PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bugün 13:00 de Levent den Karaburuna Köfteye

mete_han
07 Kasım 2009, 10:56
Sayın Arkadaşlar acil bir gezi tertiplemek istiyorum...

gelmek isteyen varsa buyursun...henüz kimseyi aramadım...genelde bu hususlarda eşi dostu arar geliyonmu diye sorardım...aramayı unuttuklarımda beni düdüklerdi...

Arkadaşlar Karaburun Türkiyenin en kuzey toprakları olup (sinop derler ama değilmiş)Karadenizin hırçın dalgalarının sürekli dövdüğü harika sahil bandı olan İstanbuldan gayet uzak mükemmel bir yerdir...

Çeşitli gruplarla sürekli gittiğim bir yer...tek cazibesi bu işte...maksat yol yapmak...

Buluşma Yeri Leventteki Patlayan HSBC Binasının Önü...
Hareket Saati: 13:00

niye ora diyecekseiniz nereyi desek yok oramı buramı diye kafalar takılır...ama HSBC herhalde bulunmaması mümkün olmayan bir yer...

Hareket Saati: 13:00

Gelmek isteyen buyur gelsin...

Program yok abiler...kafamıza göre takılıcaz...

Güzergah...Aslantepe stadından sonra ilk sağ sapağa sapıcaz...Hasdal Kışlasının önündeki kaymak yoldan yaklaşık 40 km gidicez ...

Tayakadın köyü...ve karnımız acıktığında ise DURUSU da köfte yeriz...adam başı 10 gaymeyi geçmeyen bir hesap gelir...gerçekten orman ve doğasıyla İstanbuldan uzaklaşabileceğimiz güzergah...şiddetle tavsiye ederim...maksat yeşillik...büyük hayallerle gelmeyin...Amerikayı keşfetmicez...sadece kilometre yapıcaz...:P

Sayın yöneticilerden ricam bu topac 13 e kadar duruversin...lütfen...:cherry:

http://img146.imageshack.us/img146/422/cdcdcpd1.png (http://imageshack.us)

http://img218.imageshack.us/img218/3941/vvvvvvvvvvvga4.png (http://imageshack.us)

bide gariban köftesi yidik...:P

http://img220.imageshack.us/img220/5535/gbgbgbgbbbblg6.png (http://imageshack.us)

ortadadogulu
07 Kasım 2009, 11:10
gelmesine geleyim de benim 150 zc yi yolda ekersiniz. yazık olur :)

2rule
07 Kasım 2009, 11:11
ben geliyorum, hava da çok güzel. bi gezi olsa da gitsek diyodum zaten :cat:

mete_han
07 Kasım 2009, 11:15
gelmesine geleyim de benim 150 zc yi yolda ekersiniz. yazık olur :)

kardeşim ne ekmesi...bizim etimiz motorumuzun piston çapı ne ola ki...bizbize olacaz...sanki hayabusalarla gelcez sende he...tın tın gidecez...köfteleri beğenmezseniz benden...:P sadece beğenmedim deseniz yeter...

ben geliyorum, hava da çok güzel. bi gezi olsa da gitsek diyodum zaten :cat:

Tuğrulum güzel gezi olacak....:rendeer::cat:

bak kış geliyor zaten bi daha nah çıkarsını dışarıya motörle...

katılanlar...daha yokmu...

ortadoğulu...150 zc...
2rule...cbf150...
akhileos...gt 250 r..
çapsız mete han...cbf 150...:P

ortadadogulu
07 Kasım 2009, 11:25
dur dur hemen yazma listeye ben sizin gibi delikanlı değilim :) daha hanımdan izin koparmaam lazım :) ben bir dilekçe yazayım olumlu sonuçlanırsa buraya yazarım. olmazsa zaten hsbc nin oraya ancak bankamatikten para çekmeye gelirim :)

mete_han
07 Kasım 2009, 11:27
dur dur hemen yazma listeye ben sizin gibi delikanlı değilim :) daha hanımdan izin koparmaam lazım :) ben bir dilekçe yazayım olumlu sonuçlanırsa buraya yazarım. olmazsa zaten hsbc nin oraya ancak bankamatikten para çekmeye gelirim :)

tamam kısmet artık...

şu an kursta olan aargh tamerde gelebilir...gs 500 ile...tam 1 de çıkacak kurstan mecidiyeköyden...

cihan_34_ist
07 Kasım 2009, 11:28
Abi saat 1 Çok erken Alın 4 e Paşalar Gibi geliyim yok mok derseniz Yarın bir gezide ben patlatırım noolurki yani ::koop::::koop::

mete_han
07 Kasım 2009, 11:34
Abi saat 1 Çok erken Alın 4 e Paşalar Gibi geliyim yok mok derseniz Yarın bir gezide ben patlatırım noolurki yani ::koop::::koop::

heee...yarın yağmur var...gezersin...:P

bu arada AARGH Tamerde katılabilir...kurstaymış...gs 500 ile ...

sularseller
07 Kasım 2009, 11:37
Abi ehliyetimi almama 1-2 hafta varken olmadıki ya :salut:

korkut 250
07 Kasım 2009, 11:40
Ben gelsem siz beni ekersiniz hepinizinki sağlam motosiklet.:P:)

ozrace
07 Kasım 2009, 11:44
yaz abi yaz benide Canan ıda kandırdım +1 olarak geliyorum:cherry:

mete_han
07 Kasım 2009, 11:44
Abi ehliyetimi almama 1-2 hafta varken olmadıki ya :salut:

hacı yalarım ehliyeti ya...:PAllahın ormanlarına gidiyoruz...Devlete dair tek ambians bulamazsın...gel sen..

Ben gelsem siz beni ekersiniz hepinizinki sağlam motosiklet.:P:)

abicim çalışıyonmu Akoş çalışıyo hibinyo dedi...:)

sularseller
07 Kasım 2009, 11:46
hacı yalarım ehliyeti ya...:PAllahın ormanlarına gidiyoruz...Devlete dair tek ambians bulamazsın...gel sen..

Hasdalda katılırım o zaman size :mrgreen: Cenderme oluyorya o taraflarda ondan şeyettiydim.

avkan65
07 Kasım 2009, 11:48
Süpriz
bende geliyorum yanlız 13:00 te işten çıkıyorum (zincirlikuyudan )1 dkk da benzincideyim beklerseniz değilmi :cherry:

mete_han
07 Kasım 2009, 11:51
Hasdalda katılırım o zaman size :mrgreen: Cenderme oluyorya o taraflarda ondan şeyettiydim.

oo süper...ama bak cenderme çevirise gezide fasulye deriz o komtanım ayağı yaparız...artık kısmetinde ne varsa (plaj şemsiyesi)...:P

Süpriz
bende geliyorum yanlız 13:00 te işten çıkıyorum (zincirlikuyudan )1 dkk da benzincideyim beklerseniz değilmi :cherry:

oo çok mutlu oldum...:rendeer:bide ergün1968 abim gelse başka ne isterim...:)

bekleriz abi her daim...

tel nom 537 335 22 33...

avkan65
07 Kasım 2009, 11:53
oo süper...ama bak cenderme çevirise gezide fasulye deriz o komtanım ayağı yaparız...artık kısmetinde ne varsa (plaj şemsiyesi)...:P

bekleriz abi her daim...

tel nom 537 335 22 33...

ok belirtilen saatte görüşmek üzere

Ergün abi okuyasan konuyu atla sende gel

Bu arada varya Allahtan başka bir şey isteseymişim :) havayı böyle görünce birileri olsada bu havada gezsek bir yerleri diyordum :)

mete_han
Katılımcılar...

ortadoğulu...
2rule...
akhileos...
çapsız_han...
aargh tamer...(belki kurstan tüyerse)
sularseller...
ozrace ...

korkut 250

Çalışıyorum Kanka :rendeer:
Yarın olsaydı muhakkak gelirdim :cat:

trhakan
07 Kasım 2009, 11:54
dönüş kaçta:silent:

tel nonu aldım başım sıkışırsa ararım:queen:

sularseller
07 Kasım 2009, 11:55

bekleriz abi her daim...

tel nom 537 335 22 33...

