PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dünya'nın en baba tank pad'i bu ve yardım lazım

CengizhanD
17 Ekim 2009, 05:52
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Lethal-Threat-Feeling-Lucky-Tank-Pad-Protector-Evil_W0QQitemZ200390441202QQcmdZViewItemQQptZMotor cycles_Parts_Accessories?hash=item2ea83378f2

muhterem büyüklerim bu tank padi almamda bana yardım eden biri varsa 343434343 gün ona dua ederim.

tüm masrafları ben karşılayacağım ancak ailemin kredi ve kredi kartına olan hassasiyeti yüzünden ebayden alışveriş yapmış birine ihtiyacım var.hayatımız boyunca hep nakit çalıştık Allah'a şükür. bu yüzden kredi kartı aldıramadım babama bir türlü.

Dolandırma falan olmaz tahmin ediyorum ki şayet olursa ben yinede tüm masrafları karşılayacağım gerçekten süper bir ürün lütfen yardım !:rendeer::rendeer::rendeer::rendeer:

benden yana hiç bir problem çıkmaz yemin ederim 25 - 30 lira için kimseye dalavere çevirmem yemin ederim lütfen yardım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:52 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:26 AM ----------

sizden çok özür dilerim bu ürünün ne yazık ki Türkiye'ye satışı yokmuş yani ships to falan yazıyor baktım ama Türkiye'yi bulamadım.Şansıma küseceğim artık ne yapalım ama başka ürün seçersem yardım eder misiniz ?:rendeer:

yürekçe
17 Ekim 2009, 10:34
gerçekten güzelmiş ve ben senin dürüst biri olduğuna inanıyorum. ben de ebaydan alışveriş yapmak istemiştim ama yabancı dil eksiğim yüzünden yapamadım...

umarım bir destekçin çıkar, parayı nakit yollarsın önce, alan arkadaş hemen siparişi verir :)

Lucas
17 Ekim 2009, 10:40
Neden en baba?

zeda3000
17 Ekim 2009, 10:41
Bana ozelden ulasir isen sana yardimci olmaya calisiriz.Zaten rutin olarak yurt disindan parca getiriyoruz.

dynner
17 Ekim 2009, 11:18
bende yardım edebilirim David abimde bir sorun olursa :)

newceri
17 Ekim 2009, 11:48
Türkiyeye göndermiyor
Shipping to: United States, Europe, Canada, Australia, Japan :(

aya
17 Ekim 2009, 12:58
madem çok beğendin genç arkadaşım, ben de yardımcı olurum. listede türkiye görünmüyor ama ben öyle listesinde türkiye görünmeyen ne satıcılardan mal aldım. orda listeye yazmayabiliyorlar ama talep olursa gönderenler de oluyor. ben satıcıya türkiyeye gönderip göndermeyeceğini, gönderirse ne kadar kargo ücreti olacağını sordum. cevap gelirse, konuşuruz yine...

cakalaz
17 Ekim 2009, 13:12
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Lethal-Threat-Flaming-Clown-Tank-Pad-Protector-Evil_W0QQitemZ200386305066QQcmdZViewItemQQptZMotor cycles_Parts_Accessories?hash=item2ea7f45c2a Bu daha güzel dostum :)

ozrace
17 Ekim 2009, 13:18
resmi al tank pad yapan yerler var onlara ver yapsınlar ne uğraşıyon....

serkanADH13
17 Ekim 2009, 13:21
sen bu resmi sıteden kopyala ve bu msn adresındeki kişi ile diyaloğa geç,
burası bır matbağa atölyesi ve adamın işi sayılır tank pad,
aynı resim üzerinde renk değişimi ve her türlü yazı işlerınıde çok iyi yapabiliyorlar...
http://img67.imageshack.us/img67/8759/17102009.jpg (http://img67.imageshack.us/i/17102009.jpg/)

maya baskı,
0 212 637 84 33
yulgen@msn.com

koray_77
17 Ekim 2009, 13:24
resmi al tank pad yapan yerler var onlara ver yapsınlar ne uğraşıyon....

yani :)):cat:

CengizhanD
17 Ekim 2009, 19:06
herkese çok teşekkürler. ilk yardım ederim yazan abimden başlayarak iletişime geçiyorum.Allah sizden razı olsun bir ehlliyeti alayım maviliklere bu tank pad'imle gaz açacağız.
Sizi seviyoooorummmm :rendeer:

washburn24
17 Ekim 2009, 19:38
bende yardım edebilirim David abimde bir sorun olursa :)

utku bu fiyat kargo dahil fiyatı mı bu kargo ile toplam kaç ytl ye geliyo? bi hesaplayalım da aynısından bende alayım: ) tabi bi de şu var bizim cbr lara büyük olur mu bu?

aya
17 Ekim 2009, 23:37
satıcıdan cevap geldi aynen şöyle :

I"m sorry I do not ship to Turkey
- kurveygirl

yani maalesef türkiyeye hiç bir şekilde sevkiyat yapmıyor. aynısını başka satıcıdan bulursak ya da başka beğendiğin olursa onlara bakalım cengizhan kardeşim...

serkanADH13
19 Ekim 2009, 01:52
bence benım dediğimi denersen işin görülecektır,
resmi kopyala ve verdığım MSN adresı ile irtibata geç,
ve karşıdakı kişiye danış,
sanıyorum olacaktır...

CengizhanD
19 Ekim 2009, 02:03
yurt dışı işi bayağı kazık olacağı için bu hayalden ne yazık ki vazgeçtim :( sağolsun abilerim bana yardım etmek istediler.yavuz ve aydoğan abiye çok çok teşekkür ediyorum bu konuda.yavuz abi Allah var çok yardımcı oldu.

ama yanlızca kargo parası olarak 34 dolar istiyorlar Amerikadan buraya :(

bende onu alacağıma serkan abinin önerisine bir bakacağım.yarın ararım msnden ekledim ama girmiyor.pazar diyede bu gün aramak istemedim.