PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2009 modelde 2.el

ulaş35
21 Ekim 2009, 02:15
Arkadaşlar http://www.sahibinden.com/sofuoglumotor_temiz-uygun-cok_guzel_-86WQQaXQQ17748712WQQpXQQdisplayitem şu sayfaya bakıyorumda adamlar 2009 model motorlarını neden satıyor anlayamıyorum , bu motor alındıktan sonra çabuk sıkan ya da ömrünü bitiren bir motormu , yoksa satanlarmı bi oyun içinde , bu konu hakkında yorumlarınızı bekliyoyum.

ıRamazan
21 Ekim 2009, 02:19
en iyisi ara sor :)

< iLk@yy >
21 Ekim 2009, 02:21
2 zamanlı motor sanırım bi yerden sonra kesmedi yada memnun bırakmadı değiştiriyor

bu arada sofuoğlumotor bi ara kapanmıştı yenidenmi açılmış :silent:

COQ
21 Ekim 2009, 02:22
Arkadaşlar http://www.sahibinden.com/sofuoglumotor_temiz-uygun-cok_guzel_-86WQQaXQQ17748712WQQpXQQdisplayitem şu sayfaya bakıyorumda adamlar 2009 model motorlarını neden satıyor anlayamıyorum , bu motor alındıktan sonra çabuk sıkan ya da ömrünü bitiren bir motormu , yoksa satanlarmı bi oyun içinde , bu konu hakkında yorumlarınızı bekliyoyum.

Alindiktan sonra çabuk bikilan ya da omrunu bitiren bir motor degil.
Satanlar da oyun için de degil. Durustluklerine tum Turkiye kefil olur.
Baska tahminin varmi?
Varsa onlari da yaz yorumlayalim.

ulaş35
21 Ekim 2009, 02:24
en iyisi ara sor :)

Hakketten neden aklıma gelmedi yav bu :D
Şaka bi yana da aramaktan ziyade belki aramızda deneyimli arkadaşlar vardır onların tecrübelerinden yararlanırız diye düşündüm.Malum çoğu kimse satacağı malını kötülemez , güven meseleside düşündürüyo insanı öyle değilmi.

Ben daha çömezim öğrenmek amaclı soruyorum yanlış anlamayın beni lütfen.

deli_mavi
21 Ekim 2009, 02:24
kenan a sormak lazim bunu moto gp den dondumu???:queen:

ulaş35
21 Ekim 2009, 02:26
Arkadaşlar buldunuz sizde benim gibi çömezi söylenmeyin hemen.

TORAMAN
21 Ekim 2009, 03:00
Zevkler her an değişebilir.. İlla arkasında bir art niyet aramaya gerek yok.:)

kanucan
21 Ekim 2009, 05:30
racing leri seviyodur ama umduğu gibi rahat çıkmamış ondan satıyo olabilir. fazla hızlı gelmiştir ondan satıyo olabilir. olabilir olabilir bir sürü nedeni vardır.

CengizhanD
21 Ekim 2009, 07:36
125 cc genelde yeni başlayanların tercihidir.parası olanlar 125 cc alıp kullanıp , alışıp , sıkılıp hemen model yada cc yükseltirler.

buraya kadar bir sorun yok. ancak birde takıntılılar vardır ki arabası çizilince değerinden çok düşüğede olsa satar.bunlara tarihte "zenginus takintus" denir.Halk arasındaysa "manyak" :)