PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : manifolt temizleyici nerden bulurum

nick84
01 Kasım 2009, 18:22
manifolt temizliği için 4-5 farklı ürün kullandım ama hepsi zahmetli ve yorucu araştırmalarım sonucu manifolt temizliği için özel sipreyler olduğunu öğrendim. manifolt soğukken sıkılıp 5 dakika kadar beklendikten sonra leke leri kendiliğinden çıkıyormuş ve suyla durulayıp silince tertemiz oluyormuş bu ürünün adını veya nerede satıldığını bilen arkadaşlardan yardım istiyorum

Kelleci
01 Kasım 2009, 18:27
bende var nick 84 tüpün tamamını bitirmemek şartıyla sana parlatıcıyı verebilirim..:cat:

nick84
01 Kasım 2009, 18:36
bende var nick 84 tüpün tamamını bitirmemek şartıyla sana parlatıcıyı verebilirim..:cat:

sağolasın kelleci ama ben zahmetsiz beni yormayacak bir temizleyeci arıyorum.:cherry:

_OLD_
01 Kasım 2009, 20:50
Buraya da bakınız:
http://www.motosiklet.net/forum/faydali-bilgiler/68232-yanik-egsoz-krom-parlatma.html

nick84
02 Kasım 2009, 00:00
Buraya da bakınız:
http://www.motosiklet.net/forum/faydali-bilgiler/68232-yanik-egsoz-krom-parlatma.html

yardımınız için teşekkürler ama ben tamamiyle kimyasal püskürtme yoluyla olan ve sonrasında suyla durulanan bir ürün arıyorum. bu bahsettiğim ürün almanyada mevcut (optiglanz) adın da türkiyede nerde veya kimden temin edebilirim yada aynı özelliğe sahip farklı bir ürün nerden bulurum.

_OLD_
02 Kasım 2009, 01:06
yardımınız için teşekkürler ama ben tamamiyle kimyasal püskürtme yoluyla olan ve sonrasında suyla durulanan bir ürün arıyorum. bu bahsettiğim ürün almanyada mevcut (optiglanz) adın da türkiyede nerde veya kimden temin edebilirim yada aynı özelliğe sahip farklı bir ürün nerden bulurum.

Krom ve aluminyum da etkin değildir,paslanmaz çelik için diyor açıklamasında.
Bizim egsozlar krom olduğuna göre kullanamayız.Ne için arıyorsunuz.

Intensive cleaner for all stainless stell exhaust systems. It's not magic, but you'll think it is. In reality, it's simply the chemical composition that produces unbelivable results. Even heavily discoloured exhaust systems can be returned to a visually as-new condition within a few minutes. This cleaner can also be used for badly maked stainless steel brake discs or even in the home. Not suitable for chromium or aluminium. The cleaner will not affect paint, rubber or plastics. it can be sprayed with the atomiser or used locally by applying the cleaner to a rag and rubbing into areas to be cleaned. 250ml