PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beverley 500 hakkında

twis
21 Ekim 2009, 18:48
selam arkadaslar bir beverley 500 almak istiyorum kullanan arkadaslar kısaca bir aleti anlatırlarsa iş görür görmez diye şimdiden teşekkuler

Ucuz benzin almak isteyen libya ya gelsin 25 kuruş burda ( TL cinsinden ) :))

askon
21 Ekim 2009, 19:12
eeee gonder o zaman benzını bedava bılgı nasıl verelım şimdi değilmi:P

twis
21 Ekim 2009, 19:26
bırı benzınle ılgılı bır baslık açmış ona nüspet :)))

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:26 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:26 PM ----------

dağ taş benzin burda benzin ucuz mazot ucuz ama motor yok :( burda

twis
26 Ekim 2009, 10:02
beverley 500 kullanan bir vatandaş yokmu koca forumda :(

TanImsIz
26 Ekim 2009, 10:05
benzinin o kadar ucuz olduğu yerde motoru kim napsın ben 4000 cc arabayla gezerim :d ayrıca görüntü itibari ile (sen ve beverley) pek hoş durmayabilirsiniz :)

tasarslan
26 Ekim 2009, 10:30
Hoşgeldin twis

Forumda kullanan arkadaşlar var mutlaka fakat pek sorun çıkartan bir model olmadığı için buralara uğrayan yok..İlk kalkıştaki kronik titreşim sorununun dışında bir problemi yok..Detaylı bilgi için araştırıp link koyarım şimdi..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:06 ----------

500 model bilgilerinne ulaşamadım..250 cc model genel özellikleri benzer

bu bölümü inceleyebilirsin
(http://www.scooturk.net/showthread.php?t=2887&highlight=Piaggio+Beverly)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:29 ----------

Bu başlığıda inceleyebilirsin..

http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/5499-piaggio-vespa-gilera-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-2.html

navigator55
26 Ekim 2009, 11:19
Eğer benzin dediğin gibiyse bence gilera GP800 makinaya binersen çok daha
keyif alırsın muhterem.Malum eskiler ne demişler '' hacim her şeydir''CVT şan
zımanı ve zincirli aktarımıyla çok daha canlı ivme ve sürüş karakterleri seni
ziyadesiyle mutlu edecektir.

twis
26 Ekim 2009, 12:34
beverley tr de kullancam ly de değil burada motor alacak olsam onlarla ne ugrascam alırım bır hayabusa basarım delı gıbı:))

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:57 ----------

motorların hepsı benım altımda kebapcı motoru gıbı duruyor hocam ben rahatlıgıma bakarım kullanısı olup olmaması zaten bunu ıslerım ıcın kullanmak ıcın alıyorum sonra ebatlarıma uygun baska bır motorum olacak ( Hayabusa Mesela:) )