PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sayın Arkadaşlarım :) Elektrik Tesisatımla ilgili problemim var

Madv
02 Ocak 2010, 03:05
Arkadaşlar ben ufak çaplı bi kaza geçirdim ve motorsikletimde aynanın bağlı olduğu kütük geri döndü ve sol sinyaller ile el marşı çalışmıyor. Bunun sebebi nedir bilmiyorum. Eğer bursada olan bir kardeşim varsa bana yardimci olacak biri rica ediyorum stoplarda yanmıyor bu arada yoksa vuracak bi araba bana diye korkuyorum.

Madv
02 Ocak 2010, 18:24
arkadaşlar ++++++ Gerçekten yardımınız gerekiyor motorsuz durduğum an benim zararıma :(a

aparat
02 Ocak 2010, 18:27
elektirik tesisatından çıkan ağrızalar işin ehli kişiler taeafından yapılsa çok daha sağlıklı olur kardeşim sen burada yardım edecek birilerini aramaktansa (tamir etmek anlamında) hiç vakit kaybetmeden bir servise götür göster derim :cat:

zeda3000
02 Ocak 2010, 18:45
bu sekilde yardima ulasman zor.Tum kazali yerlerin resimlerini koyman gerekli. Biz sana ne yapacagini soylesek bile , sende bunu yapabilecek bilgi ve tecizat varmi onuda bilmiyorum. Bir usta ile bu isi cozmen daha mantikli gibi geliyor.Israrla ben cozecem diyorsan lutfen net cekilmis buyuk resimleri ekle.

106GT!
02 Ocak 2010, 18:49
:cat: Aynen arkadaşımıza katılıyorum ...

Büyük ihtimal kabloları sıyırıp kopartmışş o sıradada kısadevre oldu ise sigortanı attırmıştır (lambalara ait olan sigortanı)... Yinde yardım istiyorsan foto şart illaki...

babaçi
02 Ocak 2010, 19:44
:cat: Aynen arkadaşımıza katılıyorum ...

Büyük ihtimal kabloları sıyırıp kopartmışş o sıradada kısadevre oldu ise sigortanı attırmıştır (lambalara ait olan sigortanı)... Yinde yardım istiyorsan foto şart illaki...

sorununun özetini arkadaş çıkarmış,elinden gelirse kendin yapmaya çalış:wiinkk:

osmaniyeli
02 Ocak 2010, 19:49
10 lira verip bir oto elektrikçisine bir güzel kontrol ettirmek en mantıklısı. sen şimdi yanmayan stop lambanın ampülünü kontrol etmeden neden yanmıyor diye düşündüğün için , bizim vereceğimiz tavsiyeler senin bir işine yaramaz. çünkü sana garip gelebilir tavsiyeler