PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çekinmeyin dizleri değdirin !

oktay
07 Temmuz 2004, 20:43
http://altunergil.org/attic/twisty.jpg

invent
07 Temmuz 2004, 21:22
anaa, burası nere ya,
norveç diyom ben,

sinan
07 Temmuz 2004, 22:52
Türkiye burasııı :cherry:

aliberkay
07 Temmuz 2004, 23:20
bencede türkiye hatta karadeniz bölgesinden... bizim oralardan :P

premier1
07 Temmuz 2004, 23:22
Bence 2 vites ile inmeli o yoluuu...

oktay
07 Temmuz 2004, 23:47
:mrgreen:

Ankete kaptırmışsınız. Neresi olduğu önemli değil o kadar. Eminim saydığım her ülkede böyle yerler vardır. Bir tane de ben bulsam herhalde orda bir tam gün geçiririm bir aşağı bir yukarı :)

oktay

vaaaaaav
07 Temmuz 2004, 23:50
valla abi eğer asfaltın kalitesine bakılırsa bu asfalttan malzeme çalınmamışa benziyor.yani burası Türkiye olamaz zaten başta kaybediyor.Eğer burası Türkiye olsaydı asfalt hem kalitresiz hemde fazla çukurlu olurdu ](*,) yani malzemeyi okadar çalarlardı ki ,çalınan asfalt ile bir havaalanı pisti kurabilirsin :cherry: biliyorum saçma oldu ama kabul edin işte ben saçma adamım :pr: :queen:

invent
08 Temmuz 2004, 10:29
Formula 1 yarışlarını burda yapmak lazım :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

leto
08 Temmuz 2004, 12:20
güzel biryer diyebilirimki türkiye ve almanya değil burası abd yada norveç ikisinden biri kesin.

oktay
08 Temmuz 2004, 20:10
Almanya arkadaşlar. Fakat dediğim gibi. Her ülkede olabilecek birşey. Önemli olan nerede olduğunu bulmak :) Bu arada kimse Almanya'ya oy vermemiş. :P

OKtay

leto
09 Temmuz 2004, 14:05
ben vermedim çünki almanya düm düz bir yerdir böle bir yolu varmış hayret.

jawa
09 Temmuz 2004, 22:35
bu yerin manzara ve yol şekli olarak aynısını gördüm.yalnız asfalt elbette bu kadar kaliteli değil.
evet sıkı durun söylüyorum.meraklı olan gider bakar.bursa'nın orhaneli ilçesine giderken doğancı barajını geçtikten sonra kapıkaya denilen mevkideki viraj aynen resimdeki gibidir.
orhaneli kavşağı izmir yolu üzerinde carrefour'un olduğu kavşaktır.

eğer barajdan orhaneli yerine keles'e doğru saparsanızda yüksek hız için uygun geniş ve güzel bir asfaltla karşılaşırsınız.virajlarda yine hızla dönmek ve diz sürtmek için uygundur :P