PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bır sorum olacak

Altone
01 Kasım 2009, 00:05
Bugun cok yagmurluydu ve yandan gecen araclar cok su fırlattı kotum ayakkabım full su oldu bot gıyerım ayak sorun degılde. bu kot koruma olayını napcam arkadaslar kask ve montum botum var ama kotumun ıslanmaması gerekıyor tum gun ıslak gezdım hasta olcaktım ama oyle bolye ıslak degıldı gıttım yerdede ayıp oldu. boyle su gecırmeyen bol pantolon alsam kot ustune gıysem gıttıgım yerde cıkartsam hem ruzgar hem sudan koruyan tur seyler varmı bana neler onerırsınız beyler

okanco
01 Kasım 2009, 00:09
Su geçirmeyen kışlık motosiklet pantolonu alırsan sorunun halloacağını düşünüyorum

Osbourne
01 Kasım 2009, 00:09
Aradığın şey çok basit..
Yağmurluk..

Üst almasan bile bir tane alt alırsın olay biter..
Enteresan bir şey değil yani..

Altone
01 Kasım 2009, 00:24
anladım sadece su gecırmeyen alt yagmurluk alırım kolayca gıyıp cıkarırım yanı. fıyatı nedır acaba?

okanco
01 Kasım 2009, 00:26
http://www.feyizoglu.com/alisveris/product.php?pID=44115

;)

racer2000
01 Kasım 2009, 00:31
benım armode marka motosiklet pantolonu var...ayrıyeten 2 katı daha var...1.si sıcak tutması icin kıslık yani...digeri su gecirmemesi icin yagmurluk...fermuarlı zaten yazın 2 sinide sökerım...kısın da sadece sıcak tutun katı takarım yağmurluk devamlı motorun bi kösesinde durur...yagmur yağdığında en üste giyerım kemer olarakta yanımda tel tasırırm sudanda kurtulmu olurum...
kısın bacaklarım üsümez dersen sadece yağmurluk alıpta giyebilirsin...zaten cok ince olduğu için katladığında motorun her tarafına sığar...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:30 ----------

burda alt üst komple yağmurluk 15 ytl....

Altone
01 Kasım 2009, 00:37
anladım cok saolasın beylerdedıklerınızı dusunup alcam (:

gokayugur
01 Kasım 2009, 00:40
Geçengün sitede de reklamı bulunan Motomaxtan Bering marka alt üst yağmurluk aldım çok kullanışlı ve hoş gözüküyor. Yağmurda deneme şansım olmadı. Alt 29.90 üst ise 49.90 tl

alp_tunay
01 Kasım 2009, 01:42
Bir tane yağmurluk al hallolur sorunun... Armodenin kaliteli alt üst ayrı yağmurlukları var.... Kesinlikle su geçirmiyor....

35 lira... Har malzeme satan dükkanda vardır.... :cat:

SAd0
01 Kasım 2009, 02:02
aha aynen benimde başıma geldi bugun demekki bu havada yollarda olan bi tek ben değilmişim:) bende en kısa zamanda ucuz birşey ayarlamam lazım

Altone alırsan bilgi ver fiyat ve mekan konusunda

GKN
01 Kasım 2009, 02:06
http://www.feyizoglu.com/alisveris/product.php?pID=44115

;)

Bu yağmurluktan geçenlerde kendime ve Derya yada aldım, oldukça kullanılşı, su geçirmiyor kesinlikle. Kendi arkasındaki cebine katlanıyor ve minicik bi paket oluyor, R1 in bagajına bile sığıyor:)
Tavsiye ederim:wiinkk:

raven71
01 Kasım 2009, 02:31
http://www.feyizoglu.com/alisveris/product.php?pID=44404 sanırım bu fazlasıyla işinizi görür. ben kullanıyorum soğuk geçirmiyor, yağmurda kullanmadım ama su geçirmez özelliği var. memnun kalırsınız.

demirgursel
02 Kasım 2009, 00:33
dostum pantolon olayı biraz pahalı gelebilir.eyer o miktarları vermek istemezsen balık malzemecilerine git alt üst yağmurluk al 20 tl.kesinliklede yağmur derdin kalmaz:cat: