PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Servis Sıkıntısı

canicellat
06 Aralık 2009, 03:33
Merhaba Arkadaşlar;

Anadolu yakasında önerebileceğiniz MONDIAL servisi warmıdır? ( SEVPA hariç )

şimdiden tesekkurler yardımlarınız için.

Giallo
06 Aralık 2009, 03:42
http://www.mondialmotor.com.tr/HAKKIMIZDA/HAKKIMIZDA/Bayilerimiz.html

Burdan bulabilirsin sanırım:)

canicellat
06 Aralık 2009, 03:53
http://www.mondialmotor.com.tr/HAKKIMIZDA/HAKKIMIZDA/Bayilerimiz.html

Burdan bulabilirsin sanırım:)

yazdığım yazıya dikkat etmemişsin sanırım uykun war :) önerebileceğiniz iyi bir servis ve usta arıyoruz :)

Ahmet Orhan
06 Aralık 2009, 14:28
Kartal da oturuyorum mondial servisi olarak Soğanlı servisinde kararkıldım. Her yönüyle memnunum, tavsiye ederim. Yüksel motor 0216 4527601 telefonu, diğerlerinin halledemediği sorunumu burada hallettiler. Tavsiye ederim.

ozrace
06 Aralık 2009, 14:32
mondial yetkili servisi değil ama iyi bir usta tanıyorum cevizli tarafında istersen özel mesaj at.adresini vereyim.aslında mondial in yetkili servisliğini alacaklardı ama bisiklet servisinide vermek istemişler o yüzden almadılar

RunemagicK
06 Aralık 2009, 15:00
o servisten banada lazım

Osbourne
06 Aralık 2009, 15:52
Evet, SEVPA'da yaşanan bazı sorunlar nedeniyle ciddi manada Mondial servis önerisine ihtiyaç var..

Arkadaşın dediği gibi servis değil referans olabileceğiniz iyi bir servis önerisi aranıyor..Motoru hala garanti kapsamında olanlar için kaşe basabilecek bir yetkili servis..

GKN
06 Aralık 2009, 16:14
Fikirtepe vega motor, hızırbey caddesinde, Yasin usta.
Mondial servis ve yedekparça satış bayiidir.
Ustalığı fena değildir, esnaflığı ve insanlığı, ustalığının da önüne geçmiş bir abimiz kendisi.

Osbourne
06 Aralık 2009, 16:25
Fikirtepe vega motor, hızırbey caddesinde, Yasin usta.
Mondial servis ve yedekparça satış bayiidir.
Ustalığı fena değildir, esnaflığı ve insanlığı, ustalığının da önüne geçmiş bir abimiz kendisi.

Ustalığı fena değil derken alçak gönüllülükten mi öyle diyorsun yoksa gerçekten de ehh işte idare eder manasında mı? :)

GKN
06 Aralık 2009, 17:04
Ustalığı fena değil derken alçak gönüllülükten mi öyle diyorsun yoksa gerçekten de ehh işte idare eder manasında mı? :)

İyidir iyi :wiinkk:
Selamımı sölersin gittiğinde, R1 gökhan dersin çok ilgilenir.

Osbourne
07 Aralık 2009, 03:06
İyidir iyi :wiinkk:
Selamımı sölersin gittiğinde, R1 gökhan dersin çok ilgilenir.

bir aksilik olmazsa bu haftaiçi gideceğim valla gerisini bilmem :)

son
13 Aralık 2009, 01:18
Evet, SEVPA'da yaşanan bazı sorunlar nedeniyle ciddi manada Mondial servis önerisine ihtiyaç var..

Arkadaşın dediği gibi servis değil referans olabileceğiniz iyi bir servis önerisi aranıyor..Motoru hala garanti kapsamında olanlar için kaşe basabilecek bir yetkili servis..

gecen sevpaya ugradım okan gitmiş ismet usta dönmüş cok sevındım

Osbourne
13 Aralık 2009, 01:39
gecen sevpaya ugradım okan gitmiş ismet usta dönmüş cok sevındım

Yok artık!

eğer bu bilgi doğruysa aman aman derim sadece.İnanılmaz iyi bir haber..Yarın gündüz İsmet'i arayp teyit alacağım..Buraya da yazarım..

son
13 Aralık 2009, 01:40
evet dogru bızzat dedı bana!

Osbourne
13 Aralık 2009, 02:19
o zaman en kısa sürede SEVPA ya geri dönüpdurmu netleştireceğim..buraya da yazarım..

Mehmet-07
13 Aralık 2009, 03:04
Sanırım Bu garanti olayı faso fiso. Ramazan bayramına 2 gün kala benzin şamandırası ile gösterge saati(komple) sipariş edildi hala gelecek. Ne yapmak lazım?

Mehmet-07
13 Aralık 2009, 21:07
yokmu garantiden parça sıkıntısı yaşayan böyle

Osbourne
13 Aralık 2009, 21:19
Parçalar geç geliyor, parti parti geliyor..Öyle bir sıkıntı var..
Bende iç lastik ve arka jant telleri bekliyorum epeydir..Aslında gelmiş olabilir de..Yarın bi arayıp uğrayacağım servise..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:16 ----------

Bu arada İsmet ustayla görüştüm biraz önce..SEVPA'ya geri dönmüş :)

Hani Amerikalıların bir lafı vardır, bildiniz mi?
- Yippieeee..!

:P