PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : önemli uyarı

moto sp
26 Ekim 2009, 15:31
arkadaşlar bu gün bir motosikletli bir arkadaş sürücünün birine biber gazı sıkmış ist da polisler motorculara uygulama yapıyor

RunemagicK
26 Ekim 2009, 15:37
la bendede biber gazı var, durdurup bana atmasınlar suçu:)

Levsy
26 Ekim 2009, 15:37
Gene bir sıkıştırma, yol verme meselesi vs olmalı. Ama bu tür şeyler gerçekten tehlike anında kullanılmalı, her tepeni attırana biber gazı sıkmakla olmaz böyle :farao:

RunemagicK
26 Ekim 2009, 15:39
Gene bir sıkıştırma, yol verme meselesi vs olmalı. Ama bu tür şeyler gerçekten tehlike anında kullanılmalı, her tepeni attırana biber gazı sıkmakla olmaz böyle :farao:

kesin araç sürücüsü önüne kırdı motorun, motorcu napıyon lan dedi, araç sürücüsü aşağı indi, motorcu baktı kavga çıkıcak biber gazını sıktı (sonra vurmuşta olabilir) ve kaçtı

Levsy
26 Ekim 2009, 15:40

Hemen yok et onu :P Durdurup gazı görürlerse herifin sen olmadığın anlaşılıncaya kadar imanıın gevrer :cyclopsan

dragonash
26 Ekim 2009, 15:41
Adam haklı ve mağdur durumdaysa yapılması uygun bişey bence yanımızda bulundurmak lazım.:)

yürekçe
26 Ekim 2009, 15:44

Allahıma ilk aklıma sen geldin, ama neyse ki değilmişsin. zaten bu aralar şu bibergazını denemeyi düşünüyordun yanlış hatırlamıyorsam :bounce:

aman dikkat arkadaşlar, yaş ve kuru artık nemliye dönüşmekte :wiinkk:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:43 ----------

heee, bu arada bibergazını kapkaççılardan korunmak için taşıyan yüzlerce klişi vardır. motorsa yakalrlarsa suç unsuru, yaya iken yakalarlarsa ne unsuru olarak değerlendirilebilir ?????????????

RunemagicK
26 Ekim 2009, 15:52
Allahıma ilk aklıma sen geldin, ama neyse ki değilmişsin. zaten bu aralar şu bibergazını denemeyi düşünüyordun yanlış hatırlamıyorsam :bounce:

aman dikkat arkadaşlar, yaş ve kuru artık nemliye dönüşmekte :wiinkk:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:43 ----------

heee, bu arada bibergazını kapkaççılardan korunmak için taşıyan yüzlerce klişi vardır. motorsa yakalrlarsa suç unsuru, yaya iken yakalarlarsa ne unsuru olarak değerlendirilebilir ?????????????

aslında denemeyi düşünmüyorum, düşündürtüyolar zorla
ama her eve lazım bi alet şahsen.
dün maç izlemeye gittik kavga çıktı durduk yere, adam hiç suçu yokken eşkiyalardan dayak yiyodu, sıkıcan gözüne gözüne
geçen gün ışıklarda duruyoruz, yandaki arabadan adam seslendi ne bakıyosun arkadaşım diye, dayılanmaya başladı, al başına iş. sıkıcan gözüne gözüne
dün kuştepedeydim, oranın insanı malum, yolda giderken biri uçan tekme atar gibi atladı üzerime, orda sıkamican gözüne, yerler adamı:)

uzun lafın kısası sokaklarda orman konunu geçerli, kendini korumak şart

CBR700F
26 Ekim 2009, 15:53
sanki suç biber gazında arabadaki motorcuya sıksaydı ne olacaktı. Olayı bilmeden yorum yapmak yanlış olur

m.şanveren
26 Ekim 2009, 16:50
aslında denemeyi düşünmüyorum, düşündürtüyolar zorla
ama her eve lazım bi alet şahsen.
dün maç izlemeye gittik kavga çıktı durduk yere, adam hiç suçu yokken eşkiyalardan dayak yiyodu, sıkıcan gözüne gözüne
geçen gün ışıklarda duruyoruz, yandaki arabadan adam seslendi ne bakıyosun arkadaşım diye, dayılanmaya başladı, al başına iş. sıkıcan gözüne gözüne
dün kuştepedeydim, oranın insanı malum, yolda giderken biri uçan tekme atar gibi atladı üzerime, orda sıkamican gözüne, yerler adamı:)

uzun lafın kısası sokaklarda orman konunu geçerli, kendini korumak şart

sıkıcan gözüne gözüne koptum valla:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::cat:

bundan bitanede ben kayinçoya sıkıcam

Doru
26 Ekim 2009, 17:14
Benim motor da 3 tane ciddi ciddi büyük çanta var ( motor 300 kg ı geçiyor zaten ) Bilmiyorum ki uygulama da ne yapacaklar , :salut::bounce:tüm çantalar ağzına kadar dolu . Hepsini boşalttırırlarsa yandı gitti gülüm keten helva.:queen:

elronds
26 Ekim 2009, 17:16
surucu motorluyu sıkıştırınca, küfür edince bişey yok araba sürücü haklı, motorlu sürücüye biber gazı sıkınca motorlu haksız. ben kullanıyorum sonuna kadar da sıkarım abi.

gkhnkzy
26 Ekim 2009, 17:23
araba 5, motor 2 kişilik... hımmmm. doğru aslında... nerede satılıyor bu gaz?

CAPANORD
26 Ekim 2009, 17:27
[QUOTE=Doru;1837738]Benim motor da 3 tane ciddi ciddi büyük çanta var ( motor 300 kg ı geçiyor zaten ) Bilmiyorum ki uygulama da ne yapacaklar , :salut::bounce:tüm çantalar ağzına kadar dolu . Hepsini boşalttırırlarsa yandı gitti gülüm keten helva.:queen:[/Qselam arkadaş sen nakliyecimisin.:pr:

çantalara diklkat edelim boş geçmeyelim beyler....:cherry:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:26 ----------

arkadaşlar yakın doğu uzakdoğu ve balkanların dövüş külübünü açalım ben çalıştırırım. 15 kişiye kadar garanti dayak yemezsiniz:pr:

aargh
26 Ekim 2009, 17:33
Konu başlığı açarken lütfenaçıklayıcı olmasına dikkat edin.
Her seferinde aman dikkatl, acilburaya bakın tarzı konu başlıklarıdolanıyor ortalıkta. Bazıları çok saçma yazılar içeriyor, haliyle açıp okusak mı okumasak mı karar veremiyoruz.

Lütfen birazcık daha fazla özen...

ab285
26 Ekim 2009, 18:53
Ben de biber gazı taşıyorum yanımda malum trafikte şehir ayıları kol geziyor başımıza ne gelir bilemeyiz kendimizi koruma amaçlı bulunması gerek bence

NAYSS
26 Ekim 2009, 19:00
arkadaslar hiçbir şekilde bibergazı bulundurmak veya kullanmak yasak degıldır.bununla ılgılı hiçbir kanun maddesınde yer almaz.ama suç teşkil edecek bir davranısta göz önünde bulundurulup ona göre ceza verılır.eger savunma amaclıysa cezadan düşülür yok keyfi muameleyse ıdarı işlem baslar.

kamehame
26 Ekim 2009, 19:12
siz gazı sıkıp kaçtıktan sonra zaten bulmaları. zor tabı seyir halındeki bır aracın camından ıcerı sıkmak gıbı bır durum sozkonusu ise iş değişir ayrıca evet biber gazı yasak değil öyle olsa polisler canları sıkıldığında üstümüze sıkmazdı siz yine de korumanızı alın malum ülke 2 ayaklı ayılar açısından pek zengin

AYBERK
26 Ekim 2009, 19:27
Konu başlığı açarken lütfenaçıklayıcı olmasına dikkat edin.
Her seferinde aman dikkatl, acilburaya bakın tarzı konu başlıklarıdolanıyor ortalıkta. Bazıları çok saçma yazılar içeriyor, haliyle açıp okusak mı okumasak mı karar veremiyoruz.

Lütfen birazcık daha fazla özen...

:cat::cat::cat: haklısın...

diğer taraftan;

''en iyi savunma kaçmaktır'' derler,belki duymuşsunuzdur...

her kavgada ve tartışmada sıkmaya kalksaydım emin olunki GAZ parası yetiştiremezdim:queen:

laf eden olursa '' ordan konuşma,sağ'a çekte konuş'' diyorum... genel olarak,maçaları yemiyor tabii.... sağa çeken olursada bu seferde ben gazlayıp gidiyorum,adam orda kalıyor:queen::queen::queen:

allah hepimizi kazadan,beladan korusun... bizi sevdiklerimize bağışlasın....

Doru
27 Ekim 2009, 16:12
[QUOTE=Doru;1837738]Benim motor da 3 tane ciddi ciddi büyük çanta var ( motor 300 kg ı geçiyor zaten ) Bilmiyorum ki uygulama da ne yapacaklar , :salut::bounce:tüm çantalar ağzına kadar dolu . Hepsini boşalttırırlarsa yandı gitti gülüm keten helva.:queen:[/Qselam arkadaş sen nakliyecimisin.:pr:

çantalara diklkat edelim boş geçmeyelim beyler....:cherry:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:26 ----------

arkadaşlar yakın doğu uzakdoğu ve balkanların dövüş külübünü açalım ben çalıştırırım. 15 kişiye kadar garanti dayak yemezsiniz:pr:

Yok bea , nerde nakliyecilik. Eskiden o işte iyi para vardı. Şimdi şöyle , bak sayayım; moto nun yağmurluğu, benim alt,üst yağmurluğum, yedek bere, tşört, yürüyüş ayakkabısı, dizlik,eldiven, baf, balaklava, kask(sırf arka çanta ona ait) Ne bilim bea aklıma gelenler bunlar.:queen: