PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sonunda karar verdim

yalnlzkurt
15 Aralık 2009, 10:00
Sonunda EFSANEYİ 12 volta çevirmeye karar verdim bunun bana getireceği arı ve eksileri birde bunun bana kaça mal olacağı hakkında bilgisi olan arkadaşlarımın yorum yapmasını bekliyorum

http://img19.imageshack.us/img19/9934/img1054q.jpg (http://img19.imageshack.us/i/img1054q.jpg/)

korkut 250
15 Aralık 2009, 10:22
Bayağı bir parça değiştirmen gerekiyormu.

yürekçe
15 Aralık 2009, 10:33
ben parçaları sordurttum geçen hafta, araştırıyorlar. zaten komple değiştirilirmiş. 2 parçaya ihtiyacın varmış. az sonra sorup yazarım...

yalnlzkurt
15 Aralık 2009, 10:52
Bayağı bir parça değiştirmen gerekiyormu.

korkut kardeşim sanırım kollektör ve manyeto takılacak ama tornadada iş var diyorlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:38 ----------

ben parçaları sordurttum geçen hafta, araştırıyorlar. zaten komple değiştirilirmiş. 2 parçaya ihtiyacın varmış. az sonra sorup yazarım...

Çok tşk ederim kardeşim bekliyorum

mach1
15 Aralık 2009, 11:01
Burda bir tanesinde gördüm bu çinlilerin manyotosu ile konjektörünü takmış sanırım elektronik ateşlemeydi:)

yalnlzkurt
15 Aralık 2009, 11:08
Burda bir tanesinde gördüm bu çinlilerin manyotosu ile konjektörünü takmış sanırım elektronik ateşlemeydi:)

komjektörümü kollektörümü ??

yürekçe
15 Aralık 2009, 12:02
abicim ustalar araştırıyor... parça bulunmak üzere..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:52 ----------

ustaların ağzından aynen aktarıyorum,
malzemeler

rus motor dinamosu 135 orjinal / 95 yan sanayi. siyah-beyaz olarak da geçiyor adları
rus motor konjektörü 25 tl

fiyat şimdi geldi...

elektrikli, otomatik yapılacaksa motorun burada olması gerekliymiş, tarifle olmazmış. istendiği takdirde parçalar mevcut.

oradan rus motorların parçasını satan yer varsa araştırın, gerekirse ben buradan yollayabilirim. yani ne gerekirse elimden geldiğince yardımcı olabilirim :)

yalnlzkurt
15 Aralık 2009, 14:40
abicim ustalar araştırıyor... parça bulunmak üzere..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:52 ----------

ustaların ağzından aynen aktarıyorum,
malzemeler

rus motor dinamosu 135 orjinal / 95 yan sanayi. siyah-beyaz olarak da geçiyor adları
rus motor konjektörü 25 tl

fiyat şimdi geldi...

elektrikli, otomatik yapılacaksa motorun burada olması gerekliymiş, tarifle olmazmış. istendiği takdirde parçalar mevcut.

oradan rus motorların parçasını satan yer varsa araştırın, gerekirse ben buradan yollayabilirim. yani ne gerekirse elimden geldiğince yardımcı olabilirim :)

Çok tşk ederim biraz öncede konyadan murat ustam aradı oda yardımcı olacak

okanco
15 Aralık 2009, 15:47
Abi sen bi rahat durmuyorsun ya.. Motora illa bişi yapacan :))))

yalnlzkurt
15 Aralık 2009, 19:13
Abi sen bi rahat durmuyorsun ya.. Motora illa bişi yapacan :))))

Okan kardeşim inan farlar çok zayıf gece yolculuğu zor birde korna çok zayıf :)

yürekçe
16 Aralık 2009, 00:01
Çok tşk ederim biraz öncede konyadan murat ustam aradı oda yardımcı olacak

sorun yok o zaman. umarım dileğin gerçekleşir.

yalnlzkurt
16 Aralık 2009, 15:23
çok tşk ederim