PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Biraz düzeltme yapacağım.

immortalboss
07 Aralık 2009, 00:07
Arkadaşlar benim tarzımda modifiye sökmek yada gereksiz parçalar eklemek değil parçaları daha güzel,daha kaliteli,daha performanslılarıyla değiştirmek.Motosikletin daha 400 km'de olduğunu biliyorum.Ama içimden sürekli ona birşeyler yapmak geliyor.Motosikletimin lastikleri çok kaliteli değil.Ama sanırım bu yaz sonuna kadar yeterli olur.Sizlere bazı şeyler danışmak istiyorum.
http://www.sahibinden.com/yamaha_cup_performas_parcalari-48WQQaXQQ15438110WQQpXQQdisplayitem
Bu adreste gördüğünüz motosikletlerin 2 yönünü çok beğendim.Birincisi fren discleri.Bu fren disclerinden alsam motosikletin üzerinde orjinalliğini bozacak(Gerektiğinde geri takmaktan bahsediyorum.Kaynaksız kesmesiz biçmesiz.)Ve şu resimdeki ince yanaklı görünen lastikler.Benim motosikletimin lastik yanaklarından daha ince.Bu lastikleri taksam bir zararı olur mu?
Aslında jantlar konusunda da bir jant beğendim.Jantların olduğu resimde baştan 3 jant(sık örülmüş telli olan.)Bunlarla daha güzel bir görünüm yakalamak istiyorum.Sizce biraz bütçe ayırıp yapalım mı?
Bu arada motosikletimin ön ve arka freni disc.Daha şık görünür sanırım.İyi forumlar.Sadece iyi ve kötü yorumlarınızı almak istedim.

Doobly
07 Aralık 2009, 00:38
Hevesini kırmak gibi olmasın ama bence gerek yok :cat:

On7_li
07 Aralık 2009, 00:39
Ama içimden sürekli ona birşeyler yapmak geliyor.

Naparsan yap telafisi mümkün olmayan şeyler yapmayın, fazla ileriye gitmeyin, ölçülü davranın. :queen:

Disk değişikliği güzel durabilir evet...

Cup'a başka neler yapılabilir bilmem ama şu fotolar referans olabilir.:wiinkk:

http://images04.olx.com.ar/ui/1/95/57/14798857_1.jpg

http://underbonesphilippines.com/ubp/images/stories/articles/crypton2lowered.jpg

immortalboss
07 Aralık 2009, 10:57
Fotoğraflar gerçekten güzel.Ben daha sonra motosikletimi sattığımda tekrar orjinaline çevirebilmek yada performans alamazsam orjinaline dönmek için kaynak vs. şeyler istemiyorum.Fotoğrafları nerden buldun on7li?:)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:40 ----------

Arkadaşlar işte örnek aldığım motosiklet burda.Bittiğinde böyle görünsün istiyorum.Ya da tel sık jantlı düşünün.
http://img530.imageshack.us/img530/1972/dsc00152yd6.jpg

siyahatmaca
07 Aralık 2009, 11:09
Olumlu olacaksa ki, öyle olacağını sanıyorum. Hem fren, hem de keyfinin yerine geleceği anlamında. Bence :cat:

Ama yine de bir ustanın teknik bilgisi çok önemli.

immortalboss
07 Aralık 2009, 11:32
Ya bu parçaları satan adamla irtibata geçmeye çalışıyorum.Motosikleti hazır kullanmayacakken yapayım boş vaktimde diyorum ama ses yok...Jant,lastik,fren dışında pek birşey aklıma gelmiyor açıkçası.Bir de fotoğrafta gösterdiğim gibi ince güzel egsozlardan buldum.Ama hala kararsızım açıkcası egsoz konusunda

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:13 ----------

Arkadaşlar büyük fren disc takarken kaliperlerde değişecek mi?

sysroot
07 Aralık 2009, 11:39
Hevesini kırmak gibi olmasın ama bence gerek yok :cat:

Bende hevesini kırmak istemem ama bu model için gereksiz :rendeer:

immortalboss
07 Aralık 2009, 11:41
Bende hevesini kırmak istemem ama bu model için gereksiz :rendeer:

Haklısınız arkadaşlar.Ama motosikletimi seviyorum.Şöyle biraz güzellik olsun istiyor insan.Peki sizin önereceğiniz başka birşeyler varmı?

McWarnaly
07 Aralık 2009, 21:47
dostum bencede biraz gereksiz masraf gibi ama tabiki zevkler ve renkler tartisilmaz,eyer gercekten motosikletini seviyosan yap derim.diskler benimde cok hosuma gitti,egsozunu biraz beyenmedim ama tabiki karar senin bence daha spor bisey dene.bide marspiyerlerle biraz oynamayi dusu..kolay gelsin....

immortalboss
07 Aralık 2009, 22:36
dostum bencede biraz gereksiz masraf gibi ama tabiki zevkler ve renkler tartisilmaz,eyer gercekten motosikletini seviyosan yap derim.diskler benimde cok hosuma gitti,egsozunu biraz beyenmedim ama tabiki karar senin bence daha spor bisey dene.bide marspiyerlerle biraz oynamayi dusu..kolay gelsin....
Çok sağolun da marşpiyel ne onu anlayamadım.Biraz açıklama yaparmısınız?

McWarnaly
07 Aralık 2009, 22:39
Çok sağolun da marşpiyel ne onu anlayamadım.Biraz açıklama yaparmısınız?

sorry..marspiyer olcakti :P ruzgarliklar yani.

Ramazan Can
07 Aralık 2009, 22:52
bu adamlar aşmış yaw.............