PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : NİNJA 250r İSTANBUL..

ferhat uçank
23 Ekim 2009, 23:33
arkadaşlar haftaya İstanbuldan ninja alıcam.. Antalyada öğrenciyim..
mecidiyeköy tarafında zmoto nerde..
birde uzun yol için tavsiyeleriniz yada motoru satın alırken dikkat etmemi söyliyeceğiniz şeyler varsa açığım..
teşekkürler..

Emrah.ark
23 Ekim 2009, 23:43
Arkadaşım 0 alıp direk uzun yol mu yapıcaksın:silent:

hasanpinar0537
23 Ekim 2009, 23:44
arkadaşlar haftaya İstanbuldan ninja alıcam.. Antalyada öğrenciyim..
mecidiyeköy tarafında zmoto nerde..
birde uzun yol için tavsiyeleriniz yada motoru satın alırken dikkat etmemi söyliyeceğiniz şeyler varsa açığım..
teşekkürler..

z moto mecidiyeköyde değil,
kızıltoprakta googleden aratıran çok kolay bulursun...

mete_han
23 Ekim 2009, 23:53
http://www.kawasaki.com.tr/iletisim.html

ferhat uçank
24 Ekim 2009, 00:29
motor 2. el arkadaşlar...
motor alırken farklı tecrübeleriniz varsa bekliyorum..
birde 2 kişi dönücez sizce çok zor olurmu artçı çok rahatsız oluyomu uzun yolda??

ferhatdm
24 Ekim 2009, 00:34
dostum hayırlı olsun şimdiden bırak tek kişiyi artcımı hiç düşünemiyorum :wiinkk:

ferhat uçank
25 Ekim 2009, 21:40
Arkadaşlar...
İstanbul da kawasaki için
k.çekmece
maslak ve sefaköyde yetkili servis varmış
motorumu almadan mecidiyeköy tarafında biyere göstermem lazım.. bunlardan hangisi en yakını cvp bekliyorum...

canercamalan
25 Ekim 2009, 21:43
Arkadaşlar...
İstanbul da kawasaki için
k.çekmece
maslak ve sefaköyde yetkili servis varmış
motorumu almadan mecidiyeköy tarafında biyere göstermem lazım.. bunlardan hangisi en yakını cvp bekliyorum...

ölme eşşeğim ölme ya arkadaşım fazla yüksekten ucuyosun gibime geliyor bilmem yanlışmıyım ama sen antalya dan gelip kadıköy deki motora sefaköy den ustamı götüreceksin :) :queen::queen::queen: yokmu antalyada satan yahu . senin yapacağın masrafa antalyadan 600f alırsın :pr:

gkhnkzy
25 Ekim 2009, 21:46
ölme eşşeğim ölme ya arakdaşım fazla yüksekten ucuyosun gibime geliyor bilmem yanlışmıyım ama sen antalya dan gelip kadıköydeki motora sefaköyden ustamı götüreceksin :) :queen::queen::queen: yokmu antalyada satan yahu . senin yapacağın masrafa antalyadan 600f alırsın :pr:

:cat::cat::cat::cat::cat:

ferhat uçank
25 Ekim 2009, 21:53
konu belli.. soru belli yardımcı olmayacak.. kalabalık yapmasın..

ikinci el motor alıcam.. uzun yola çıkmadan hem baktırmak hemde bi sorun varmı diye sormak istiyorum..

canercamalan
25 Ekim 2009, 22:12
konu belli.. soru belli yardımcı olmayacak.. kalabalık yapmasın..

haa bak sen :) :queen::queen::queen: konuna da sorunada ....şimdi .... len ne halt edersen et al bakalım kawa sana kaça patlayacak :) ayrıca gelip istanbul da kaybolupta sakın siteye yazayım da demeyesin :rendeer:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:12 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:55 PM ----------

komik şey seni :)

ikinci el motor alıcam.. uzun yola çıkmadan hem baktırmak hemde bi sorun varmı diye sormak istiyorum..
Konu ferhat uçank tarafından (Bugün Saat 20:56 PM ) değiştirilmiştir.