PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mondıal 125 urt için hangi lamba çeşitleri?

125URT
28 Aralık 2009, 23:14
Merhaba değerli arkadaşlar.
Belki bilenler vardır yeni bir motosiklet aldık hayırlısıyla..
Genelde daha çok geceleri kullandığımdan farlar benim için önemli.Ancak sevgili ondıalin orjinal olarak taktığı klasik kısa/uzun ampuler beni hiç tatmin etmedi.Genelde uzunları yakarak dolaşıyorum ve bu yüzdne birçok kez selektör ve korna yedim...

Şimdi gelelim asıl meseleye.
Motorun farları hakkında hiçbir teknik bilgim yok.Modeli,çalışma gücü vs hiçbir şey bilmiyorum.Birde izlere sormak istedim...

Şimdi;

Motora sarıdan biraz daha açık renk veren,beyazımsı ya da beyaz uzun/kısa hüzmeli far,beyaz park lambası,beyaz plaka lambası ve hatta mümkünse gösterge panelinin sarı ampullerini mavi ya da beyaz yapmak istiyorum.Asıl amacım farların iyi olması ancak farların beyaz olmasını istiyorum...

Svgili mondıal motorun ön tarafındaki farların bulunduğu panele sağ ve solda olmak üzere 2 adet park/sinyal bölümü olarak kullanılabilecek far çeperi yerleştirmiş ancak içine ampul koymamış:)Orayada aynı şekilde bir park lambası çekmek istiyorum...

Şimdi sizlerdne istediğim,uygun ve kaliteli olarak hangi marka,hangi ampulleri önerirsiniz?...

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler...