PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Siz Yapmayın

istanbulccc
14 Ekim 2009, 09:11
Sabah gelirken, Etiler'deki ışıklarda önde bir kurye arkada polis arabası, yanında ben :) yeşil ışık yanmadan, eleman yandaki diğer ışıklara bakarak 2 saniye önce kalktı gazladı gitti. Sonraki diyalog Polis arabasından bir anons 6280 sağa çek, 6280 sağa çek diyorum.

Eleman durdu, kask kafasında karpuz gibi bağlı filan değil, Sanırım akraba oldular polis arkadaşla, ulan bari polis arkandayken yapma gazladım geçtim.

korkut 250
14 Ekim 2009, 09:14
Yani sonuç ...:silent:

istanbulccc
14 Ekim 2009, 09:19
Korkut, sabah mağmurluğuna veriyorum :) Sonuç olarak tam yeşil ışık yanmadan hareket etmemek gerekiyor. Özelliklede polis arkanda ise :P

poyraz010
14 Ekim 2009, 15:22
Yani sonuç ...:silent:

:pr::pr::rendeer: :queen::queen:

UmARsIZ
14 Ekim 2009, 15:32
:) Sabah sabah oralarda ne yapıyorsun sen bakayım :D

okanco
14 Ekim 2009, 15:39
Polis yanında oldu mu kurallara uymaya daha çok önem göstereceksin :P

korkut 250
14 Ekim 2009, 15:40
Bir gün benim başımada ilginç bir olay geldi Kırmızıda bekliyorum tabi yeşilin yanmasına geri sayım devama ediyor 5,4,3,2,1, geri sayma işlemi bitti bir kaç tane sürücü geçmeye kalktı nasılsa sayma işlemi bitti diye ama daha yeşil yanmamıştı tamda mecidiyeköyün göbeğinde ve bize yeşil yanmadığından diğer arabalarada kırmızı yanmadı ve devam ettiler . .Netice itibariyle kaza oldu. normalde geri sayma işlemi bitince yeşilin yanması gerekirken yemin edrim 15 saniye sonra yeşil yanmıştı.:pr:

musti81
14 Ekim 2009, 15:45
Geçen gün bende bekliyordum arkadakiler tınlamadı ışığı yanımdan geçtiler vızır vızır insandaki sürü pisklojisi kötü oluyor bu durumlarda.. :mrgreen:

Korkuk abim benim..:mrgreen:

istanbulccc
14 Ekim 2009, 15:46
:) Sabah sabah oralarda ne yapıyorsun sen bakayım :D

İş güç birader :P

UmARsIZ
14 Ekim 2009, 15:48
Bir iş güç de bendne o halde cv ni bekliyorum ;)
ve tabii benim siteye ;)

mertka
14 Ekim 2009, 16:01
giriş mükemmel gelişme iyi ama sonuça bağlıyamamışsın be usta :)
şaka bir yana böyle hatırlatmalar gerekli teşekürler. :cat:

GorkeM
14 Ekim 2009, 16:09
Işıklardaki geri sayıma hiçbir zaman güvenmeyin.
Bazen ;
5, 4, 3 , 2, 1, 3, 2, 1 , 3, 2, 1 şeklinde takılabiliyor.
Siz 1 yazdığında gazlarsınız , karşı tarafa yanmamış olur.
Bir otobüs tepenize çıkar.
Bu yüzden gözünüz yeşil ışıkta olsun.
Yeşil ışık yansa bile yolu kontrol ederek geçin.
Özellikle geceleri kırmızıda geçen çok araç var.

Ayrıca birşey dikkatimi çekti. Istanbul'da EDS sayesinde kırmızı ışık ihlalleri gözle görülür şekilde azaldı.

Fakat Izmirde böyle değil. Çoğu araç kırmızı ışık ihlali yapıyor.
Taksicileri veya dolmuşçuları , hızlı gelen bir motorla akraba olabilecekleri yönünde uyardığımda cevapları ya "Izmirde çok motor yok" veya "bu yolda o kadar hızlı gidilmez" olmuştu.

musti81
14 Ekim 2009, 16:13
Bu saniye sayacının sakat iş olduğunu öğrenmem iyi oldu..Gerçi ışığa bakarım hep ama.. :cat:

frantic
14 Ekim 2009, 16:58
İstanbulccc yanlış hatırlamıyorsam senle aynı mahallede oturuyoruz (emirgan-reşitpaşa)
Size ben daha komik bi olay anlatiyim.Yer boyacıköy ışıkları bi tane beyaz ford transit kırmızıda geçti.Arkadaki trafik denetleme aracı sağa çek,sağa çek uyarıda bulunuyo.Bende hemen trafik polisinin arkasındayım.yaklaşık 500 600 mt kadar araç gitti elini çıkardı giderken,Polis iyice delirdi hatta şu sesi bile duydum "ulan çek diyorum sağa niye çekmiyosun çeksene laaaann !?!?"Velhasılkelâm .Araç Sağa çekti ve içinden çıkanlar kim ? sivil polis (:

istanbulccc
14 Ekim 2009, 18:32
İstanbulccc yanlış hatırlamıyorsam senle aynı mahallede oturuyoruz (emirgan-reşitpaşa)
Size ben daha komik bi olay anlatiyim.Yer boyacıköy ışıkları bi tane beyaz ford transit kırmızıda geçti.Arkadaki trafik denetleme aracı sağa çek,sağa çek uyarıda bulunuyo.Bende hemen trafik polisinin arkasındayım.yaklaşık 500 600 mt kadar araç gitti elini çıkardı giderken,Polis iyice delirdi hatta şu sesi bile duydum "ulan çek diyorum sağa niye çekmiyosun çeksene laaaann !?!?"Velhasılkelâm .Araç Sağa çekti ve içinden çıkanlar kim ? sivil polis (:

Hehe oda iyimiş :)

Evet Reşitpaşadayım, sen neresindesin?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:31 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:29 PM ----------

giriş mükemmel gelişme iyi ama sonuça bağlıyamamışsın be usta :)
şaka bir yana böyle hatırlatmalar gerekli teşekürler. :cat:

Kendime ortaokulda kompozisyon sınavında sandım, oysaki 5'ten aşağı not almazdım.

Sonuç ışıkla oyun olmaz :P

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:32 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:31 PM ----------

Bir iş güç de bendne o halde cv ni bekliyorum ;)
ve tabii benim siteye ;)

üye oldum, dur bir düzenleyeyim yahu daha yeni adapte oluyorum işe zaten :cherry: