PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbulda Motocross

bballa23
30 Ekim 2009, 14:31
Tüm abilerime selamlar.

Bir şey sormak istiyorum.Acaba istanbulda böle gidipde cross eğitimi alabileceğimiz yerler varmı?

Ayrıca ücretlendirmler nedir bilginiz varsa paylaşırsanız çok sevinirim.

Ve de illaki bir motor yahut ekipman almamız şartmı yoksa eğitim gördüüğümüz yerlerde bunlar varmı zaten ? Bilgilendirirseniz çok memnun olurum.

Şimdiden çok teşekkürler....

BURAK...

askon
30 Ekim 2009, 14:42
burak kardeşim bu eğitimi, alabıleceğin yer hazerfende mevcut ekıpmanlar ve motorda var orada ama epey zamandır gıdemıyorum fıatlardan haberım yok yalnız orada ıyı hocalar mevcut zaten sevmesemde süleyman memnunun yeri fakat motocros adına dersen orada onu ve ekıbını calışmalarından dolayı takdir ederım çünkü bıldığım kadarıyla başka yer yok eskıden beri orayı ayakta tutmaya calışıyorlar

hazerfan havaalanı

bballa23
30 Ekim 2009, 14:53
Askon abi evet bnde şimde orayı araştırıyordum.
bikaç bilgi edinebildim sanırım 1 ders 40 dk ymıs ve 50ytl miş forumlarda oyle yazmışlar ama ne yazıkki ulaşımı özel araç olmadan imkansız gibi görünüyor ama dediğiniz gibi başkada yer yok sanırım.Bilgilendirdiğin için çok saol abi :)

askon
30 Ekim 2009, 15:01
Askon abi evet bnde şimde orayı araştırıyordum.
bikaç bilgi edinebildim sanırım 1 ders 40 dk ymıs ve 50ytl miş forumlarda oyle yazmışlar ama ne yazıkki ulaşımı özel araç olmadan imkansız gibi görünüyor ama dediğiniz gibi başkada yer yok sanırım.Bilgilendirdiğin için çok saol abi :)

fatı değişmiştir dıye yazmamıştım hala o fıyatmı acaba :bounce:

bballa23
30 Ekim 2009, 15:14
Valla bilmiorum abi ama inşallah deişmemistir :mrgreen:

CAPANORD
30 Ekim 2009, 19:28
fatı değişmiştir dıye yazmamıştım hala o fıyatmı acaba :bounce:

aynı para olması lazım.internetten süleyman memnun maslak eğitim kurumunun numarasını bul ve oradan eğitim al.:pr:

bballa23
01 Kasım 2009, 11:58
Valla abi hava şartlarını gordukten sonra yaza kaldı sanırım...Bu havada oraya gitmekte bir dert motora binmekte gerçi crossun tadı bu havada çıkıor ama birazdaha beklicez artk...Hepinize teşekkur ediorum yorumlarınızdan dolayı çook teşekkurler...

BURAK...

berkaye
10 Aralık 2014, 11:53
Tüm abilerime selamlar.

Bir şey sormak istiyorum.Acaba istanbulda böle gidipde cross eğitimi alabileceğimiz yerler varmı?

Ayrıca ücretlendirmler nedir bilginiz varsa paylaşırsanız çok sevinirim.

Ve de illaki bir motor yahut ekipman almamız şartmı yoksa eğitim gördüüğümüz yerlerde bunlar varmı zaten ? Bilgilendirirseniz çok memnun olurum.

Şimdiden çok teşekkürler....

BURAK...

Hortlatıyorum :) 2014 oldu, en üstteki soruyu şimdi ben soruyorum :D

Pekbipicadam
10 Aralık 2014, 12:05
Hortlatıyorum :) 2014 oldu, en üstteki soruyu şimdi ben soruyorum :D

Enduromarket diye bir dükkan var ümraniyede , hafta sonları eğitim ve tur gibi ortaya karışık birşeyler yapıyorlar sanırım ben gitmedim yalnızca malzeme alırken konuşmuştuk oradaki arkadaşla, toplamda 4 saat sürüyor motor benzin eğitim dahil. fiyatıda 400 TL olduğunu söyledi. Bir bakarsın belki soruna cevap olur :)

berkaye
10 Aralık 2014, 12:08
Enduromarket diye bir dükkan var ümraniyede , hafta sonları eğitim ve tur gibi ortaya karışık birşeyler yapıyorlar sanırım ben gitmedim yalnızca malzeme alırken konuşmuştuk oradaki arkadaşla, toplamda 4 saat sürüyor motor benzin eğitim dahil. fiyatıda 400 TL olduğunu söyledi. Bir bakarsın belki soruna cevap olur :)

Teşekkür ederim :rendeer: :queen: