PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kuba motorsikletler

ibrahimbrs
12 Aralık 2009, 22:25
motoru servise götürdüm showroomda bakınırken kuba motor sikletlerine baktımda motorun üstünde japan yazıyordu arkadaslar bu motorlar hakkında bilgisi olan var mı ?

crazyrider
12 Aralık 2009, 23:08
dogrudur arkadasım bende kubanın cub modelını alırken gordum japon motor var ybr tarzında enjeksıyonlu max hız 150 dıyor hatta katalogunda :) bu arada yenı yılda kubanın 250 lık race modelı gelıyormus bugun gordum katologunu r6 ya benzıyor :)

barok34
12 Aralık 2009, 23:12
gelsin gelsin 250 cc de ciddi pazar var aslında ülkemizde ama uygun fiyat ve kalite yok

crazyrider
12 Aralık 2009, 23:28
subatta burda dedı bayısı bıraz r6 ya benzıyor ama ıdare eder bakalım fıyatı ne olacak :) ucmazsa ıyıdır :) 7 8 bın olur tahmınımce :)

barok34
12 Aralık 2009, 23:29
7-8 olursa zor satarlar valla

akarsu41
12 Aralık 2009, 23:37
bedava verseler almam

crazyrider
12 Aralık 2009, 23:38
motorun kendısınden cok fıyatını merak edıyorum :) race modelı dıye japonlarla bır tutarlarsa hıc sasırmam 7 8 bın derler :) bende gulmekten kırılırım :)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:37 ----------

akarsu41 kocaelı mt de benmı goremedım senı yoksa gırmıyormusun kocaelının neresındensın :)

osmaniyeli
12 Aralık 2009, 23:40
subatta burda dedı bayısı bıraz r6 ya benzıyor ama ıdare eder bakalım fıyatı ne olacak :) ucmazsa ıyıdır :) 7 8 bın olur tahmınımce :)

http://www.made-in-china.com/image/2f0j00oMDanyiFbGgTM/200cc-Racing-Bike.jpg

bunu mu diyorsun. şu an çin malı motora biniyorum deseler ki al bedava verelim ama 5 yıl başka motora binme. emin olun almam:)

akarsu41
12 Aralık 2009, 23:49
crazyrider izmit merkez bekirpaşadayım

barok34
12 Aralık 2009, 23:52
gelsin görelim önyargıya gerek yok valla benim cross skygo 200 çin malı dağ taş biniyorum 1 yıldır tık yok

osmaniyeli
12 Aralık 2009, 23:54
gelsin görelim önyargıya gerek yok valla benim cross skygo 200 çin malı dağ taş biniyorum 1 yıldır tık yok

kaç kilometrede

barok34
13 Aralık 2009, 00:02
kaç kilometrede

5000 de şimdi bir defa el marşının dişlisini plastikdi metalle değiştirdim onun haricinde masrafsız biniyorum yağ kendim değiştiriyorum.ist gelemeden önce komple gevşeyen civataları sıktım koltuk altında plastikler var müşürlerin falan bağlı olduğu onların kulakları falan yıpranmış kopmuş onları cırtla sağlamladım ama motor aksamında şase elektriğinde en ufak bir sorun olmuyor ben bir de dağların şeridinde falan geziyorum sürekli adı gibi cross halinde oluyor motor civatalar falan gevşemesi normal zaten titreşim artıyor anlıyorsunuz ayrıca frenleri dehşet

osmaniyeli
13 Aralık 2009, 00:07
5000 de şimdi bir defa el marşının dişlisini plastikdi metalle değiştirdim onun haricinde masrafsız biniyorum yağ kendim değiştiriyorum.ist gelemeden önce komple gevşeyen civataları sıktım koltuk altında plastikler var müşürlerin falan bağlı olduğu onların kulakları falan yıpranmış kopmuş onları cırtla sağlamladım ama motor aksamında şase elektriğinde en ufak bir sorun olmuyor ben bir de dağların şeridinde falan geziyorum sürekli adı gibi cross halinde oluyor motor civatalar falan gevşemesi normal zaten titreşim artıyor anlıyorsunuz ayrıca frenleri dehşet

ah abi ah . benim ki 30 binde neler çektim neler.:cherry: vidalar düşüyor bende de. en son diskin vidası çıkmıştı düşün:mrgreen:. ama son 7 bin dir tık demedi.
grenajları ses yapıyor. rahatsız eden yönleri var. frenler iyi dediğin gibi.

yani şöyle diyorum . japonyada bu dizaydaki motorun aynısını yapsalar. kalitesi iyi olsa yani yine almam çünkü teknoloji zayıf kaba , işçilik yok, ağırlık çok ve moto teknojisi yok

demir_bey
13 Aralık 2009, 13:20
kuba motor eger bu motoru getirir ise büyük pazar payı yakalar.otomobildeki hyundai gibi olacak bence. sonradan çok tutulur.

barok34
13 Aralık 2009, 14:10
ah abi ah . benim ki 30 binde neler çektim neler.:cherry: vidalar düşüyor bende de. en son diskin vidası çıkmıştı düşün:mrgreen:. ama son 7 bin dir tık demedi.
grenajları ses yapıyor. rahatsız eden yönleri var. frenler iyi dediğin gibi.

yani şöyle diyorum . japonyada bu dizaydaki motorun aynısını yapsalar. kalitesi iyi olsa yani yine almam çünkü teknoloji zayıf kaba , işçilik yok, ağırlık çok ve moto teknojisi yok

ben bazı önemli vidalara kaynak makinesi ,ile punta attım tavsiye ederim :)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:33 ----------

grenajları da sıcak silikon ile yapıştırırsan depoya ses falan kalmıyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:05 ----------

http://www.sahibinden.com/200_cc_cross_tek_fiyat_!!!-61WQQaXQQ14125488WQQpXQQdisplayitem motora bakmadan binince böyle oluyor sezon başı bir tane daha almayı düşünüyorum bunlardan ben :)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:09 ----------

http://www.sahibinden.com/200_cc_cross_tek_fiyat_!!!-61WQQaXQQ14125488WQQpXQQdisplayitem motora bakmadan binince böyle oluyor sezon başı bir tane daha almayı düşünüyorum bunlardan ben :)

osmaniyeli
13 Aralık 2009, 14:10
ben bazı önemli vidalara kaynak makinesi ,ile punta attım tavsiye ederim :)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:33 ----------

grenajları da sıcak silikon ile yapıştırırsan depoya ses falan kalmıyor

aynen ben de sıcak silikon kullanıyorum:cherry: vidaları da japon yapıştırıcısana batırıp sıkıyordum

barok34
13 Aralık 2009, 14:24
abi adamların sayesinde macit mucid oluyoruz işte :)

.Mhmt.
13 Aralık 2009, 15:03
Hoş bir motora benziyor fiyat uygun olursa neden satılmasınki , racerlarda çin ama yollarda sürüyle var:bounce:

serdarmert
13 Aralık 2009, 15:12
Bu ne ya... Kulağıma damlatmam...

barok34
13 Aralık 2009, 15:16
Bu ne ya... Kulağıma damlatmam...

abi neyi damlatmıyorsun :silent: