PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul'da bizim için en tehlikeli noktalar nerler

yunuskocak
22 Ekim 2009, 17:01
Malumunuz İstanbul'da bırakın motosikleti araba kullanmak bile çok tehlikeli...Yine de bu başlık altında herkes tecrübelerine dayanarak İstanbul'da bizler için en tehlikeli kavşak,yol, yolda delik, çukur veya herhangi bir nokta belirtirse belki okuyoan herkes oralardan geçerken daha da dikkatli olabilir ne dersiniz? Ben başlayayım...

Erenköy Carrefour un E5 e bakan yan yoldaki girişlerinden tam ortadaki değilde hal yoluna gider gibi hemen virajdaki giriş çok tehlikeli. O dönemeçten dönerken karşı şeritten carrefoura giriş yapmak isteyen arabalarla burun buruna geliveriyorsunuz..Aman dikkat!!!!

htmetin
22 Ekim 2009, 17:09
Metrobüs yoluna yakın gitmeyin. ufak bir düşmeli kazada bile kafanız kopabilir. yemişim bozuk younu çukurunu taşını kaldırımını..

eyüb
22 Ekim 2009, 17:24
avcılar yan yolundan gıderkende dıkkatlı olun arkıdısler gıdıs gelıs oldugundan ara sokaklara gıren arabalar ındırebılır sızı dun aksam az kaldı benı ezıyodu lavuk bıde utanmasa dovecektı şrfsz

Deryali
22 Ekim 2009, 17:27
Tehlikeli olmayan yolu yok ki her yer tuzaklarla dolu sanki,
En soldan gidersen ayrı dert, en sağdan gidersen çok daha başka dert, emniyet şeridine girersen cezayı, çukura girersen ayvayı yersin..

m.şanveren
22 Ekim 2009, 18:10
Tehlikeli olmayan yolu yok ki her yer tuzaklarla dolu sanki,
En soldan gidersen ayrı dert, en sağdan gidersen çok daha başka dert, emniyet şeridine girersen cezayı, çukura girersen ayvayı yersin..

yaa bu cevaba varya daha başka bişe diyemiyorum:cat::cat::cat:istanbul ve motosiklet ancak bukadar anlatılır

Kıkırdak
22 Ekim 2009, 18:38
İstanbulun heryeri berbat..:farao:

ugurapay
22 Ekim 2009, 19:23
Zeytinburnu anbarlar girişi

bluem195
22 Ekim 2009, 19:26
abıcım en ıyısı yan yollar ve sokak araları caddeler bızım ıcın bırhaylı tehlıkelı..zaten bızım ınsanımız yangından mal kacırır gıbı gıdıyor trafıkte...aslın da mıllet adam gıbı kullansa su arabaları sabah tan aksama kadar gez butun caddelerı otoyolları.. ama neredeeeeeeeeee:salut:

RunemagicK
22 Ekim 2009, 20:01
sadece istanbul için değil ama böyle bir başlık vardı aslında

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/66152-bulundugunuz-ildeki-en-tehlikeli-yol-guzergahlari.html

Ramazan Can
22 Ekim 2009, 21:19
istanbulda her yer tehlikeli....

banalazim
22 Ekim 2009, 21:29
şimdi kötü bir yer söylücem ama bir iki güne kalmaz düzeltirler adam gibi kullanacağımız yeri söylemeye cesaret edemiyorum köstebek gibi her yeri kazıyorlar üzgünüm dostlarım ama istanbulda her an herşeye hazırlıklı olmak lazım...
benim yaptığım şu daha önce defalarca geçmiş olsam bile sanki ilk defa geçiyomuş gibi geçiyorum çünkü her gün bir şeyler değişiyor ya kamyon tır yolu bozuyor yada belediye kazıyor...