PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Akşam eve gidemiyicem .... yardım lütfen

eyüb
13 Ekim 2009, 19:20
merhaba arkadaşlar dün aksam benzin aldım bu sabah 20 km yaptıktan sonra motorda tıtreme meydana geldı sızce bı alakası varmıdır benzınle yoksa baska bı sebepmı vardır
yardımcı olursanız cok sevınırım
herkese hayırlı aksamlar

eve gitmek istiyorum bu aksam :) saka bı yana zarar verırımı benzın bu arada bp den aldım

KyCd
13 Ekim 2009, 19:22
eyübcüm karbüratöre pislik gelmiş olabilir motor boştayken biraz gaz ver.. eksozdan nasıl bir ses geldiğine bak, kesik mi geliyor eğer pislikse tıkanmaz inşallah tıkanırda stop ederse iş açar biraz.. umarım ciddi bişey yoktur..

kaaha
13 Ekim 2009, 19:30
Selam arkadaşım, aynen bende 2 gün önce PO'dan benzin aldım motorun çalışması değişti. Benzinle alakası olabilir.

eyüb
13 Ekim 2009, 19:32
eyübcüm karbüratöre pislik gelmiş olabilir motor boştayken biraz gaz ver.. eksozdan nasıl bir ses geldiğine bak, kesik mi geliyor eğer pislikse tıkanmaz inşallah tıkanırda stop ederse iş açar biraz.. umarım ciddi bişey yoktur..

insallah stop etmez dıyorum ozaman cok sagol kardesım bırazdan denıyıcem bosa takıp gazlamayı bısı cıkmazsa yanı stop fılan olmazsa rahatmıyımdır ? :(

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:32 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:31 PM ----------

Selam arkadaşım, aynen bende 2 gün önce PO'dan benzin aldım motorun çalışması değişti. Benzinle alakası olabilir.

valla kardesım bakıcaz artık eger benzındense napıcaz sen naptın bu arada ?

RunemagicK
13 Ekim 2009, 19:33
bende benzin aldıktan sonra motor titremeye, gaz yememeye başladı. karbüratörü söktüm, 3 gün uğraştım ama meğersem buji başlığının fişleri çıkmış:)

Emrah.ark
13 Ekim 2009, 19:46
bende benzin aldıktan sonra motor titremeye, gaz yememeye başladı. karbüratörü söktüm, 3 gün uğraştım ama meğersem buji başlığının fişleri çıkmış:)

arkadaşım az önce başıma geldi bu dediğin olay motorum daha yeni 1oo km de birden kesildi gaz yemiyodu çalıştırdım çalışmadı neyse bekledim biraz şimdi olduğu yerde çalıştırdım tıkır tıkır eve gidicem korkuyorum valla:P

eyüb
13 Ekim 2009, 19:50

:queen::queen: dostum korkutma benı :queen: kardesım guldurdun benı valla ınsallah cozum buluruz burdan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:50 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:47 PM ----------

arkadaşım az önce başıma geldi bu dediğin olay motorum daha yeni 1oo km de birden kesildi gaz yemiyodu çalıştırdım çalışmadı neyse bekledim biraz şimdi olduğu yerde çalıştırdım tıkır tıkır eve gidicem korkuyorum valla:P

ne problemmıs be bu aksam herkes kalacak yolda heral beyse oturur ekmek arası yapar yerız ,,

barı yagmur yagmasa :queen::queen:

OGLUMVE BEN
13 Ekim 2009, 19:53
okudukca bende motorumdan şüphe duyacam iyimi en iyisi okumamak :queen:

trhakan
13 Ekim 2009, 19:55

benıde güldürdün allah senide güldürsün :cat:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:54 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:53 PM ----------

yarın gidimde ehlıyetmı alıym rahatlıyım bari :)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:55 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:54 PM ----------

