PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hep Kortej Olalım:)

RunemagicK
30 Ekim 2009, 00:03
Arkadaşlar bugün ilk kez motosikletle bir korteje katıldım ve acayip hoşuma gitti. Tabiki motosiklet tutkunu arkadaşlarla birlikte olmak, 29 Ekimi kutlamak ta var ama en çok hoşuma giden tek yakaladığı zaman önümüze kıran, taciz eden, trafiği bize zehir eden diğer araçların bugün bize karşı hiçbirşey yapamamasıydı:) Yolları kestik, kırmızıda geçtik, hele sarı ptt scooterı olan bi arkadaş vardı, nickini bilmiyorum, minibüsün önüne bile kırdı ağzında sigarayla umursamaz bi şekilde, acayip hoşuma gitti:)
Keşke heryere böyle gitsek:)

STeReO
30 Ekim 2009, 00:08
merak etme o ptt motorunu bu gün bi minibus altına aldı zaten bahsettiğin şahıs eray romeO :mrgreen:

RunemagicK
30 Ekim 2009, 00:09
merak etme o ptt motorunu bu gün bi minibus altına aldı zaten bahsettiğin şahıs eray romeO :mrgreen:

eyvah, hadi ya. bişeyi yoktur inş

STeReO
30 Ekim 2009, 00:11
eyvah, hadi ya. bişeyi yoktur inş

yok yok öenmli bşy değil olsa gülmem zaten her zaman kaza yapan bi arkadaş olduğundan alıştık zaten. Ağızda sigara varsa kesin eraydır :wiinkk:

Şenonar
30 Ekim 2009, 00:12

harbimi yaaa :cyclopsan

Osbourne
30 Ekim 2009, 00:17
RunemagicK,
Yav seni bir gördüm bir kaybettim kusura bakma..Oturup iki muhabbet edemedik..Çok arkadaşla tanıştım bugün ama sohbet etmeye vakit kalmadı..
En kısa zamanda bir gezi tertip edelim derim..Mesela bu cumartesi :)

Bu arada RomeO'yu merak etme :mrgreen:

RunemagicK
30 Ekim 2009, 00:27
RunemagicK,
Yav seni bir gördüm bir kaybettim kusura bakma..Oturup iki muhabbet edemedik..Çok arkadaşla tanıştım bugün ama sohbet etmeye vakit kalmadı..
En kısa zamanda bir gezi tertip edelim derim..Mesela bu cumartesi :)

Bu arada RomeO'yu merak etme :mrgreen:

ya ben erkenden kaçıp sirkeciye gittim, aldığım eldiven küçük çıktı diye. dönüşte anadoluya geçenleri 1.köprüde yakalarım diye düşünmüştüm, bekledim 15 dakika ama gelen giden olmadı, telefonu olsaydı birinin arardım ama neyse artık
(değiştirdiğim elvidende yine küçük çıktı bu arada:))

RomeO mu o arkadaş. geçen bi buluşmada eksozu yolda unuttuğunu duymuştum sarı bi motorcunun, o muydu yine yoksa:) enteresan kişilik:)

STeReO
30 Ekim 2009, 00:30
RomeO mu o arkadaş. geçen bi buluşmada eksozu yolda unuttuğunu duymuştum sarı bi motorcunun, o muydu yine yoksa:) enteresan kişilik:)

evet evet o :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Osbourne
30 Ekim 2009, 00:32

Sen bugün arabayla geldin değilmi?
Bir fotoda gördüm..Motor sağlam dimi? :)

RunemagicK
30 Ekim 2009, 00:33

bugünde arka tarafı yoktu motorun, yakında tek sele kalıcak o zaman:)

ibrahim2626
30 Ekim 2009, 01:16
kardeş bence yapılan hareket hata kırma felan kırmızıda geçme felan hata yaa bence yapmasanız daha iyi

RunemagicK
30 Ekim 2009, 01:56
kardeş bence yapılan hareket hata kırma felan kırmızıda geçme felan hata yaa bence yapmasanız daha iyi

minibüsün önüne kırma hariç(: gerisi kontrollü olarak yapıldı, yanlış bişe yok yani

GKN
30 Ekim 2009, 02:01
genemi patladı eray :P