PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : oleyyy motorumu yaptırıyorumm... :))

storm150_mmk
29 Ekim 2009, 19:08
merhaba arkadaşlar hepiniz biliyosunuzdur artık sürekli hasar cıkartan motorumu uzun zamandır kullanmayıp en sonunda kullanıyım bari dedikten sonra bugün tamir e verdim

değişenleri...

kran , karburatör , kayış , ön teker çatalı ( amansörlerin bağlı olduğu yer ) vb . hepsin 325 tl ye yaptırıyorum sizce nasıl bi fiyat piyasadaki en ucuz yer...

by_001
29 Ekim 2009, 19:13
bahsi geçen motor 151 RS mi yuksam :cyclopsan

regal
29 Ekim 2009, 19:15
cok pahalı bence kesin servise götürmüşündür onlardan başkası bu kadar hesab çıkartmaz
bence yabtırma böyle daha iyi para biriktir yenisini al rahat edersin
bence

Emrah.ark
29 Ekim 2009, 19:19
Arkadaşım bence fiyat yüksek..
düşünki yaptırıp sattığını ederi ne kadar en fazla 1000 tl oda çok zor..
Bence uygun fiyata sat motorunu satabiliyorsan paranı biriktir yeni bir motor al:cat:

enes_007
29 Ekim 2009, 19:21
bende bugün sübab ve hava yarı yaptırdım öne 16 dişli attırdım güzel kaçıyo motorum ve dahada serilrşti.hepsini 15 tl ye yaptırdım

storm150_mmk
29 Ekim 2009, 19:24
motor 151 rs ama arkadaşlar söyle bir durum var bunu yaptırmak zorundayım ailevi kosullar cercevesinde birde bu fiyat bula bildiğim en ucuz fiyat servis deil normal tamirhane .

Ramazan Can
29 Ekim 2009, 19:28
bence fena bir fiyat değil..az işlem yok...

Emrah.ark
29 Ekim 2009, 19:35
motor 151 rs ama arkadaşlar söyle bir durum var bunu yaptırmak zorundayım ailevi kosullar cercevesinde birde bu fiyat bula bildiğim en ucuz fiyat servis deil normal tamirhane .

O zaman yap pazarlığını..Yaptır anladığım kadarıyla bi zamanki benim sorunum şuan sende var imkanlar kısıtlı..Anlaşılan uzun süre biniceksin zaten yaptır motorunu kazasız belasız güle güle bin:)

asivezor
29 Ekim 2009, 20:14
www.rialli.com bu siteden ihtiyacın olan parçaların fiyatları hakkında fikir edinebilirsin. böylece geriye kalan el emeginin fazla olup olmadıgına sen karar ver. bence pahalı

storm150_mmk
29 Ekim 2009, 23:00
www.rialli.com bu siteden ihtiyacın olan parçaların fiyatları hakkında fikir edinebilirsin. böylece geriye kalan el emeginin fazla olup olmadıgına sen karar ver. bence pahalı

arkadaşım site icin sağol ama ben motor bölümünden anlamıyorum elektrik tesisatı olsa hertürlü yaparımda ondan dolayı tamire verdim yoksa ufak seyleri kendim yapıyorum...