PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Discovery Chanell Karamanda motorcularla birlikte

öztürk27
13 Ekim 2009, 11:44
Daha önce verildi mi bilmiyorum ama Discovery Chanellin Karamanda motorcularla ilgili bir kısa bir belgesel hazırlamsı ilgimi çekti. Ben yorumsuz veriyorum. buyrun burdan (http://www.herice.biz/yazi-7378-discovery_channel_karaman%5C%5C%5C'da_motorcularla _birlikte.html)

UmARsIZ
13 Ekim 2009, 11:46
Belgesel değil ama bunun gibi küçük reklamları geçen sezon bol bol izledik. Kırkpınar güreşlerini de gösterdiler.

kankicbf
13 Ekim 2009, 12:15
Evet çok beğenmiştim,ayrıca vespa hayranı bi genç vardı bi atölye kurmuş kendine orda vespa modifiye flan ediyodu :)

UmARsIZ
13 Ekim 2009, 13:30
Fakat sandığımız gibi tüm ülkelerde bu kadar sık yayınlanmıyordu. Her ülkede o ülkenin local tadlarını gösterip ingilizce alt yazılar ekleyip sanki tüm dünyada gösteriyoruz gibi takılıyor namussuzlar :) Bir nevi biz sizdenip deyip sempati edinip reyting amaçlıyorlar

Ömercik
13 Ekim 2009, 14:07
Türkiye'nin California 'sı Karaman olsa gerek.:wiinkk:
"Bu motorlar kaskla kullanılacak motor değil." :pale::wiinkk: deniyor.Ne diyelim...

cihan_34_ist
13 Ekim 2009, 14:25
"Bu motorlar kaskla kullanılacak motor değil." :pale::wiinkk: deniyor.Ne diyelim...

Aslında öyle dememesi lazım Benim Sağlığıma duyduğum saygı kaska Para vericek Kadar Önemli değil. Dese Daha doğru olurdu.

CBR700F
13 Ekim 2009, 14:44
"çok deli yarışlar yaptık ,, ben 10 takla attığımı biliyorum sonrasını hatırlamıyorum ":D

m.şanveren
13 Ekim 2009, 14:58
çekim kalitesini görünce bunelan böyle dedim kendime sanki bi harley çıkacakmış saqndım.anaaaa odane len öyle peugeot 103 ler :queen:.yanlız bişe diyim bu gavurlar bu çekim olaylarını hakkatten çok iyi biliyolar sanki sinema gibi olmuş pozları çok güzel verdirmişler

RunemagicK
13 Ekim 2009, 15:01
Fakat sandığımız gibi tüm ülkelerde bu kadar sık yayınlanmıyordu. Her ülkede o ülkenin local tadlarını gösterip ingilizce alt yazılar ekleyip sanki tüm dünyada gösteriyoruz gibi takılıyor namussuzlar :) Bir nevi biz sizdenip deyip sempati edinip reyting amaçlıyorlar

emperyalizmin en büyük silahlarından biri olan coca colanın, her ramazanda iftar sofrası reklamları yapması gibi:)

UmARsIZ
13 Ekim 2009, 15:05
Çekim kalitesi dediğiniz geniş açıyı dayamış :) Çok da etkilenmeyin canım türkiyedeki herhangi bir görüntü yönetmeni bu çekimleri yapabilir.

@runemagick emperyalizm den girmeleyelim şimdi. Konu başka yerlere gitmesin neyse ikimiz de ne demek istediğimzii biliyoruz ;)

anılyuksel
13 Ekim 2009, 17:10
@runemagick emperyalizm den girmeleyelim şimdi. Konu başka yerlere gitmesin neyse ikimiz de ne demek istediğimzii biliyoruz ;)

sadice ikinizmi...

bu arada geçen sene bende hep izliyodum ama bu kadar uzun değil

iptaluyelik02
13 Ekim 2009, 17:19
Bunun bir benzerini de Tüm dünyada yayınlanan Time ve Newsweek gibi dergilerde yapıyorlar örneğin Türkiye'de yayınlanana lokal bir kapak içeri tırt bir konu konuyor,biz de aşka geliyoruz"vay bee dünya bizi gördü" diye:)

20 yıl kadar önce Türkiyede satılan Time' larda bol bol Dubai,Kuveyt kapakları vardı,New york da plazada masasında oturan ve Türkiye'yi Camel sigarası ile özleştiren, piramitleri burada zanneden entel denyoya göre biz de Arap sayılıyorduk,çoğu hala öyle sanıyor zaten :)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:19 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:16 PM ----------

Karamanda biri çıksa dese ki ben aerodinamik kask ve çizme üretiyorum hızınız % 5 artar,kesinlikle satar:)

UmARsIZ
13 Ekim 2009, 17:33
DEmekki anlayan işi sayısı çokmuş :D titre ve kendine gel Türkiye :)

scuderia06
13 Ekim 2009, 17:38
gülmekten öldüm yahu resmen vahşi batı tarzı bir yayın olmus :mrgreen:

mertka
13 Ekim 2009, 17:49
paylaşım için teşekürler hocam ben ilk defa izledim ama türkiyeyi çöl gibi göstermişler :silent:

UmARsIZ
13 Ekim 2009, 17:54
mertka yukarıdaki yazıları okumadın mı ?

Syanur
13 Ekim 2009, 18:23
mertka yukarıdaki yazıları okumadın mı ?

:farao:Genelde kimse önceden yazılanları okumaz buralarda...:bounce::mrgreen:

DEmekki anlayan işi sayısı çokmuş :D titre ve kendine gel Türkiye :)

Merak etme bende kanalın adını duyunca giydircektim ama siz benden önce davranmışsınız. Güzel bi video ama hiç güvenmiyorum ve de inanmıyorum bu kanala artık. Hele hele çok meraklısı olduğum tarih belgesellerini hiç mi hiç izlemiyorum buralardan...Dikkat etmek lazım, günümüz dünyasında beyin yıkama olayı sadece tarikat ve benzeri yerlerde olmuyor. Tam tersi, herşey gözümüzün önünde aslında...

enes_007
13 Ekim 2009, 18:42
discovey channel sanırım türkiye sorumlusu aydın doğan aydın doğan da kim herkes biliyor.

UmARsIZ
13 Ekim 2009, 18:46
Enes o konu ayrı. Discovery Channel uluslararası bir sermaye, yayın kuralları var aydın doğan değil başka biri olsa bile adamların yayın anlayışı değişmezdi. Bu yüzden konuyu uzatmanını manası yok.

Syanur
13 Ekim 2009, 18:52
Evet mantıklı ve doğru. Ancak sadece "neden aydın doğan?" diye düşünmek bile tiskindireeyo beni..