PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trafikteki İki Ayaklı Öküzler

motoking16
26 Kasım 2009, 17:13
Bu öküzlerden birisi az önce bisikletle sağdan giderken sıkıştırdı kaldırıma kaçtım kurtuldum daha sonra kaldırımdan yola indim yine başka bir öküz sol sinyal açık bekliyor bende durdum arkasında yola çıkacak diye çıkmadı trafik çok yoğundu 3 dakika kadar o öküz yüzünden bekledim arkasından bir minibüs bastı önüme geçti hemen arkasından gidiyordum bir yolcu yüzünden ani bir fren yaptı ben sağdan geçtim yine tam o anda yolcu önüme atladı stoppie yaparak ondanda yırttım.Arifeyi gördük bayramı göstermiyceklerdi ama zor bela evimdeyim.Ayrıca yolda park etmiş kamyonettekilerle tartışırken yanıma gelip bana destek olan CBF150 sahibi abim burdaysa onada çok teşekkür ediyorum.

ugur volkan
26 Kasım 2009, 17:24
Bunları eğitmek zaman alıyor,alışmak gerekiyor bunlara....

planet58
26 Kasım 2009, 17:36
Öküzler alınır valla, bunlara benzettin diye...:)

ufuktan
26 Kasım 2009, 17:39
sürekli bu tip başlıklar açılıyor .. iki teker işi böyle kardeşim ... sabırlı ve dikkatli olmak zorundasın , çünkü kendi hayatının sorumluluğu yalnız sende :)

Barış Şuşut
26 Kasım 2009, 18:00
bir minibüs bastı önüme geçti hemen arkasından gidiyordum bir yolcu yüzünden ani bir fren yaptı ben sağdan geçtim yine tam o anda yolcu önüme atladı stoppie yaparak ondanda yırttım.

süpersin ... minübüsler belli her an yolcu için durabilir .. sağından yocu indirebilir .. onlar öküz sen insansın dimi.. bir gün aynayı kendimize çevirebilirsek adam olacaz işallah

Evrim Ergin
26 Kasım 2009, 18:03
özellikle kalabalık yerlerde daha sakin ve sabırlı olmak gerekiyor.
ordan geçtim olmadı öbür tarafı zorladım başım belaya girdi gibi mevzular yaşamazsınız sadece 2 dk. beklemeyi başarırsanız.

motoking16
26 Kasım 2009, 18:09
süpersin ... minübüsler belli her an yolcu için durabilir .. sağından yocu indirebilir .. onlar öküz sen insansın dimi.. bir gün aynayı kendimize çevirebilirsek adam olacaz işallah

Onun yolcu indireceğinide anladım ama bir dk. öncesinden sinyal verse yavaşlardım veya az ilerde bırakıp yolcuyu daha sakin bir fren yapabilirdi.

Maverick35
26 Kasım 2009, 18:09
1-Bunlarla ancak Hell Angels gibi gruplar başa çıkabilir,

2-Tartışmaya başlayınca size diyecekler ki -"Aynada seni göremedim, ölü noktada kaldın" inanmayın, külliyen yalan.

Ben de minibüs kullanıyorum, aynalarda "Ölü nokta" falan kalmıyor.

aya
26 Kasım 2009, 18:57
öküzler yarından itibaren 4 gün çok hayırlı işlere yarayacak. bunların hayrı ne olaki bunlara da öküz diyelim?

m.şanveren
26 Kasım 2009, 19:11
öküzler yarından itibaren 4 gün çok hayırlı işlere yarayacak. bunların hayrı ne olaki bunlara da öküz diyelim?

yani bir laf ancak bukadar cukk diye oturur:queen::cat: