PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beyinsiz motorcu pantolonunu kaybetti

Sayfa : [1] 2

remzi661
14 Ekim 2009, 04:34
Yok yok video falan aramayin.
Beyinsiz motorcu ben. :mrgreen:

Nezamandan beri motor icin bir pantolon almak niyetim.
Ama ha bugün ha yarin hep erteledim.
Bugün yine ciktim disari. Hava günesli ama soguk.
Tamam remzi hadi gazla, artik kendine bir pantolon al.
Buradada var pantolon alabilecegim yerler ama ben jüchen e gidicem.
Buraya 30 km. Hem az gezmis olurum.
Pantolonumu aliyorum. Cok pahali birsey degil. Sogukta yagmurda gezmeye niyetim olmadigi icin 60 euro ya bir pantolon aldim. Niyetim hemen orada giymek ama kasada ödedikten sonra birdaha iceri girip degistirmek istemiyorum üzerimi.30 km daha biraz üsürsün diyorum.:mrgreen: Ag gibi birsey var lastikli bende.
Onunla poseti bagliyorum motorumun arkasina. Hatta cekeliyorum bakalim kolay cikacakmi diye. Ama saglam.
Yolda gelirken ara sira yokluyorum elimle hala oradami diye. Orada.
Otobanda indigimde bakiyorum hala yerinde. Tamam artik eve az kaldi birsey olmaz artik. Ewe 500 metre kala eimi arkaya atiyorum. Kalbim duracak.
Poset yok. Hemen geri. 500 metre geri döndügümde lastigi yolda buluyorum ama poset yooooooooooookkkk..Neredeyse sinirimden agliycam. Nezaman gördünüz ne cabuk aldiniz yaaaaa...
Kendime bütün bildigim küfürleri ediyorum.. :mrgreen::mrgreen:
iki paket sigaradan sonrra pantolonda gitti..
Fermuarimi kapamayi unuttugum icin 2 paket sigarada kaybetmistim.:mrgreen:
Eger birgün buralarda olmassam kendimide biryerlerde kaybettim bunu bilin.

Siz nelerinizi kaybettiniz motorunuzla?

COQ
14 Ekim 2009, 04:43
Yok yok video falan aramayin.
Beyinsiz motorcu ben. :mrgreen:

Nezamandan beri motor icin bir pantolon almak niyetim.
Ama ha bugün ha yarin hep erteledim.
Bugün yine ciktim disari. Hava günesli ama soguk.
Tamam remzi hadi gazla, artik kendine bir pantolon al.
Buradada var pantolon alabilecegim yerler ama ben jüchen e gidicem.
Buraya 30 km. Hem az gezmis olurum.
Pantolonumu aliyorum. Cok pahali birsey degil. Sogukta yagmurda gezmeye niyetim olmadigi icin 60 euro ya bir pantolon aldim. Niyetim hemen orada giymek ama kasada ödedikten sonra birdaha iceri girip degistirmek istemiyorum üzerimi.30 km daha biraz üsürsün diyorum.:mrgreen: Ag gibi birsey var lastikli bende.
Onunla poseti bagliyorum motorumun arkasina. Hatta cekeliyorum bakalim kolay cikacakmi diye. Ama saglam.
Yolda gelirken ara sira yokluyorum elimle hala oradami diye. Orada.
Otobanda indigimde bakiyorum hala yerinde. Tamam artik eve az kaldi birsey olmaz artik. Ewe 500 metre kala eimi arkaya atiyorum. Kalbim duracak.
Poset yok. Hemen geri. 500 metre geri döndügümde lastigi yolda buluyorum ama poset yooooooooooookkkk..Neredeyse sinirimden agliycam. Nezaman gördünüz ne cabuk aldiniz yaaaaa...
Kendime bütün bildigim küfürleri ediyorum.. :mrgreen::mrgreen:
iki paket sigaradan sonrra pantolonda gitti..
Fermuarimi kapamayi unuttugum icin 2 paket sigarada kaybetmistim.:mrgreen:
Eger birgün buralarda olmassam kendimide biryerlerde kaybettim bunu bilin.

