PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Demirarma Meis bar'da

frantic
14 Ekim 2009, 01:54
Bateristi olduğum demirarma grubu uzun bir aradan sonra tekrardan sahneye dönüyor.Pazar akşamı giriş ücreti olmasın ucuz olsun hafiftende türkçe pop-rock çalsın diyenlere...Meis bar taksim barlar sokağında.(mojonun çaprazı hayal kahvesinin yanı).

Giriş ücretsizdir arkadaşlar.Aşağıda bazı müzisyenler repertuarımızda olanlardandır..
*Barış Manço
*Cem karaca
*Haluk levent
*Gökhan kırdar
*Levent yüksel
*Mavi sakal
*Gece yolcuları
vs. vs. vs.

Kapım tüm mt ailesine açık arkadaşlarım abilerim..Saat 20:30 da sahnedeyiz.
Gelmeyene küserim vallaha :P

www.demirarma.com

Osbourne
18 Ekim 2009, 15:42
Pazartesi iş var güç var.Cumartesi olsa eşimle gelirdim..Başarılar size..

DeJaVu_91
18 Ekim 2009, 16:41
Genelde Taksim'e Joly Joker Balance'a Teoman'ın performanslarını dinlemeye geliyoruz, bi gün kısmet olursa seni deinleriz :)

frantic
20 Ekim 2009, 12:12
tabi bekleriz biz her pazar burdayız.cumartesi akşamlarıda başka mekanlarda çıktığımzda oluyor..

CAPANORD
20 Ekim 2009, 12:21
delikanlı bende lise yıllarımda davul darbuka ve akustik gitar çalmıştım.kolay gelsin.

jonturq
20 Ekim 2009, 12:34
Buyukparmak kapi sokakda nizam pideyi gecince solda , Salsa , Caca , rumba , tango dersleri veriliyordu sezon basinda cesitli dans aktiviteleri oluyordu zaman zaman katilmisdim ama dikkat ediyorum her aksam sahnede bir gitarist arkadas var sanirim canli muzik yapiliyor ama hafta sonu haric pek keyfli olmuyor.

Temiz , duzenli ve uygun fiyatlara sahip bir mekan.

Eglence sevenlere duyurulur :)

frantic
20 Ekim 2009, 12:37
evet salsa geceleriyle ünlü bir yer orası aslında.
Hafta içi canlı müzik tam karşısındaki barabarda biraz daha iyi.Tek akustikle götürmeye çalışıyolar.

jonturq
20 Ekim 2009, 12:42
Parmakkapi barabar , balo sokak cinaralti hafta ici oldukca iyi isler yapan mekanlar , iki mekanda bana hitap etmiyor lakin ev ve isim geregi her iki mekaninida gormedigim gun yok :)

Parmakkapida beni rahatsiz eden sadece sokak sonundaki turku evi :)

Hafta sonlari cildirma noktasina geliyorum yuksek desibel sonucu.

frantic
20 Ekim 2009, 12:43
sana katılıyorum :)) club 404 de çok kötü üst katında marlon vardı bi aralar..Ben ordaydım..
Seni bi yerden tanıyorum sanki ben.