PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KIş Geliyor diye vaz Geçtim. Ama iyi mi ettim..

normancı
01 Kasım 2009, 01:46
Arkadaşlar yıllardır hasretini çektigim motor hayalime tam kavuşacaktım ki kış mevsiminin gelmesiyle vaz geçtim artık alsamda bu havada nerde binecektim ki yaza kadar bekleyip paramı biriktirip bir titan almayı düşünüyorum..
Eger şimdi alacak olsaydım stajerlik maaşımın hepsini her ay bir çin motoruna yatıracaktım..evet elimde motor olurdu ama cepte beş kuruş para olmazdı..
VAZGEÇMEKLE İYİ Mİ ETTİM BİLMİYORUM...

alp_tunay
01 Kasım 2009, 01:49
Arkadaşlar yıllardır hasretini çektigim motor hayalime tam kavuşacaktım ki kış mevsiminin gelmesiyle vaz geçtim artık alsamda bu havada nerde binecektim ki yaza kadar bekleyip paramı biriktirip bir titan almayı düşünüyorum..
Eger şimdi alacak olsaydım stajerlik maaşımın hepsini her ay bir çin motoruna yatıracaktım..evet elimde motor olurdu ama cepte beş kuruş para olmazdı..

En iyisini yapmışsın... Biriktirp titan al... :cat::cat::cat::cat:

ersinisdj
01 Kasım 2009, 01:55
Sabredebilecekseniz isabetli bir karar olmuş. Kış arifesinde fiyatlar biraz düşer ama fazla da binemezsiniz ve hevesiniz yarıda kalır. Ayrıca maddi olarak kendinizi tam olarak hazır hissettiğinizde düşündüğünüzden daha iyi bir motor alabilirsiniz.
Bahar gelene kadar da önümüzde 2 fuar var; yeni fırsatlar çıkabilir. Bu süre zarfında da daha ayrıntılı bir araştırma yapmak için de imkanınız olur. Belki başka modelleri de göz önünde bulundurabilirsiniz..:wiinkk:

SAd0
01 Kasım 2009, 01:56

eldeki tüm parayı motora bağlamak mantıklı değildi zaten, maazallah bunun arızası, kazası, benzini var:) mart gibi havalar açar o zaman titan alırsın en iyisini yaparsın

Levsy
01 Kasım 2009, 01:57
EN iyisini yapmışsın, motor fiyatlarında ufak tefek oynamalar olur ama o kadar etklenmezsin.