PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ehliyetimi aldım sıra motorda ama.....

sternboy
21 Ekim 2009, 18:57
Yaklaşık 5 seneden beri motosiklet hastası olan birisiym:queen: babam beni engelleye engelleye bugune kadar motosiklet alamadm:salut: ama artık ehliyetim olduğu için bu sefer bana bi jest yapıp motorumu alacağını söyledi:cherry: buraya kadar sorun yok ama şimdi kararsızım babam 2. el almaz bende onu zor duruma sokmak istemem o yüzden windyS125 düşünüyorum sizce nasıl motor kalkış,frenaj,çekiş,titreşim,v.s,v.s,v.s yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.....:cat:

GÖKTAX
21 Ekim 2009, 23:27
Ehliyetin hayırlı olsun. İnşallah güzel bir motor almak da nasip olur.

immortalboss
22 Ekim 2009, 00:18
Forumda araştırma yaparsan yada google da.Sana sonuçlar gelecektir.Windy depo hariç gerisi plastik malzemeden yapılmış.Benim tek gözüme çarpan buydu.

CengizhanD
22 Ekim 2009, 00:22
sıkmak istemezsin ama her gün yeni bir sorunla geldiğinde daha çok sıkılacak.yamaha cryton al 2009 model tasarımı ve yakıtı çok tasarruflu.ayrıca 3.250 TL evladiyelik motor.satıcıyla pazarlık yaparsan indirimde yapar elbette.

linkide burada ;

http://www.beldeyama.com.tr/www/urunler/urundetay.php?k_id=8&u_id=305

scuderia06
22 Ekim 2009, 01:14
ikinci el temiz 2008 model ybr125 al sırtın yere gelmez, tamircilerle onla bunla ugrasmassın manevranın kralına sahiptir tam şehir içi motorudur uzun yolada gider

sternboy
22 Ekim 2009, 14:49
sıkmak istemezsin ama her gün yeni bir sorunla geldiğinde daha çok sıkılacak.yamaha cryton al 2009 model tasarımı ve yakıtı çok tasarruflu.ayrıca 3.250 TL evladiyelik motor.satıcıyla pazarlık yaparsan indirimde yapar elbette.

linkide burada ;

http://www.beldeyama.com.tr/www/urunler/urundetay.php?k_id=8&u_id=305

teşekkür ederm sende haklısın ama cup tarzı motosikletler hoşuma gitmiyor...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:49 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:47 PM ----------

ikinci el temiz 2008 model ybr125 al sırtın yere gelmez, tamircilerle onla bunla ugrasmassın manevranın kralına sahiptir tam şehir içi motorudur uzun yolada gider

zaten aklımı karıştıran tek model ybr125 alırsın öldüremessin o motoru ama ikinci ele nekadar güvenebilirsinki??