Siz nelerinizi kaybettiniz motorunuzla?

:queen:

Beyinsiz deyince bende bisey sandim.
:mrgreen:

Once tedbir sonra tevekkul demis atalarimiz.
Sen hiç dusunmedin mi?
Supermen neden donunu taytinin uzerine giyiyor?:P

http://image.ifrance.com/cinema/film/6/5/47356-1-superman-returns.jpg

remzi661
14 Ekim 2009, 04:49
:queen:

Beyinsiz deyince bende bisey sandim.
:mrgreen:

Once tedbir sonra tevekkul demis atalarimiz.
Sen hiç dusunmedin mi?
Supermen neden donunu taytinin uzerine giyiyor?:P

http://image.ifrance.com/cinema/film/6/5/47356-1-superman-returns.jpg

Bende artik böyle giyinicem abi. :mrgreen:
Yaaa hic sorma otobanda düsmiyen sey eve 500 metre kala düsüyor.
Kulagima küpe oldu bu ama.. Artik bir igne bile tasimam.. Diyorumya sinirimden agliyacaktim wallahi.. Ama kime kizayim? Kendime. Bütün sülaleme sinema bileti aldim sanirim. :P

Levsy
14 Ekim 2009, 04:51
:mrgreen: Geçmiş olsun, oluyor böyle şeyler. Hani "bugün üzerimde bişeyler var abi" denen bir durum var ya, sigaraları da düşürdüğüne göre öyle bir hal üzereymişsin demek ki. :P

Topcase çantamın, evimin ve işyerimin anahtarları bir anahtarlıkta, kontak ve kilit anahtarım bir başka anahtarlıktaydı bir zamanlar. Gece saat 00:30 sıraları bir arkadaştan eve dönerken yolda üşüyüp durdum ve çantadan montumu almak istedim. Çantayı genelde kilitlemem ancak içinde bazı şeyler olduğu için o gün kilitli tutuyordum. Anahtarla çantayı açtım, montu giydim ve motora atlayıp yola devam ettim. Eve geldiğimde beni berbat bir sürpriz bekliyordu. Anahtarlar yoktu. Çantanın üzerinden almayı unutmuştum. "Aman allaaam inşallah düşmemiştir" diye hemen motorun yanına koştum ama maalesef kötü son. O gece çektiğim rezilliği burada anlatmam çok uzun sürer :mrgreen: Şimdi çantanın anahtarı ile kontak anahtarını bir arada tutuyorum ki, anahtarı çantadan almadan motora binmeye kalkarsam, anahtarın çanta üstünde olduğunu farkedip aynı duruma düşmeyeyim.

tnagas
14 Ekim 2009, 04:51
gecmiş olsn gitti sıfır km pantolon ben motor üstünde bişeyimi kaybetmedim ama kaybeden arkadaslarım var ondan hep dikkat ederim arkaya ne file nede bişey koymaya saglama almak icin sırt cantası depo üstü canta sart bence

COQ
14 Ekim 2009, 04:52
Sen arkaya bir çanta alsan iyi olacak.
Niyetine gir sana guzel bisey bakalim.:wiinkk:
Hem kaski nereme sokacam diye de dusunmezsin.:cat:

remzi661
14 Ekim 2009, 05:01
:mrgreen: Geçmiş olsun, oluyor böyle şeyler. Hani "bugün üzerimde bişeyler var abi" denen bir durum var ya, sigaraları da düşürdüğüne göre öyle bir hal üzereymişsin demek ki. :P

Topcase çantamın, evimin ve işyerimin anahtarları bir anahtarlıkta, kontak ve kilit anahtarım bir başka anahtarlıktaydı bir zamanlar. Gece saat 00:30 sıraları bir arkadaştan eve dönerken yolda üşüyüp durdum ve çantadan montumu almak istedim. Çantayı genelde kilitlemem ancak içinde bazı şeyler olduğu için o gün kilitli tutuyordum. Anahtarla çantayı açtım, montu giydim ve motora atlayıp yola devam ettim. Eve geldiğimde beni berbat bir sürpriz bekliyordu. Anahtarlar yoktu. Çantanın üzerinden almayı unutmuştum. "Aman allaaam inşallah düşmemiştir" diye hemen motorun yanına koştum ama maalesef kötü son. O gece çektiğim rezilliği burada anlatmam çok uzun sürer :mrgreen: Şimdi çantanın anahtarı ile kontak anahtarını bir arada tutuyorum ki, anahtarı çantadan almadan motora binmeye kalkarsam, anahtarın çanta üstünde olduğunu farkedip aynı duruma düşmeyeyim.

Anlat anlat bak ben rezilligimi anlattim. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:00 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:59 AM ----------

gecmiş olsn gitti sıfır km pantolon ben motor üstünde bişeyimi kaybetmedim ama kaybeden arkadaslarım var ondan hep dikkat ederim arkaya ne file nede bişey koymaya saglama almak icin sırt cantası depo üstü canta sart bence

Hepsi var bende. Sirt cantasida benzinlik üstü cantasida. :pr::pr::pr:
Allah belami versin..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:01 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:00 AM ----------

Sen arkaya bir çanta alsan iyi olacak.
Niyetine gir sana guzel bisey bakalim.:wiinkk:
Hem kaski nereme sokacam diye de dusunmezsin.:cat:

istemem arka canta.. sadece uzun yol icin ok ama burada gezmek icin almam..
sirt cantam artik yanimda birsey almaya niyetlenirsem. :mrgreen:
arka canta motoru bozuyor bence.
pantolonumu kaybederim daha iyi. :mrgreen::mrgreen::P

kanucan
14 Ekim 2009, 05:28
olur böyle şeyler bizim arkadaş telefonunu düşürmüştü yolda :mrgreen:

RunemagicK
14 Ekim 2009, 06:26

bende dün cebimdeki 2tlyi düşürmüşüm:) bakkala girince farkettim, ekmeksiz geçirdik bi geceyi:)

CengizhanD
14 Ekim 2009, 07:01
kendinide kaybetseydin neden kendini kaybetmedin :P lise anılarınız canlandı değil mi :queen:

_ferkan_
14 Ekim 2009, 09:17

Bende tarağımı düşürmüştüm:P

ARBETUS
14 Ekim 2009, 09:41
Ben biri dandik diğeri smartphone olmak üzere 2 cep telefonu, şapka bir plaka ve bolca somun ve vida kaybettim :P

korkut 250
14 Ekim 2009, 09:43
Remzi kaptan Seneye motosikletle gazlarsın TÜRKİYE ye inşallah.:rendeer:

avkan65
14 Ekim 2009, 10:21
Sağlık olsun remzi usta ,kısmet değilmiş o pantolon sana ,bende bolca sigara paketi düşürdüm montun fermuarını kapatmayı unuttuğum için

ortadadogulu
14 Ekim 2009, 10:31
motosiklet üzerinde geçmese de benzer bir hadise.
günün birinde bir arkadaşa denizde kullanması için bir şort aldık. aldık ta yolda bir baktık elinde poşet yok. tezgahta unutmuşuz. döndük allahtan adam kenara koymuş.aldık.
tirebolunun sıcak bir günüydü. bir cafede oturduk soğuk birşeyler içelim dedik. içtikten sonra eve dönüş için minübüse bindik aaa bir baktık poşet yine yok. bizimki cafede unutmuş. neyse .
ben minübüsle yoluma devam ederken o geri döndü. ben eve vardım. cepten aradım. poşet cafedeymiş almış geliyormuş.
bir on dakika sonra kapı çaldı. kim vardiye balkondan bakmaya çıktım bir baktım bir kişi bir minübüsün peşinden koşuyor. bizim arkadaş. bu defa da minübüste unutmuş....
buradan sesleniyorum. o şortu giyinen minübüs şöförü ne insafsız adammışsın sen yahu. kaç yıl geçti ver artık adamın donunu. cep telefonu da cüzdanı da evin anahtarı da o poşetin içindeymiş.

Hay.alper.est
14 Ekim 2009, 11:23
2005 yılında artçı olarak gidiyordum kask yerine şapka takmıştım şapkam uçtu tırın altında ezildi dönüp almadım artık.

2006 yılında 5 lira kaybettim 3 lira buldum

2007 yılında yine şapkam şehirler arası otobüste kaldı.

2008 -

2009 -

Doru
14 Ekim 2009, 12:33
:) Olsun olsun sağlık olsun . Motor üzerin de hayatınızı kaybetmeyin de önemli değil gerisi . Dimi ama. :mrgreen: :bounce: :queen: :cat:

KaPTaNHaSaN
14 Ekim 2009, 12:35
daha dün akşam 10lira düşürdüm. içimden de geçirdim yani. yağmur yağıyordu acele ettik.
geçen hafta da sigara paketini düşürdüm. daha hiç açmadığım.. birde gözlük düşürmüştüm. mola için durdum. seleye bıraktım. sigaramı içtim atladım . yola devam ..
bu vakalar son 3 ayda olmuştur. Bundan öncesinde bir sıkıntım yoktu. demkki son zamanlarda kafa çok meşgul.

onur35
14 Ekim 2009, 12:38
motosiklet üzerinde geçmese de benzer bir hadise.
günün birinde bir arkadaşa denizde kullanması için bir şort aldık. aldık ta yolda bir baktık elinde poşet yok. tezgahta unutmuşuz. döndük allahtan adam kenara koymuş.aldık.
tirebolunun sıcak bir günüydü. bir cafede oturduk soğuk birşeyler içelim dedik. içtikten sonra eve dönüş için minübüse bindik aaa bir baktık poşet yine yok. bizimki cafede unutmuş. neyse .
ben minübüsle yoluma devam ederken o geri döndü. ben eve vardım. cepten aradım. poşet cafedeymiş almış geliyormuş.
bir on dakika sonra kapı çaldı. kim vardiye balkondan bakmaya çıktım bir baktım bir kişi bir minübüsün peşinden koşuyor. bizim arkadaş. bu defa da minübüste unutmuş....
buradan sesleniyorum. o şortu giyinen minübüs şöförü ne insafsız adammışsın sen yahu. kaç yıl geçti ver artık adamın donunu. cep telefonu da cüzdanı da evin anahtarı da o poşetin içindeymiş.

pes dedim abi ya bu kadar da unutkan olunmaz ki ama :cyclopsanbi sefer olur ikinciye belki,arka arkaya bu kadarına pes :queen:komedi gibi:mrgreen:

kankicbf
14 Ekim 2009, 12:41
Geçmiş olsun her işte bir hayır vardır,Ne ara bulupta aldılar yav ne yağmacı bi dünyada yaşıyoruz :farao: :)

mete_han
14 Ekim 2009, 13:06
ben Bimeksten aldığım 5+1 phılıps ses sinema sistemimi İETT otobüsünün altında dümdüz olduğunu gördüm...arkamdan düşürmüştüm...ya düşecektim yada ses sisteminden olacaktım kararımı verdim...:)

DNGe
14 Ekim 2009, 13:31
.Benimde bir çok insan gibi geçmiş zamanda kaybettiklerim oldu.Geçen yıl cep telefonumu ve konser biletini yazın gözlüğümü kaybettim,en kötüsü çocukken oto sanayide çalışıp taksitle aldığım bisikletimin çalınmasıydı,sağlık olsun..

Jagadam
14 Ekim 2009, 13:45
Boş ver, ne pantolonlar düşüyor. Mesela benimki düştü bir kere, içinde ben de vardım :D

800 yıllık espri yaptım, yok mu arttıran?

remzi661
15 Ekim 2009, 03:50

insallah korkut

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:49 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:47 AM ----------

Sağlık olsun remzi usta ,kısmet değilmiş o pantolon sana ,bende bolca sigara paketi düşürdüm montun fermuarını kapatmayı unuttuğum için

kismet degilmis napalim.. :mrgreen:
ama dün kendime sinirimden aglicaktim az daha.. kimseyede kizamiyorumki.
sadece küfür ettim kendime sülale boyu. :mrgreen:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:50 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:49 AM ----------

ben Bimeksten aldığım 5+1 phılıps ses sinema sistemimi İETT otobüsünün altında dümdüz olduğunu gördüm...arkamdan düşürmüştüm...ya düşecektim yada ses sisteminden olacaktım kararımı verdim...:)

Aman metehan bosver filipisi falan sana birsey olmasin..:rendeer:
Bende artik yeni pantolon alirim.:pr:

kuyucadısı
15 Ekim 2009, 03:59

yanlış karar yanlış karar :pr: :queen:
giden ses sistemi olsun pandacık sanabişi olmasın :rendeer:

bende çok yakın tarihte cep telefonumu sağ cebimden aynı dakikalarda bi paket sigarayı sol cebimden düşürdüm hükümsüzdür :P

telefon gidince hat gitti hat gidince arkadaşlara erişim gitti :pale: :P

kanucan
15 Ekim 2009, 04:14
yanlış karar yanlış karar :pr: :queen:
giden ses sistemi olsun pandacık sanabişi olmasın :rendeer:

bende çok yakın tarihte cep telefonumu sağ cebimden aynı dakikalarda bi paket sigarayı sol cebimden düşürdüm hükümsüzdür :P

telefon gidince hat gitti hat gidince arkadaşlara erişim gitti :pale: :P

böhöhöhyt:queen: kontör varmıydı barii::fool::

kuyucadısı
15 Ekim 2009, 04:16
böhöhöhyt:queen: kontör varmıydı barii::fool::

köprüde biryerlerde düşürdüm konturum olsaydı tüm köprüyü yürüyerek geri giderdim :queen:

remzi661
15 Ekim 2009, 04:18
köprüde biryerlerde düşürdüm konturum olsaydı tüm köprüyü yürüyerek geri giderdim :queen:

iki kontür icin ezlicen kiz. :mrgreen::mrgreen:

kanucan
15 Ekim 2009, 04:18

olmadı ki şimdi yaaa :P umutlarım suya düştü :salut::salut::salut:

kuyucadısı
15 Ekim 2009, 04:23
iki kontür icin ezlicen kiz. :mrgreen::mrgreen:

ugruna ölebileceğim bi konturum bilem yok :queen:

olmadı ki şimdi yaaa :P umutlarım suya düştü :salut::salut::salut:

umutların yüzme biliyosa sorun yok :queen: (iğrenç bir espiriydi kabul ediyorum) :queen: :queen:

kanucan
15 Ekim 2009, 04:25

umutların yüzme biliyosa sorun yok :queen: (iğrenç bir espiriydi kabul ediyorum) :queen: :queen:

böhöhöhöhöyt :queen::queen::queen:::coool::

remzi661
15 Ekim 2009, 04:26

Ozaman hatli kullan sende :P

kuyucadısı
15 Ekim 2009, 04:32
Ozaman hatli kullan sende :P

aman naptın direk cinayet sebebi evlat katilimi yapıcan annemi :queen::queen:

remzi661
15 Ekim 2009, 04:35
aman naptın direk cinayet sebebi evlat katilimi yapıcan annemi :queen::queen:

Sen bir kart icin katil olucaksan dün ben ölümden kil payimi kurtuldum yani :mrgreen:
Ha annen katil olucak...
Yok kiz okadarda degil yani

iptaluyelik01
15 Ekim 2009, 04:46
Tekirdağdan çıkıp asaso giderken motorum arızalandı balıkesirde neyse motoru bir ustaya bırakıp arkadaşın motoruna atladım asos çanakkale gezdik herkes çanakkale üzerinden basıp istanbula gittiler ben bir gece çanakkalede kaldım motorumu alıp öyle dönecektim.
Sabah balıkesire gittim motoru ustadan alırken çok güzel bir mont gördüm kırmızı kırmızı :)
175 tl yi verdik montu aldık bir güzelde giyindik kuşandık.
Geri dönüş yolunda yalovada scoo kayış kopardı hem kayışı yaptırdım hemde ordan kız arkadaşımı aldım devam.
Silivri taraflarında tekrar motor arıza yaptı bu defa çok sinirlendim motoru otobanın kenarına atıp otobüse binip gittik.

Otobüste sadece 3 saat giyebildigim montumu unuttum :(

Not:Motosikleti ve üstündeki 2 kaskı bıraktım orda çalındı gitti.Ama hiç biri canımı otobüste unuttugum o kırmızı montum kadar acıtmadı :(
Efkarlandım ya :)

remzi661
15 Ekim 2009, 04:55
Tekirdağdan çıkıp asaso giderken motorum arızalandı balıkesirde neyse motoru bir ustaya bırakıp arkadaşın motoruna atladım asos çanakkale gezdik herkes çanakkale üzerinden basıp istanbula gittiler ben bir gece çanakkalede kaldım motorumu alıp öyle dönecektim.
Sabah balıkesire gittim motoru ustadan alırken çok güzel bir mont gördüm kırmızı kırmızı :)
175 tl yi verdik montu aldık bir güzelde giyindik kuşandık.
Geri dönüş yolunda yalovada scoo kayış kopardı hem kayışı yaptırdım hemde ordan kız arkadaşımı aldım devam.
Silivri taraflarında tekrar motor arıza yaptı bu defa çok sinirlendim motoru otobanın kenarına atıp otobüse binip gittik.

Otobüste sadece 3 saat giyebildigim montumu unuttum :(

Not:Motosikleti ve üstündeki 2 kaskı bıraktım orda çalındı gitti.Ama hiç biri canımı otobüste unuttugum o kırmızı montum kadar acıtmadı :(
Efkarlandım ya :)

Yani ciddi ciddi motoru biraktin otobanda. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
vay vay vay benim üj bej hemserim..bizede bu yakisir zaten diycem ama insan birakirmi matorunu yaaaaa... Matora üzülmüyorsun ama cekete?
Allah canini almasin senin. :P

CengizhanD
15 Ekim 2009, 05:22

yanlız usta gelirken güzargah ve konaklama bilgisi verirsen seviniriz.hepimiz konvoy oluşturup uçan poşetleri kapışacağız :queen::queen::queen::queen::P

okanco
15 Ekim 2009, 07:46
Tebrik ederim.. Zor işi başarmışın :D

berk_cglr
15 Ekim 2009, 10:48
1 hafta once cebimden cep bilgisayarım düştü farkedene kadar rahat 200-300 metre gitmişim yolda tek şeritti motoru yolun kenarına çekip döniyim dedim motoru durdurdum bide anahtarıda üstünde bıraktım ne mantık varsa sıcak geldi diye montla kaskıda motorun üsütüne bıraktım gittim o bide telefonu aramaya bi baktım ekran gitmiş ona kafayı bozdum döndüğümde bi farketttim anahtar yerinde duruyo o zaman işte anında unuttum telefonu allahtan sadece montla kask yere düşmüştü döndüğümde ki bu arada motorda srad 750:queen:

KyCd
15 Ekim 2009, 11:35

Sayende gitti gül gibi bi paket sigaram.. telefon önemli değil de o sigarayı düşürdün ya orda uyuz oldum sana :P :mrgreen::mrgreen: motordan atasım geldi seni.. :P:P :mrgreen::mrgreen:

c@n
15 Ekim 2009, 13:45

slm arkadaşlar çok üzücü bir olay ama bende anımı anlatıyım tolga sende biliyorsunki depo ustu çantada uçbiliyor

15 gun önce midland alan 42 telsizimi tnagasın kaskının vizörünü ve disk klidimi scoyco marka depo ustu çantama koyup kuyruk bölümune hem 4 mıknatısı ile hemde 4 tane lastiği ile tuturdum 2 motor yola koyulduk maslak istikametine doğru ilerliyoruz ve ben biraz atraksyonik bir şekilde 4 5 aracı gectim hızlıydım gsr 600 ile arkamdan da huseyin arkadaşım geliordu ben 3 4 km ileri gittikten sonra arkadaşım emniyet şeridinden yanıma geldi dur dur dedi durdum çantan nerede dedi arkamda işte yaa dedim ama canta yoktu meğersem 2.6 km ileride canta uçmuş geri döndüğümüzde cantayı almak için cantanın üzerinden her cins araç geşmiş ve içindeki tum malzemeler kırlımış bizde çantayı bile almadan geri döndük bana ders oldu bidaha değil file veya çanta takmak sırt çantasından başka bişi almam

_roadrunner_
15 Ekim 2009, 14:12
:) Olsun olsun sağlık olsun . Motor üzerin de hayatınızı kaybetmeyin de önemli değil gerisi . Dimi ama. :mrgreen: :bounce: :queen: :cat:
:)
çok doğru dediniz.. can sağolsun yeterki ne pantolonlar gelirgider

motoking16
15 Ekim 2009, 16:09
Sabah 7de okula giderken çantamı evde unuttum annem balkondan attı.

ryangt
15 Ekim 2009, 16:20
2 cep tel + garaj kumandası :) (Aynı anda)

COQ
15 Ekim 2009, 16:32
2 cep tel + garaj kumandası :) (Aynı anda)

Hayirdir insallah!:)
Telefon mu açtilar sana Remzi pantalonunu kaybetmis diye.:P
Gorunmuyordun pek ortalikta.:wiinkk:

sametrix
15 Ekim 2009, 16:49
süpermarkete girereken eldivenlerimi 5 dk için fileye taktım geldiğimde yoktu hiç affetmiyolar ya neyseki kaskımı yanıma almıştım.

kaaha
15 Ekim 2009, 19:47
Ufak bir el çantam var. İçene cüzdan telefonlar ve anahtarlarımı koyarım. Çantayı ilk aldığım zamanlarda pek çok yerde unutuyordum.
Birgün sabah işe geldim. Çalıştığım işyeri 3. katta ve asansör yok.(bende 120 kiloyum) Çıktım yukarıya çaldım zili arkadaşlar açtı kapıyı. Sonra masamdaki çekmeceyi açayım dedim anahtar yok. Aha dedim çantayı bir yerde unuttum. Hemen koştum pencereye, aşağıda benim Trekker'in kolunda duruyor.
Neyse bir arkadaş ben inene kadar yukarıdan gözetledi. Aldım geldim Çantayı.
Sabah sabah gören olmamış heralde yoksa gidecekti cüzdan telefon anahtarlar.
Birde o kadar merdiveni inip çıktımya, orasını birde bana sorun.

serhan123
15 Ekim 2009, 20:02
olucağı zaman oluyor işte :pr:

CBR700F
15 Ekim 2009, 21:10
giden pantolon olsun . :) yazık tabi ama şans .

mertka
15 Ekim 2009, 21:33
öncelikle geçmiş olsun hocam. Bende şu sepetçilerin ucu çengelli lastiklerinden var iki tane üst üste sırt çantası koyuyorum sonrada o lastikle iki tur dönderiyorum o kadar gergin oluyorki değil düşmek yerinde bile oynamıyor :D tek sırt çantası olduğunda 3 tur falan dönderiyorum diyeceksiniz neden sırt çantasını sırtına takmıyorsun be kardeşim sırt çantam genelde ağır oluyor ve uzun yolculuklarda sırtımı baya ağrıtıyor o yüzden öyle bişe keşifettim bende herkese tavsiye ederim :D