PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : maxxis lastikleri hakkında bilgi lütfen

barok34
12 Aralık 2009, 22:42
arkadaşlar merhaba, motoruma yeni sezon için lastik almam gerekli piyasa da kaliteli bildiğimiz markalar ön arka takım 700-800 tl gibi tutuyor ama sahibinden de bir ilan gördüm.

http://www.sahibinden.com/racing_motosiklet_lastigi_-_sifir-68WQQaXQQ18600060WQQpXQQdisplayitem

maxxis diye bir marka daha önce kullanan var mı tavsiye edermisiniz? motorumun üzerinde pirelli var ama epeyce eskidi artık başka tavsiyelerinizi de dikkate alacağım cevaplar için şimdiden teşekkürler..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:19 ----------

shınko marka lastikler gibi mi yoksa daha mı iyi merak ediyorum arkadaşlar kullanan varsa yazsın lütfen

osmaniyeli
12 Aralık 2009, 22:47
http://www.sahibinden.com/prelli_diablo_super_corsa_on_arka_takim_lastik-04WQQaXQQ18088045WQQpXQQdisplayitem?

bi de şunu düşünür müsünüz. ben almıştım sade ön olanını kargoya vermişti Ahmet bey sağolsun. 300 sayar sanırım çiftini. sıfırı 1200 civarı sanırım

ufuktan
12 Aralık 2009, 22:49
özel mesajına bak hocam !!!

barok34
12 Aralık 2009, 22:52
http://www.sahibinden.com/prelli_diablo_super_corsa_on_arka_takim_lastik-04WQQaXQQ18088045WQQpXQQdisplayitem?

bi de şunu düşünür müsünüz. ben almıştım sade ön olanını kargoya vermişti Ahmet bey sağolsun. 300 sayar sanırım çiftini. sıfırı 1200 civarı sanırım

evet o satıcı da epey lastik var baktım ben de ama kullanılmış bakmıyorum yani 4000-5000 daha gider lastikler var yarı fiyatından az rakamlara ayrıca ilgin için tşk

yürekçe
12 Aralık 2009, 22:53
ufuktan, ben de düşünüyroum en azından bir arka lastik... yardımcı olabiliyor musun?

osmaniyeli, tanıyorsan ve sen memnun kaldıysan görüşelim, bana da akıl verin

maddiyat sarsıntıda, akıl da yok bilgiye ihtiyacım var :)

barok34
12 Aralık 2009, 22:59
vakit var sezona henuz araştırıyorum ben de ufuktanın önerdiği lastikler çok iyi temiz ama takım satıyor bakmanını tavsiye ederim

yürekçe
12 Aralık 2009, 23:00
vakit var sezona henuz araştırıyorum ben de ufuktanın önerdiği lastikler çok iyi temiz ama takım satıyor bakmanını tavsiye ederim

gösterse bakıcam üstad :wiinkk:

barok34
12 Aralık 2009, 23:04
daha çok pistden çıkma lastikler var piyasa da uygun fiyatlı ama motoru satıp yeni lastiğini kenara ayıranlar da var işte kolluyoruz denk gelmezse paraya kıyacaz son çare lastik işi çok önemli ne yapalım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:00 ----------

maxxis bize uymazmış onu anladık en azından bilgiler için teşekkürler

osmaniyeli
12 Aralık 2009, 23:05
ufuktan, ben de düşünüyroum en azından bir arka lastik... yardımcı olabiliyor musun?

Sencer abi benim aldığım lastikler yeni gibiydi. çok memnun kaldım lastiklerden.ilk lastiğim çin malıydı .ondan sonra metzeler e geçmiştim metzeler bana çok iyi gelmişti lasertec modeli. metzelerden sonra bu lastiği(süpercorsa) aldım bu sefer metzeler bana çin malı lastik gibi gelmeye başladı bu lastiğe göre

ufuktan
12 Aralık 2009, 23:06

dostum özele bak :)

osmaniyeli
12 Aralık 2009, 23:06
istersen ben yine ararım Ahmey abiyi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:06 ----------

dostum özele bak :)
bir tane de bana atarmısın yoksa meraktan çatlarım:cherry:

GaCCaLL
12 Kasım 2011, 22:25
bende bi özel mesaj istesem çok mu geç kalmış olurum??