PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yağmur çok kötü birşey yaa :)

kanucan
17 Ekim 2009, 21:02
arkadaşlar bu gün gezinme,eğlenme,dolaşma amaçlı 2 motor geziye çıktık misi taraflarına gidiyoduk hafif yağmur çiseliyodu güzleldi.misiye yaklaştığımızda aniden dolu bastırdı kimse bir birini duymuyo sırılsıklam olduk uygun bi yer bulana kadar dümdüz ilerledik.tabi buz gibi hava biz dizlerimizi hissetmiyoruz. yağmur yüzünden eve geri dönmek zorunda kaldık :pr: neyseki kaza geçirmedik :rendeer:

erhdec
17 Ekim 2009, 21:43
geçmiş olsun biliyorum o doluyu arabanın camı patlayacaktı az daha

melocann
17 Ekim 2009, 21:58
basliga dikkat edelim lutfen o yagmur demek su demek o yagmur bizi hayatta tutuyo

yürekçe
17 Ekim 2009, 22:02
yağmur kötü değil, yağmura uygunsuz yakalanmak kötü... ama bunun derdi tatlı su motorcularının olsun...

7/24 vınnnnnnnnnnnnn

cakalaz
17 Ekim 2009, 22:02
Benim başıma da cok geldi böyle şeyler :) Onun da ayrı zevki var :) olsun olsun :)

erhdec
17 Ekim 2009, 22:20
Hayatın içindeysen yapacak bişey yok keyfini çıkar . bende o yağmura yakalandım hemde sırılsıklam taksinin içinde :queen: işin espirisi taksiyle bile zor gittik sağa çektik bursada böyle bir şeye ilk defa şahit oluyorum . Allah yolda kalanlara yardım etsin . Yağmur su dur su hayattır .

tubis
17 Ekim 2009, 22:34
Varya o şarıl şarıl yağmur da motora binmek kadar zevkli bir şey yok benceeeeee :mrgreen: Çok seviyorum, çok..

kuyucadısı
17 Ekim 2009, 22:35
evde otururken yagmuru izlemek gayet güzel :P

hep derim yagmura motorabinmenin keyfi bi başka heleki üstünde yagmurlugun varsa :cat:

egelim 43
17 Ekim 2009, 22:39

hep derim yagmura motorabinmenin keyfi bi başka heleki üstünde yagmurlugun varsa :cat:

ya yoksa:salut:

okanco
17 Ekim 2009, 22:40
Kaza geçirmemeniz çok iyi olmuş.. Başka zaman gezersiniz artık;)

korkut 250
17 Ekim 2009, 22:41
Hele o arap kızları yokmu hala senelerdir camdan bakıyorlar.:P:mrgreen:

ceyhun__22
17 Ekim 2009, 23:03
evet yağmur cok kötü.Akşam çorlu dan aldığımız arabayı Edirneye getirmeyi zor başardık.Ve ilk gününde sanayide....

Olcan138
17 Ekim 2009, 23:09
Yağmur kadar, yağmurda sürmek kadar güzeli mi var? Her an Yalova yapabilirim...:)

korkut 250
18 Ekim 2009, 00:19
Yağmur kadar, yağmurda sürmek kadar güzeli mi var? Her an Yalova yapabilirim...:)

Olcan zevkli bende katılıyorum ama şu önden giden yada yanından geçen arabalar yokmu aaaah Birde bizi çamur deryasına çevirmeseler.:pr:

AYGÜL
18 Ekim 2009, 00:23
yağmur berekettir bence ...
yağmurda motora binmek de çok zevkli ayrıca :)

Allah'a şükür sağ salim evinize dönmüşsünüz

kuyucadısı
18 Ekim 2009, 00:28
ya yoksa:salut:

ıslanıcan :P

Olcan zevkli bende katılıyorum ama şu önden giden yada yanından geçen arabalar yokmu aaaah Birde bizi çamur deryasına çevirmeseler.:pr:

her arabın pardon güzelin bi kusuru olurmuş korkut. yagmuru seven çamuruna katlanır dimi :P

yürekçe
18 Ekim 2009, 00:31
Hele o arap kızları yokmu hala senelerdir camdan bakıyorlar.:P:mrgreen:

buna cevabı zaten bizim cadı vermiş :wiinkk:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:31 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:30 PM ----------

demek ki arap kızlarının hepsi cadı :bounce:

kankicbf
18 Ekim 2009, 00:45
Geçmiş olsun kardeşm,helede eldivensizken o rüzgarın ele vurması off o çok fena bi olay:pale:

kanucan
18 Ekim 2009, 00:56
Varya o şarıl şarıl yağmur da motora binmek kadar zevkli bir şey yok benceeeeee :mrgreen: Çok seviyorum, çok..

evet çok güzel herşey çok güzeldi dolu yağana kadar :)

kuyucadısı
18 Ekim 2009, 00:58
buna cevabı zaten bizim cadı vermiş :wiinkk:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:31 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:30 PM ----------

demek ki arap kızlarının hepsi cadı :bounce:

ıı ıhh yanlış genelleme :bounce:
her arap cadı değildir=hercadı arap değildir :P

kanucan
18 Ekim 2009, 00:59
Kaza geçirmemeniz çok iyi olmuş.. Başka zaman gezersiniz artık;)

teşekkürler dostum :rendeer: kafamdada yarım kask vardı bi kaç parça dolu parçaları gözümede kaçtı gözüm halen daha kızarık:pale: herşeye ramen güzeldi :cat:

Ramazan Can
18 Ekim 2009, 00:59
ben yağmuru ve özelliklede yağmurda motor kullanmayı çok severim.. bence çok güzel....

kanucan
18 Ekim 2009, 01:02
Geçmiş olsun kardeşm,helede eldivensizken o rüzgarın ele vurması off o çok fena bi olay:pale:

evet hocam sorma yaa bide o ıslaklık ve birden dolu ve keskin soğuk dağıttı bizi ellerimi ve dizlerimi hissetmedim 1,5 saat falan :)

korkut 250
18 Ekim 2009, 01:02
ıslanıcan :P

her arabın pardon güzelin bi kusuru olurmuş korkut. yagmuru seven çamuruna katlanır dimi :P

İyide benim gözlükler problem yaratıyor.:cherry:

Serk21
18 Ekim 2009, 04:30
akşam üstü yağan yağmurda montumu cafeye bırakıp ince tişörtle sahilde gezindim,ıslandım ama feci keyifliydi..

remzi661
18 Ekim 2009, 05:59
Ben cogunuza katilamiyacagim.. Yagmurda yürümek ok ama motor? ih ih.
Hem tehlikelide..
Birde arabalarin üzerinize sicrattigi sular.
Yada önünüze gecer yoldan bütün suyu kaldirir..
Zaten görüsünüz sinirli birde yagmur.