PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Egsoz görüntü değişimi

immortalboss
03 Aralık 2009, 20:08
Arkadaşlar motosikletimin standart egsozunun üzerine yoshimura yazan metal parçadan monte etmek istiyorum.Bu parçadan bulabileceğim biryer var mı? Sadece yazı olacak.Ayrıca bunu egsoza nasıl monte edebiliriz?Yapıştırma yapamayacağız çünkü egsoz çok ısınıyor.İşte bu benim motosikletimin egsozu
http://img37.imageshack.us/img37/5131/dscf1722.jpg
bu da üstüğüne yapıştırmak istediğim şekilde metal.
http://www.motorcycletoystore.com/sport/images/uploads/YOS-KAWTRC.gif

Mehmet-07
03 Aralık 2009, 20:21
bu parçayı takmak icin komple egzozu degiştirecekmisin yoksa ucunamı monte ediliyor bu parca?

fatihsevim
03 Aralık 2009, 20:30
o konu hakkında bi fikrim yok ama motorun cok guzel maş acayıp hosuma gitti terremız cok iyi bakmışsın ellerine saglık:rendeer:

il_ragazzo
03 Aralık 2009, 20:35
Bence çok çakma durur...

TOP SPEED
03 Aralık 2009, 21:15
Ses alamassın o kadar para vereceksin boşuna olur sadece görüntü olur.

t.madde
03 Aralık 2009, 21:24
marka logoları fabrika çıkışlı oluyor perçinli onlar sonradan başka bi egsoza yapılmaz ben yapanı görmedim duymadım

immortalboss
04 Aralık 2009, 00:58
bu parçayı takmak icin komple egzozu degiştirecekmisin yoksa ucunamı monte ediliyor bu parca?

Hangi parçadan bahsetiniz anlamadım ama benim bahsettiğim sadece egsozun markasının yazdığı perçinli metal parçaydı:)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:55 ----------

o konu hakkında bi fikrim yok ama motorun cok guzel maş acayıp hosuma gitti terremız cok iyi bakmışsın ellerine saglık:rendeer:
Ayrıca size de teşekkürler bugün 3 saat uğraşıp fabrikadan geldiğinden daha temiz hale getirdim.Hemde tazyikli su makinemi test etmiş oldum.Artık motosikletimi kaldırdım:(
Ama şu bahsettiğim parça egsozun üzerinde çok hoşuma gidiyordu.Ses felan değil sadece şık göründüğü için istiyordum.:)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:57 ----------

marka logoları fabrika çıkışlı oluyor perçinli onlar sonradan başka bi egsoza yapılmaz ben yapanı görmedim duymadım

Yorumunuz için çok teşekkür ederim.Yane egsoza birşeyler yapıştırma olayımı burda noktalamak zorundayım.:(

ufuktan
04 Aralık 2009, 01:23
iyi bir reklamcı ( metal üzerine dijital boya yapan makinası olan ) işi halleder ... internetten istediğin logoyu buluyor ve istediğin zemin üzerine yapıyorlar 1/1 aynısı oluyor .....

ne gerek var muhabbetine girmeyecem ... ama yapıldığını söylemiş olayım !!

immortalboss
04 Aralık 2009, 01:54
iyi bir reklamcı ( metal üzerine dijital boya yapan makinası olan ) işi halleder ... internetten istediğin logoyu buluyor ve istediğin zemin üzerine yapıyorlar 1/1 aynısı oluyor .....

ne gerek var muhabbetine girmeyecem ... ama yapıldığını söylemiş olayım !!

Gerçekten çok teşekkürler acaba netten böyle bir sipariş vermem mümkün mü? Çünkü bulunduğum şehirde bu işi yapan yok sanırım ayrıca montajı nasıl yapacağız? egsoza perçinlemi?

alperiz
04 Aralık 2009, 02:24
çok saçma olur bence

ufuktan
04 Aralık 2009, 11:18
Gerçekten çok teşekkürler acaba netten böyle bir sipariş vermem mümkün mü? Çünkü bulunduğum şehirde bu işi yapan yok sanırım ayrıca montajı nasıl yapacağız? egsoza perçinlemi?

internetten sipariş vermen mümkünmü bilmiyorum ama ... bak adamlar Türk işi çakma egsozlara senin dediğin marka etiketini kondurmuş ... bi konuş bunlarla satarlarsa al bari :)

http://www.sahibinden.com/yoshimura_hyosung_haysung-36WQQaXQQ14333365WQQpXQQdisplayitem

immortalboss
04 Aralık 2009, 11:24
Teşekkürler ufuktan:)Gerçekten nasıl olacağını merak ettim.Adamlara o amblemi tek satıp satmadıklarını sordum.Şimdi ki sorun montaj.Perçinlesek egsoz delinir mi?

ufuktan
04 Aralık 2009, 11:43
Teşekkürler ufuktan:)Gerçekten nasıl olacağını merak ettim.Adamlara o amblemi tek satıp satmadıklarını sordum.Şimdi ki sorun montaj.Perçinlesek egsoz delinir mi?

:queen: zaten egsoz delinmeden perçin atılmaz ... :queen:

sen al etiketi , sonra egsozcuya git egsoza çok zarar vermeden montaj yapmasını iste ( zeminde çökme vs olmaması için sen yapmasan iyi olur ) ... sıkıntı yaşamazsın sonuçta orjinal egsozlarada perçinle monte ediliyor bu nesneler :cat:

On7_li
04 Aralık 2009, 11:49
Bir logo için egzozunu hiç delme, hem hali hazırda logo marka da yokmuş elinde. Aklına geldi ve sorayım dedin sanırım, bir süre sonra vazgeçersin bu fikrinden.

immortalboss
04 Aralık 2009, 13:04
Bir logo için egzozunu hiç delme, hem hali hazırda logo marka da yokmuş elinde. Aklına geldi ve sorayım dedin sanırım, bir süre sonra vazgeçersin bu fikrinden.

Zaten egsoz delinecekse vazgeçerim direk.Motosikleti apaçiler gibi parçalamaya gerek yok:) Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

mevlutgs
18 Ocak 2010, 00:48
yanmayan yapıştırma olsa olur aslındA?? aynısının yanmayan yapıştırma etiket gibi olsa süper olurdu:D