasın...

€nergy
15 Şubat 2010, 03:15
Yorumunu gördüğüme sevindim ferhat uçank.buyuk ihtimalle bu hafta ıcerısınde zxr 250 geliyor :)
istanbula getirdiğimde sizlerle paylaşacagım fotoları :)

Recaİ
15 Şubat 2010, 03:26
Şimdiden hayırlı uğurlu olsun :) Senin Yerinde olsam 7.Bin Tl ye Çok temiz Bir hyo alırdım hatta 5000 e bu hyo yu alırdım 2 bin de kalırdı :)
http://www.sahibinden.com/hic_istemeyerek_satmak_zorundayim-86WQQaXQQ21571914WQQpXQQdisplayitem
Tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz Hayırlı sabahlar :)

€nergy
15 Şubat 2010, 03:34
Şimdiden hayırlı uğurlu olsun :) Senin Yerinde olsam 7.Bin Tl ye Çok temiz Bir hyo alırdım hatta 5000 e bu hyo yu alırdım 2 bin de kalırdı :)
http://www.sahibinden.com/hic_istemeyerek_satmak_zorundayim-86WQQaXQQ21571914WQQpXQQdisplayitem

Selamlar,teşekkür ediyorum Recaİ.Umarım hayırlısı olur.
Buarada hyosung almayı dusunmuyorum acıkcası.
yorumun ıcın tesekkur ederim:rendeer:

mete_han
15 Şubat 2010, 13:39
Bakmakta fayda var Metehan abi.er6-n olabilir tabiki fakat cbf görüntüdenmi beni kendine çekmiyor acaba? :) klasik yuvarlak far-klasik cbf150 gorunumu sadece hafıf kalıplısı.makinaya laf etmıyorum tabıkı her şekilde kendini kanıtlamış bir model ama bilemiyorum-karar veremiyorum ve bu kararsızlıktan sıkıldım artık...
Metehan abi kefil olurum dediğin motor varsa görmek isterim.tekrar teşekkürler:rendeer:

tamam kanka...ben taktım kafaya sana bi makina bulacam...ama raka o kadar sınırın altındaki...iman gücüyle 7000 zor be usta...bu rakama kawa 250 inan zaman kaybı olacak...250 cc ne tork üretecekki üst torklara çıkıp huzur bulabilesin...500 cc altındaki her makina hamallıktır bunu bilir bunu söylerim...takam olsun gs 500 hurdam olsun ama 500 ve üstü cc makinam olsun...bizimkisi amaca hizmet ulaşım vasıtası...

biraderim al sana yeni ilan uzak muzak ama daş gibi kelepir makina...ben motorun şifrelerini fotodan çözerim...

kle500...tipim değil deme 10 numara efsane makina...

http://www.sahibinden.com/tertemiz_enduro_motor-92WQQaXQQ19502260WQQpXQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/7300_km_de_-_2004_model_kle500-85WQQaXQQ17914027WQQpXQQdisplayitem?tab=megafoto&photo=2

ilanlar uzakta deme...sen almayı düşün atlar otobüse gider alır motorla dönersin...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:29 ----------

yazı düşün...artcılarını düşün...torku hedeflemelisin...250 cc tırmalama segmenti vakit kaybı dostum...

kashmar54
15 Şubat 2010, 14:49

bu motormu çok temiz? 20.000 e gelmiş bunun kaymağı yenmiş.
bide huyo bu kmden sonra ne kadar masraf etmeden kullanabilrsin.

johnson
15 Şubat 2010, 14:58
mete_han abi karısmak gb. olmasın ama kle 500 cok yakıyor diye duymuştum ama cok güzel bir motor oldugunu soylemeden de edemem

zeda3000
15 Şubat 2010, 15:28
Biraz zorlayabilirlersen kendini , Ducati gibi naked makinanin Ferrarisine gecebilirsin. Elindeki butce ile o fiyata bulabilecegin makinalarin arasindaki rakkamlar o kadarda ucuk degil. 250cc lik bir makinayi alistiktan 1 sene sonra satmak istersin cunku uzun yolda kesmiyor. Araci sollarken , ivmelenmesi , sesi , gorunusu ile belli bir zamandan sonra doyuruculugunu kaybediyor. GS500 um de oldu 1 sene. Dip gaz yapmaktan korkmazdim cunku hizlanmasi belli makinanin. 500cc ustune cikinca isler degisti, artik arac sollarken yada ilerlerken istedigim gibi gaz kolu ile oynuyorum kendimi cok yormadan. Bunun otobanda etkisi cok onemli. 140 ile otobanda giderken arkadan seni sikistiran bir arac oldugunda cidden gaza basip ordan kacmaktan baska seceneginin olmadigi cok an oluyor. Iste o zaman motor gucune ihtiyacin cok fazla.

Recaİ
15 Şubat 2010, 15:52
bu motormu çok temiz? 20.000 e gelmiş bunun kaymağı yenmiş.
bide huyo bu kmden sonra ne kadar masraf etmeden kullanabilrsin.

Yok yok 7.bin tl ye çok temiz bi hyo alırdım :) 5000 e onu alırdım demek istemiştim :) Teşekkürler.

ferhat uçank
15 Şubat 2010, 16:30
kardeşim kendi adıma doğru karara vardığını düşünüyorum.. herhangi bi konuda yardım gerekirse söylemen yeterli... inşallah senn için hayrlısı olur...
bu arada ben yeşil renk konusunda önyargılıydım kesin siyah olur diyodum ama yeşili yakından görünce fikrm değişti ayrıca siyah gece görünmüyo, motor zaten küçük bi alet onun için yeşil görünmeni kolaylaştırır.... siyah alırsanda jant şeridi tavsiye ederim.. iyi günler..

€nergy
16 Şubat 2010, 00:36
Metehan abi ilgine teşekkür ederek başlamak istiyorum.
kullanımım şehir içi kısa mesafeler olacak.kle hem büyük makina hemde dur kalk beni yorar.sürekli şehir içerisinde kullanılmaz(beni zorlar) bu tarz endurolar.hız meraklısı değilim zaten bunu belirtmiştim zxr250 nin beni bir süre keseceğini düşünerekten Zxr250de karar kıldım şuan.Fakat motoru alacağım yer uzak.yağış olabilir ve ıslak zeminde çok tedirgin oluyorum.ist.a nasıl getireceğim Aydın'dan hiç bilmiyorum.uzun süredir araştırıyorum fakat birşey bulmuş değilim.Bir yol arkadaşı bulabilsem günü birlik,cesaret alır bi ihtimal motoru getirebilirim.Tabi buda çok zor bir ihtimal.
Aydınlatıcı yorumlarınıza teşekkür ediyorum.