3 te gel dedilerdi sabahtan gidim görmemiş gibi :mrgreen:

eyüb

lanet gıbı coktü üzerimize gürkan abi ver bi muska çözümüde eve gidek :rendeer:

kaçma kaçtıkça sıra sana gelir....:queen::queen::queen::queen:

trhakan
avatarımdaki kedide cok datlu maşallah :P

Emrah.ark
13 Ekim 2009, 19:56
:queen::queen: dostum korkutma benı :queen: kardesım guldurdun benı valla ınsallah cozum buluruz burdan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:50 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:47 PM ----------

ne problemmıs be bu aksam herkes kalacak yolda heral beyse oturur ekmek arası yapar yerız ,,

barı yagmur yagmasa :queen::queen:

Yakın olsaydınız benim dükkanda yerdik ben dükkanda maruz kaldım:)
Not :Balık Ve Izgara Salonu:P

Aman abi:mrgreen:

eyüb
13 Ekim 2009, 19:56
benıde güldürdün allah senide güldürsün :cat:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:54 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:53 PM ----------

yarın gidimde ehlıyetmı alıym rahatlıyım bari :)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:55 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:54 PM ----------

3 te gel dedilerdi sabahtan gidim görmemiş gibi :mrgreen:

ah kardeşim darısı başıma bu ayın 24 unde benimde sınavım var sabırsızlanıyorum almak için

trhakan
13 Ekim 2009, 19:57

yer nerde senin :) yola cıkacaklar dikkat etsin yagmur gelebilir :wiinkk:

eyüb
13 Ekim 2009, 19:58

güzergah sefaköy-avcılar uyarmı ?:salut:

trhakan
13 Ekim 2009, 19:58
ah kardeşim darısı başıma bu ayın 24 unde benimde sınavım var sabırsızlanıyorum almak içinsende 32 sin heralde kart olduk yeni aklımıza geldi :mrgreen:

Emrah.ark
13 Ekim 2009, 19:59
güzergah sefaköy-avcılar uyarmı ?:salut:

1 ay Önceye kadar Büyükçekmecedeydimde:)
Şimdi Aydın Didim uyması çok zor:rendeer:

eyüb
13 Ekim 2009, 20:00
sende 32 sin heralde kart olduk yeni aklımıza geldi :mrgreen:

yok be abicim ben 27 daha cillop gibiyim :bounce::bounce: ama kardeşim dedim yaa kusura bakma

ama motor yeni ondan ben gec kaldım sayıyorum daha 2600 km yaptım anca zaman gelecek aslında bastan almak vardı ama mali durumlar :)

OGLUMVE BEN
13 Ekim 2009, 20:01
lanet gıbı coktü üzerimize gürkan abi ver bi muska çözümüde eve gidek :rendeer:

kaçma kaçtıkça sıra sana gelir....:queen::queen::queen::queen:

kış kış kış kış :queen:

eyüb
13 Ekim 2009, 20:03
1 ay Önceye kadar Büyükçekmecedeydimde:)
Şimdi Aydın Didim uyması çok zor:rendeer:

ooo valla henüz okadar tecrübeli değilim yaz inşallah:cherry:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:03 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:02 PM ----------

kış kış kış kış :queen:

şimdik deniyicem çalışıcakmı diye çalışırsa abi yakandayım yapışırım sanaa haberin olsun :queen::queen:

trhakan
13 Ekim 2009, 20:03
yok be abicim ben 27 daha cillop gibiyim :bounce::bounce: ama kardeşim dedim yaa kusura bakma

ama motor yeni ondan ben gec kaldım sayıyorum daha 2600 km yaptım anca zaman gelecek aslında bastan almak vardı ama mali durumlar :)
ne kusuru kardeş dedin kötü bişi demedin özledim cillop yıllaırmı :P

benım toplasan 600 km dir :) bende cillop gibiyim aslında:) ehlıyetsız cıkmadım trafıge anca benzıncıye asagı yola ındım o kadar :)

eyüb
13 Ekim 2009, 20:07
ne kusuru kardeş dedin kötü bişi demedin özledim cillop yıllaırmı :P

bakma bana be abi bizdende geçti :) abicim ve saygıdeğer diğer motorcu kardeşlerim ben allaha emanet cıkıyorum hayırlısı

herkese ıyı aksamlar

kazasız belasız surusler