PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaskomu yaptırdım

kepir
30 Aralık 2005, 14:49
Merhaba arkadaşlar
Nihayet Honda Cbf250 namı diğer karafatmama :P kasko yaptırdım.2005 model motorumun kaskosu yaklaşık 572 Ytl ye geldi.Kredi kartına da 6 taksit yapıldı.Kaskomu İsviçre sigorta acentesi olan MRT sigortaya yaptırdım.Kendisiyle temas kurduğum ilk andan beri yoğun ilgisini ve sıcak yaklaşımını eksik etmeyen Murat Beye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.2006 yılının herkesin gönlüne göre geçmesini dilerim...:rendeer:

motomonster
30 Aralık 2005, 16:23
hayırlı olsun

Gültekin
30 Aralık 2005, 16:26
hay1rl1 olsun.
benim garasimsek de, 240 tuttu.
8 taksit. koç-allianz.
bende nihal hanima tesekkür edeyim.

BlueSea
30 Aralık 2005, 16:32
Bence tesekkurlerinizi (allah gostermesin) bir kaza olduktan sonra yapılması gereken ilgiyi gosterirlerse etmelisiniz!
Cunku cogu kasko yapılana kadarcok iyidir ama ondan sonra pek fazla ilgilenilmiyo malesef:pale:
Benim eylul ayında yaptıgım kazanın hastane masrafını hala alamadıgım gibi...

kaangun
22 Mart 2006, 12:10
kepir, hırsızlık dahil mi ve kapalı garaj sartı var mı yok mu?
sağol..

gopreis
22 Mart 2006, 13:42
evet kasko hakkında biraz daha detay lütfen. sartlar ne. hangi durumlar da gecerli.

emrekoptek
22 Mart 2006, 14:39
selam arkadaşlar, bence aralarında en iyisi reklama girermi bilmem İSVİÇRE SİGORTA adamar iş bilior. Bİde bu işi motoru olan insanlarla yaparsanız iyi olur, sıkıntıları bilir iyi yardımcı olurlar.

MoToR
22 Mart 2006, 20:06
kim hortlattı 2005 tarihli kaskoyu aççık bakın ya:P

erdemgurkan
22 Mart 2006, 23:06
kepir arkadaşım umarım kaskoya başvurmana gerek kalmayacak kazasız belasız günler geçirirsin.Kasko yaptıran bir kişi olarak şunu sormak istiyorum.Etraftan duyduğum genelde motosiklet kaskosunun koşullarının ağır olduğu şeklinde.Yani mesela motorun sokak ortasında çalınırsa karşılamıyor ya da mesela garaj içindeyken zarar görürüse zararını karşılıyor v.s. gibi.Bu konuda biraz bilgi verirsen sevinirim.

aytskal
22 Mart 2006, 23:32
En mantıklısı kasko tabi maddi imkanlar çerçevesinde kardeş kazasız belasız birde şartlarını yazarsan iyi olur bizdede fikir oluşur...

aytskal
22 Mart 2006, 23:34
En mantıklısı kasko tabi maddi imkanlar çerçevesinde kardeş kazasız belasız birde şartlarını yazarsan iyi olur bizdede fikir oluşur...