PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : merhaba!

ufuktan
22 Ekim 2009, 19:39
herkese selamlar ben Malatya dan Ufuk
31 yaşımdayım , bir fabrikanın satış pazarlama müdürlüğü görevini yürütüyorum .. 7 yaşında bir oğlum var ... şu an yamaha xjr 1200 kullanıyorum ... zamanla daha çok kaynaşırız .. tekrardan selamlar herkese kazasız belasız günler dilerim :cat:

genchopper
22 Ekim 2009, 19:57
hoşgeldin üstad....

ufuktan
22 Ekim 2009, 23:48
hoşgeldin üstad....

sadece senden hoşbuldum:cherry: ... 23 kişi bakmış 1 kişi hoşgeldin demiş :silent: .. bu konuda biraz eksiklik var galiba :)

yürekçe
23 Ekim 2009, 00:17
hoşgeldin, kusura bakma yeni gördüm...
bize uzak değilsin, kalıcı, katılımcı olman dileğiyle...
bu arada hatay, adana vb buluşmalarımız da oluyor, irtibat halde kalırsanız bilginiz olur.
sağlıcakla kalın :)

ufuktan
23 Ekim 2009, 00:29
hoşgeldin, kusura bakma yeni gördüm...
bize uzak değilsin, kalıcı, katılımcı olman dileğiyle...
bu arada hatay, adana vb buluşmalarımız da oluyor, irtibat halde kalırsanız bilginiz olur.
sağlıcakla kalın :)

şu anda plan yapıyoruz , seneye haziran sonu

hatay , adana , mersin , antalya hattı bakalım hayırlısı :) görüşürüz inşallah

yürekçe
23 Ekim 2009, 00:40
şu anda plan yapıyoruz , seneye haziran sonu

hatay , adana , mersin , antalya hattı bakalım hayırlısı :) görüşürüz inşallah

sağlık teknikeriyim ben

:) inşallah.. gerçi ben sık sık maraşa gidip geliyorum. zaten

MERSİN-TARSUS-ADANA-OSMANİYE-KADİRLİ-GAZİANTEP-KAHRAMANMARAŞ-HATAY-İSKENDERUN neredeyse her hafta ya biri diğerinde ya öteki berikinde ya da hepsi birbirinde. sıkı bir görüşme trafiği var.
tanımak ya da ilgilenmek istersen bir mesajınla hepsi sana kucak açacaktır :)

hakkınızda hayırlısı olsun..

jamiroquai
23 Ekim 2009, 01:11
hosgeldin hocam...

osmanba
23 Ekim 2009, 01:33
Hoş geldin Malatya'lı kardeş. Hemen üzme canını. Sitemiz mevlananın dergahı gibi. Burada komplekslilere yer yok. Ne güzel yazmışsın işte. Zamanla daha çok kaynaşırız. Her zaman aramızda olman dileklerimizle.

koray_77
23 Ekim 2009, 01:33
hoşgeldin hoş vaakit gerçirmen dileğiyle:rendeer:

ufuktan
23 Ekim 2009, 10:02
sağlık teknikeriyim ben

:) inşallah.. gerçi ben sık sık maraşa gidip geliyorum. zaten

MERSİN-TARSUS-ADANA-OSMANİYE-KADİRLİ-GAZİANTEP-KAHRAMANMARAŞ-HATAY-İSKENDERUN neredeyse her hafta ya biri diğerinde ya öteki berikinde ya da hepsi birbirinde. sıkı bir görüşme trafiği var.
tanımak ya da ilgilenmek istersen bir mesajınla hepsi sana kucak açacaktır :)

hakkınızda hayırlısı olsun..

bizimde aynı şekilde Elazığ ile sıkı bir trafiğimiz var, hatta seneye Elazığ-Malatya olarak ortak bi ekiple çıkacaz .. bu kış buradan irtibat kurarız , seneye hem sizleri bekleriz , hemde biz geliriz inşallah .... Saydığın tüm illere iş için geliyorum ... seneye yazı beklemeyiz kısa zamanda tanışız belki hiç belli olmaz :wiinkk:

arkadaşlar teker teker hoşbuldum ..

hercul3367
23 Ekim 2009, 10:08
kardeş,hoşgeldin....güzel paylaşımlar dilerim.malatya ya haziranda gelmiştim ilk defa,bu kadar büyük ve güzel olduğunu bilmiyordum.birde gül kurusu kaysıya bayılıyorum.görüşmek dileğiyle....

Doru
23 Ekim 2009, 10:16
Hoş gelmişsin. Hayırlı olsun.:)

ufuktan
23 Ekim 2009, 10:20
kardeş,hoşgeldin....güzel paylaşımlar dilerim.malatya ya haziranda gelmiştim ilk defa,bu kadar büyük ve güzel olduğunu bilmiyordum.birde gül kurusu kaysıya bayılıyorum.görüşmek dileğiyle....

bende Mersin Bozyazı- Aydıncık - Anamur a gelmiştim , güzel yerler sessiz sakin kafa dinlemek için ideal , pazara gittiğimde limon için para almıyorlardı çok güzeldi :queen: ... Kayısı konusuna gelince :cherry: GÜN kurusu yani katkısız kayısı güneşte kurutulmuş kayısı ... en makbul ve en lezzetli olandır ... gelirken getiririm ... Malatyada kimlerle tanıştınız geldiğinizde ???

hoşbuldum hoşbuldum :cat:

iptaluyelik02
23 Ekim 2009, 10:21
Ufuk hoşgeldin,yolun açık olsun

avkan65
23 Ekim 2009, 10:25
hoş geldiniz kazasız belasız günler dileğiyle

asfalt meleği
23 Ekim 2009, 10:58
hoşgeldiniz.

yürekçe
23 Ekim 2009, 12:26
bizimde aynı şekilde Elazığ ile sıkı bir trafiğimiz var, hatta seneye Elazığ-Malatya olarak ortak bi ekiple çıkacaz .. bu kış buradan irtibat kurarız , seneye hem sizleri bekleriz , hemde biz geliriz inşallah .... Saydığın tüm illere iş için geliyorum ... seneye yazı beklemeyiz kısa zamanda tanışız belki hiç belli olmaz :wiinkk:

arkadaşlar teker teker hoşbuldum ..

inşallah... malatya da benimde birkaç gün kalmışlığım vardır...
bizim buraların kışı sadece yağmur olduğundan 7/27 12 ay binebiliyoruz... sizin karlar eriyip buzlanma çözüldüğünde mevsim başlar :wiinkk:
illa ki motosiklet şart değil, ne zaman uğrarsanız çayımız hazır :cat::rendeer:

mehmetay18
23 Ekim 2009, 12:36
Hoşgeldin hocam.. Hep birlikte kazasız belasız günlere inş..

she
23 Ekim 2009, 13:02
Hoşgeldiniz

demirgursel
23 Ekim 2009, 13:42
arkadaşım hoşgelmişsin, gezi yazılarını okumak dileğimle:)

okanco
23 Ekim 2009, 14:34
Aramıza hoşgeldin abi..

hercul3367
23 Ekim 2009, 15:20
bende Mersin Bozyazı- Aydıncık - Anamur a gelmiştim , güzel yerler sessiz sakin kafa dinlemek için ideal , pazara gittiğimde limon için para almıyorlardı çok güzeldi :queen: ... Kayısı konusuna gelince :cherry: GÜN kurusu yani katkısız kayısı güneşte kurutulmuş kayısı ... en makbul ve en lezzetli olandır ... gelirken getiririm ... Malatyada kimlerle tanıştınız geldiğinizde ???

hoşbuldum hoşbuldum :cat:

kardeş gelin almaya gitmiştik malatyaya.buralara yolun düşerse,gün kurusu ile beklerim....:cherry:

CAPANORD
23 Ekim 2009, 17:09
bilader hoş geldin

ufuktan
23 Ekim 2009, 18:24
teker teker hoşbuldum ... Allah hiç birimize kaza bela vermesin ... tabiki geziler yaparız tanışırız , kaynaşırız !!! önemli olan saygı sevgi çerçevesinde bir arada olmak ...

Bu arada Malatyada Revit Liteon Montlarda kampanya var .. internette fiyatlar 540 - 500 TL arasında iken burada 375 TL ( bende ihtiyacım olmadığı halde kaptım şimdi 1 tane ) eğer almak isteyen arkadaşımız olursa seve seve yardımcı olurum ....

Baran71
23 Ekim 2009, 18:39
merhabalar. rabbim kaza bela vermesin.