13:15 te Hasdaldayım benide ekleyebilirsiniz o zaman. :)

mete_han
07 Kasım 2009, 12:00
Çalışıyorum Kanka :rendeer:
Yarın olsaydı muhakkak gelirdim :cat:

ulan sende hep çalışıyosun ya...:pr::)

dönüş kaçta:silent:

tel nonu aldım başım sıkışırsa ararım:queen:

hacı dönüş kafamıza göre...karanlık basmadan döneriz umudunu taşıyorum...akşam 21 e kadar çılgın sevgililer gibi takılmayız yani...maksat muhabbet...18 de herkes evinde olur garanti...:)

13:15 te Hasdaldayım benide ekleyebilirsiniz o zaman. :)

tamam Hasdal da o tankın önünde kırmızı karanfille bekle bizi...:queen:

korkut 250
07 Kasım 2009, 12:01
ok belirtilen saatte görüşmek üzere

Ergün abi okuyasan konuyu atla sende gel

Bu arada varya Allahtan başka bir şey isteseymişim :) havayı böyle görünce birileri olsada bu havada gezsek bir yerleri diyordum :)

Hakan abi Pm attım sana:cat:

mete_han
07 Kasım 2009, 12:11
güncel.......

askon
07 Kasım 2009, 12:11
hava guzel kadro guzel köfteler iştah acıyor karaburun dalga seslerı yeter keyıfli gezınız olacak kazasız belasız sürüşler dılerım

mete_han
07 Kasım 2009, 12:14
hava guzel kadro guzel köfteler iştah acıyor karaburun dalga seslerı yeter keyıfli gezınız olacak kazasız belasız sürüşler dılerım

usta sende gel....:rendeer: al yegenimi...:)

askon
07 Kasım 2009, 12:21
usta sende gel....:rendeer: al yegenimi...:)

valla calışıyorum yoksa gelmek isterdım tabii davetın için teşekkür ederım .2 de cıksam gene yetışemem sağlık olsun ne yapalım:rendeer:

mete_han
07 Kasım 2009, 12:31
abicim inan yetişirsin yav...2 de çıksan peşimi,ze takılsan orada yakalarsın...TEM den fişekle Kemerburgaz yolundan gir...Orada buluşuruz işte...zaten bizde tam o saatlerde orada olucaz...beraber döneriz takılırız...

Ramazan Can
07 Kasım 2009, 12:45
öğleden sonra metro turizm istanbul ankara seferine çıkacağım... lkaptan motoru bozmuşta rtıca etti kıramadık bizde... nasipse bir dahaki sefere.....

mete_han
07 Kasım 2009, 12:48
öğleden sonra metro turizm istanbul ankara seferine çıkacağım... lkaptan motoru bozmuşta rtıca etti kıramadık bizde... nasipse bir dahaki sefere.....

tamam kanka...öperim...sedat57 de çalışıyormuş zaten nonoş...

bu arada ben daha yeni çıkıyorum Totoş Akoş...daha giyinmeidm bile geliyom yanına...:rendeer:

T0LGA
07 Kasım 2009, 12:53
Ahh Ahh şu cbr 125 im oLacaktıki atlayıp gelecektim..:ama ne edersin ehliyet yok :(( zaten babamların işyerinin orası :((:(: inş motorumu alınca hep beraber oluruz :)

korkut 250
07 Kasım 2009, 13:33
Bu kadarmı

askon
07 Kasım 2009, 13:37
MEHMETAY 18 bu arkadaşa dıkkat edın gezılerde yanınızda taşımayın:P

korkut 250
07 Kasım 2009, 13:50
MEHMETAY 18 bu arkadaşa dıkkat edın gezılerde yanınızda taşımayın:P

Hangi arkadaş bu:silent:

ortadadogulu
07 Kasım 2009, 13:59
siyah remzi 250 si olan :)

sularseller
07 Kasım 2009, 19:03
Geç kalsamda güzel geziydi,köfteler harikaydı bütün arkadaşlara teşekkürler.

mete_han
07 Kasım 2009, 19:07
evet arkadaşlar gerçekten hoşuma giden keyifli muhabbetli kazasız belasız ufak bir geziydi...sağolun varolun geldiğiniz için...fotolar hazırlanıyor...yarısı hazır bile...30 dakke sonra topac hazır...

trhakan
07 Kasım 2009, 19:09
gelecektım ama gec kaldım hasdalın ordan gökturk köyu tarafına girdim kısır köyümüdür nedir ta ordan cıktım sorası gümüşdere kilyos derken sarıyer yoluna gırdım ordan ormandan maslak ordanda eve:D baska sefere ınsallah benımkıde guzel gezıydı doga harıka:) ama yollar berbat :))

mete_han
07 Kasım 2009, 19:13
kötü yollara girmişin...halbuki o yoldan dümdüz gelcektin karaburuna çıkardın...

trhakan
07 Kasım 2009, 19:16
heheheh bende soruyom karasu nerde diyee zuhahahahah ormandan kamyonlar tozu dumana katıp geçiyo toza buladılar beni off off:))) eyüp beledıyesının piknik yerı vardı sizdemı o yoldan gectınız :) kötü yola düşmekte kötü be :D töbe etcem :mrgreen:

sularseller
07 Kasım 2009, 19:20
heheheh bende soruyom karasu nerde diyee zuhahahahah ormandan kamyonlar tozu dumana katıp geçiyo toza buladılar beni off off:))) eyüp beledıyesının piknik yerı vardı sizdemı o yoldan gectınız :) kötü yola düşmekte kötü be :D töbe etcem :mrgreen:

:) Yolların %90 ı kaymak gibiydi.Yol olarak çok güzel bir güzergah ve sahil beldesi.Yazın yazlık yerlere alternatif olabilir.

mete_han
07 Kasım 2009, 19:22

hacı sen yan yola girmişsin...orası Allaha emanet ...bu yol yeni yapıldı 1 yıllık mazisi var...öncesi kamyonların arasında sinek gibi toza torpağa bulanırdık...Karasu Sakaryada...:P

karasahin
07 Kasım 2009, 19:23
Mete abi fazla köfte fotosu koyma olur mu :salut:

Tekerinize sağlık hepinizin :)

trhakan
07 Kasım 2009, 19:26
ne yalan söliyim kıskandım :):salut:

mete_han
07 Kasım 2009, 19:26
Mete abi fazla köfte fotosu koyma olur mu :salut:

Tekerinize sağlık hepinizin :)

valla yedik içtik sen gördüklerimizi sor...:P

trhakan
07 Kasım 2009, 19:28
hacı sen yan yola girmişsin...orası Allaha emanet ...bu yol yeni yapıldı 1 yıllık mazisi var...öncesi kamyonların arasında sinek gibi toza torpağa bulanırdık...Karasu Sakaryada...:P

dogru söyluyosun bı yol ayrımında ben sagdan girdim duz devam etseydım kotu yola düşmezdım :mrgreen: bı dahakı sefere ınsallah köfteler nasıldı:P

mete_han
07 Kasım 2009, 19:30
valla ben o lezzeti yıllardır tadarım...katılan arkadaşlara sormak lazım...:)

sularseller
07 Kasım 2009, 19:33
valla ben o lezzeti yıllardır tadarım...katılan arkadaşlara sormak lazım...:)

Orayı keşfettiğim,köfte ve muhabbet için ayrı teşekkürler abi :)

karasahin
07 Kasım 2009, 19:36
valla yedik içtik sen gördüklerimizi sor...:P

:salut::salut:

neler gördünüz? de bu soru biraz sakat oldu be abim :mrgreen:

inş. bi daha ki sefere takılırım size:rendeer:

mete_han
07 Kasım 2009, 20:01
Orayı keşfettiğim,köfte ve muhabbet için ayrı teşekkürler abi :)

bende çok mutlu oldum kanka...:rendeer:

:salut::salut:

neler gördünüz? de bu soru biraz sakat oldu be abim :mrgreen:

inş. bi daha ki sefere takılırım size:rendeer:

http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/69143-bir-karaburunda-kofte-klasigi.html

buyrun topac...butayı kitletelim artık...

Tuncer Sezen
07 Kasım 2009, 20:06
Konu amacına ulaşmıştır.Fotoğrafların olduğu linkten devam edebilirsiniz.