PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2bin bakımı

Xstar
03 Şubat 2010, 01:28
Arkadaslar 2bin bakımı ıcın mondıal 70 tl ıstıyor bu fıyat ıcınde buji yag hava fılıtresı degısımı var bıde vıdaları fln sıkıyorlar.
bana fıyat cok geldı 150rf motor nedıyorsunuz. baska motorcuya yaptırsam nekadar tutar vede garantısını bozarmı motorun acaba?

fatihsevim
03 Şubat 2010, 01:33
ben 70 milyona dagılmış motor toplarım arkadaşım o fiyat ne oyle başka motor tamırcısıne git garantıden cıkarsa cıksın sonucunda hepsini kullanıcı hatası deyıp kitliyorlar bize

hava filtren 5 milyon ve koltugun altında bujı 5 mılyon yag 15 milyon vida sıkmak burda paha biçilmez bi hal alıyor:mrgreen:

blt_59
03 Şubat 2010, 01:39
malesef her servis sana o civarda kitlemeye çalışır,nedenide kaşelerine mahküm olman başka bişe degil,km geçtimi garantiden çıkıyor motorun yapacak bi şey yok malesef,ya göz ardı edip kendin degiştireceksin ki zaten çok basit yada en azından 7500 bakımına kadar sabredeceksin ondan sonrasını sende yapsan olur zatem motor kendini kanıtlıyo satsanda kimse garantide aramaz zaten :bounce:faiş sevis fiatlarını kınıyorum:farao:

GKN
03 Şubat 2010, 02:21
Garanti kapsamında motor olduğu için açıkçası biraz mecbursun..
Tavsiyem internetten başka yetkili servisleri araştırıp telefınla 2000 bakım maliyetini sormandır.

Xstar
03 Şubat 2010, 13:31
Anladım Tesekkurler baska marka servısınden fıyat alacagım en olmadı kendım degıstırırım o fiyata iridyum buji baya iyi havafılıtresi ve baya iyi yag alırım dogru degılmı (: