PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CBF 250 için Koruma Demiri

purenake
11 Ekim 2009, 12:58
CBF 250 için koruma demiri arıyorum.

Sıfır,

Çıkma,

veya Maslak Atatürk Oto Sanayi tarafında motora göre imalat olabilir.

Her türlü yardıma açığım anlayacağınız..

(Aynı şekilde orta sehpa ve arkaçanta demir, tabla, çanta vs.. teklif ve tavsiyelerinizi de alabilirim ama acelesi yok onların.)

genç kaptan
11 Ekim 2009, 13:01
resmi varsa eklemeniz mümkünmü acaba?

purenake
11 Ekim 2009, 13:31
resmi varsa eklemeniz mümkünmü acaba?
Koruma demirinin mi ?

CBF150 nin tarzında, tabii büyük ihtimalle motor bağlantı noktaları vs.. farklı..

korkut 250
11 Ekim 2009, 13:52
Sirkecide istediğin her türlü ürünü bulabilirsin.:cat:

purenake
11 Ekim 2009, 16:17

Teşekkürler ama..
Doğubank'ın oradaki satıcıları diyorsan baktım oraya. Genelde giyim, koruma, çanta, kilit gibi çok satılan ürünler ver.

Bunların yanında Yedek parça da satan Aydın Motor'a sordum onlarda yokmuş maalesef.

Sirkeci'de başka biryer yok bildiğim kadarıyla motosiklet yedek parça ile ilgili ?

korkut 250
11 Ekim 2009, 16:19
Teşekkürler ama..
Doğubank'ın oradaki satıcıları diyorsan baktım oraya. Genelde giyim, koruma, çanta, kilit gibi çok satılan ürünler ver.

Bunların yanında Yedek parça da satan Aydın Motor'a sordum onlarda yokmuş maalesef.

Sirkeci'de başka biryer yok bildiğim kadarıyla motosiklet yedek parça ile ilgili ?

Aydın motora sordunmu getirtebilirmisiniz diye.:cat:

arnold
11 Ekim 2009, 16:22
anes motor ve D&B ye sormanı tavsiye ederim.ellerinde yoksa bile kısa zamanda temin ediyorlar

purenake
11 Ekim 2009, 16:35
Aydın motora sordunmu getirtebilirmisiniz diye.:cat:

Sormadım ama gerek yok sanırım, getirtecek olan adam onu söylerdi :) 40 yıllık esnaf işini biliyordur herhalde :)

anes motor ve D&B ye sormanı tavsiye ederim.ellerinde yoksa bile kısa zamanda temin ediyorlar

Anes'e sordum onlar da 250 için olan koruma demirlerini bozup 150 için uygun hale getirmişler. Sipariş versem kim bilir ne zamana getirtirler. (Bu arada orjinal orta sehpa için 230 civarı birşey istediler :) )

D&B'ye sormadım bir de onlara sorayım.

c@n
11 Ekim 2009, 21:32
fatih kılıçlıya gidiyorsun hemen takıyorlar 50 tl koruma demiri 10 tl montaj alıyorlar

purenake
11 Ekim 2009, 23:56
fatih kılıçlıya gidiyorsun hemen takıyorlar 50 tl koruma demiri 10 tl montaj alıyorlar

Teşekkürler..

Yarın arayıp bir sorayım, telefonunu buldum internetten. Umarım vardır..

mete_han
12 Ekim 2009, 00:02

olm niye sallıyon Sirkecide ot bok herşey var ayağına...yok işte ezbere yazma...:P

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:02 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:00 PM ----------

Teşekkürler..

Sahibinden comda en çok motor yedek parçasını o kişi satar...ne ararsan var...

http://motomarketim.sahibinden.com/index.php?intro_id=376

c@n
12 Ekim 2009, 02:26
Teşekkürler..

var elinde var kırmızı hyosung ve banditi olan can dersin yardımcı olur

korkut 250
12 Ekim 2009, 04:48
olm niye sallıyon Sirkecide ot bok herşey var ayağına...yok işte ezbere yazma...:P

Sahibinden comda en çok motor yedek parçasını o kişi satar...ne ararsan var...

http://motomarketim.sahibinden.com/index.php?intro_id=376

Ben kendi cbf 250 me oradan temin etmiştim orta sehpa ve korumayı bilmesek yazamazdık komşi bende varmı dedim yok dediler .. En sonunda getirttiremez miyiz dedim getirttiririz dediler öyle gelmişti bana. Meteciğim.:cat:

Sormadım ama gerek yok sanırım, getirtecek olan adam onu söylerdi :) 40 yıllık esnaf işini biliyordur herhalde :)

Uğraşmak istemezler.Çünki ben sipariş vermişti getirdiler .Yalnız iki sene önceydi.:cat:

mete_han
12 Ekim 2009, 09:38
Ben kendi cbf 250 me oradan temin etmiştim orta sehpa ve korumayı bilmesek yazamazdık komşi bende varmı dedim yok dediler .. En sonunda getirttiremez miyiz dedim getirttiririz dediler öyle gelmişti bana. Meteciğim.:cat:

:

kanka cbf 250 o kadar zor bir motorki yan sanayisi bilmemneysi aksesuarı hep zor bulunmuştur...ne alakaysa...:cat: o açıdan dedim...:)

purenake
13 Ekim 2009, 07:43
Evet en kötü CBF150 için bir koruma demiri alıp demircide bağlantı noktalarını ayarlıyıp kaynatıcaz. Teşekkürler..

arnold
15 Ekim 2009, 01:04
ben D&B motordan 50 TL'ye almıştım.gayet güzel.bence oraya siparişini ver 1 hafta geç olur belki ama bayağı kar edersin:)

purenake
15 Ekim 2009, 20:00
ben D&B motordan 50 TL'ye almıştım.gayet güzel.bence oraya siparişini ver 1 hafta geç olur belki ama bayağı kar edersin:)

Motor üretimden kalktığı için servislerde yok maalesef.

Şimdi aradım D&B'yi uzun zamandır elimizde yok, başka servislere sorun diyorlar.

Karima Motor hakkında bir bilgisi olan var mı ?

http://www.sahibinden.com/honda_cbf250-23WQQaXQQ12303564WQQpXQQdisplayitem

Bende sıfır var dedi ama.. Çıkma da olsa alacağım zaten.. Yeter ki gözümün önünde beni kazıklamaya ya da sallamaya kalkmasın..

purenake
24 Kasım 2009, 23:55
Motosiklet.net yönetimini buradan kınıyorum...

Bu başlık altında iki tane motosikletçiye gitmiş ve onlarla olan kötü tecrübemi yazmıştım fakat nedense bu akşam mesajlarım silinmiş.

Mesajlarımı sildireni de biliyorum cns_monero nickli şahıs.

Motosiklet.net yönetimi bana hiçbir haber vermeden mesajımı neye dayanarak siliyorsunuz ?

Moto Deniz^de muhasebeci olarak işe başladığını söyleyen cns_monero istediği için mi ?

Başka başlıklarda işini kötü yapanlar, alışveriş merkezleri hatta otomobil plakaları yazılarak işini kötü yapanlar, haksızlık edenleri motorcuların üzerine gidenler yazlıp bir ortak güç yaratılmaya çalışılırken, işini kötü yapan, motosiklete yeni başlayan birini ayak üstü kandırmaya çalışan bir sözde motosikletçiyi burada koruyorsunuz.

Aşağıda adı geçen kişinin bana özel mesaj yoluyla yazdıkları, kendisinin bu mesajı sildirttiğinin kanıtıdır.Daha sonra özel mesajlarım da silinir diye koyuyorum. Son 2 mesaja ise diyecek hiçbirşeyim yok zaten.

http://img34.imageshack.us/img34/3141/cnsmnri.jpg

Motosiklet.net yönetiminden gerçekten samimi bir açıklama bekliyorum...

Ayrıca silinen mesajın da mümkünse geri getirilmesini istiyorum..

Eğer getirelemeyecekse ben tekrar baştan sona moto denizin nasıl ayak üstü beni oyalayarak, 2 gün önce bana elinde mevcut olduğunu söylediği sıfır koruma demirini, ali cengiz oyunlarıyla çıkma ve kırık koruma demirini yıkayıp kaynak yaparak yedirmeye çalıştırdığını yazabilirim. En ince ayrıntısıyla hem de. Acemiyim ama enayi değilim...

Bu arada işte bana yediremedikleri koruma demirini internete koyup satmaya çalışoylar..

http://www.sahibinden.com/moto_deniz_cbf_250_koruma_demiri-77WQQaXQQ18258926WQQpXQQdisplayitem?

CİHAN
25 Kasım 2009, 00:21
arkadaşım ben snein için yarın birkaç yere sorayım,
cbf 250 orjınal demirden başka koruma demiri almamanı tavsiye ederim,
zira daha sonra düşme esnasından o yaptırdıgın kaynaklar yerinden kopabilir kırılabilir,
herşeyin orjınal olmasına bakacaksın,
hele ki bu parça koruma için yapılmış ise.
benden haber bekle.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:20 ----------

ayrıca orta ayaklık otoseverde 100 tl olması lazım benim kuzenim almıştı, orjınal orta sahpa.

purenake
25 Kasım 2009, 00:36
arkadaşım ben snein için yarın birkaç yere sorayım,
cbf 250 orjınal demirden başka koruma demiri almamanı tavsiye ederim,
zira daha sonra düşme esnasından o yaptırdıgın kaynaklar yerinden kopabilir kırılabilir,
herşeyin orjınal olmasına bakacaksın,
hele ki bu parça koruma için yapılmış ise.
benden haber bekle.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:20 ----------

ayrıca orta ayaklık otoseverde 100 tl olması lazım benim kuzenim almıştı, orjınal orta sahpa.

Sağol Cihan abi,sen de olmasan. Orta sehpa yerine arka sehpa yaptırdım. Gayet güzel işimi görüyor şu anda, temizlik yaparken zincir yağlarken falan.

Koruma demiri için de haberini bekliyorum.

motorcucihan
25 Kasım 2009, 01:05
bende alacam orjinalini bende haber bekliyorum.

Olcay Avşar
25 Kasım 2009, 09:29
Motosiklet.net yönetimini buradan kınıyorum...

Bu başlık altında iki tane motosikletçiye gitmiş ve onlarla olan kötü tecrübemi yazmıştım fakat nedense bu akşam mesajlarım silinmiş.

Mesajlarımı sildireni de biliyorum cns_monero nickli şahıs.

Motosiklet.net yönetimi bana hiçbir haber vermeden mesajımı neye dayanarak siliyorsunuz ?

Moto Deniz^de muhasebeci olarak işe başladığını söyleyen cns_monero istediği için mi ?

Başka başlıklarda işini kötü yapanlar, alışveriş merkezleri hatta otomobil plakaları yazılarak işini kötü yapanlar, haksızlık edenleri motorcuların üzerine gidenler yazlıp bir ortak güç yaratılmaya çalışılırken, işini kötü yapan, motosiklete yeni başlayan birini ayak üstü kandırmaya çalışan bir sözde motosikletçiyi burada koruyorsunuz.

Aşağıda adı geçen kişinin bana özel mesaj yoluyla yazdıkları, kendisinin bu mesajı sildirttiğinin kanıtıdır.Daha sonra özel mesajlarım da silinir diye koyuyorum. Son 2 mesaja ise diyecek hiçbirşeyim yok zaten.

Motosiklet.net yönetiminden gerçekten samimi bir açıklama bekliyorum...

Ayrıca silinen mesajın da mümkünse geri getirilmesini istiyorum..

Eğer getirelemeyecekse ben tekrar baştan sona moto denizin nasıl ayak üstü beni oyalayarak, 2 gün önce bana elinde mevcut olduğunu söylediği sıfır koruma demirini, ali cengiz oyunlarıyla çıkma ve kırık koruma demirini yıkayıp kaynak yaparak yedirmeye çalıştırdığını yazabilirim. En ince ayrıntısıyla hem de. Acemiyim ama enayi değilim...

Bu arada işte bana yediremedikleri koruma demirini internete koyup satmaya çalışoylar..

http://www.sahibinden.com/moto_deniz_cbf_250_koruma_demiri-77WQQaXQQ18258926WQQpXQQdisplayitem?

Forum kurallarımızda ve MT Tüketici Köşesi forumumuzda tüketici olarak yaşadığınız sorunlar ile ilgili forumumuzda nasıl hareket edeceğiniz bilgileri var.

Elinizde herhangi bir belge , kayıt veyahut resmi mercilere yapılmış ve kabul görmüş bir şikayet yada tüketici hakem heyetinden alınmış bir karar vb. şeyler bulunmadıkca hiç bir firma yada kişi hakkında kanıtlayamayacağınız savları burada dile getiremezsiniz.

Sizin doğru söylediğinize emin olamayacağımız gibi anlattığınız olayı birebir kendimiz yaşasak dahi bunu burada dile getiremeyiz.

Yarın kötü niyetli kişiler sırf marka veya firma karalamalar için hikayeler yazıp burayı kullandığında buna engel olamayız.

Son bir not; biz her yaptığımız moderasyon için sizlere haber vermek zorunda değiliz.

Sizler hareket ederken kurallar dahilinde hareket etmelisiniz, daha önce kuralları okumadıysanız eğer bir mesajınız yada başlığınız silindiğinde en azından girip kurallara bir göz atın yazdığım şeyler hangi kuraldan dolayı silinmeyi haketmiştir diye.

purenake
25 Kasım 2009, 10:27
Forum kurallarımızda ve MT Tüketici Köşesi forumumuzda tüketici olarak yaşadığınız sorunlar ile ilgili forumumuzda nasıl hareket edeceğiniz bilgileri var.

Elinizde herhangi bir belge , kayıt veyahut resmi mercilere yapılmış ve kabul görmüş bir şikayet yada tüketici hakem heyetinden alınmış bir karar vb. şeyler bulunmadıkca hiç bir firma yada kişi hakkında kanıtlayamayacağınız savları burada dile getiremezsiniz.

Sizin doğru söylediğinize emin olamayacağımız gibi anlattığınız olayı birebir kendimiz yaşasak dahi bunu burada dile getiremeyiz.

Yarın kötü niyetli kişiler sırf marka veya firma karalamalar için hikayeler yazıp burayı kullandığında buna engel olamayız.

Son bir not; biz her yaptığımız moderasyon için sizlere haber vermek zorunda değiliz.

Sizler hareket ederken kurallar dahilinde hareket etmelisiniz, daha önce kuralları okumadıysanız eğer bir mesajınız yada başlığınız silindiğinde en azından girip kurallara bir göz atın yazdığım şeyler hangi kuraldan dolayı silinmeyi haketmiştir diye.

Evet haklısınız herhangi biri gelip 2-3 mesaj atıp bunları yazabilir fakat ben yaklaşık 2 aydır bu forumdayım. Attığım mesajların tamamı bilgi almak ya da var olan bilgiyi paylaşmak yönünde. (geyik yaparak mesaj sayımı da şişirmiyorum)

En azından bu göz önüne alınabilirdi doğruyu söyleyip söylemediğimi anlamak için.

Kaldı ki forumda bir çok böyle mesaj hatta başlık mevcut hiçbir kanıt sunmadan suölayabiliyorlar.

Benim mesajımda ise hiçbir şekilde, moto deniz ile alışveriş yapmayın, moto deniz şöyledir böyledir demedim. Ben başımdan geçeni anlattım, yorumu da okuyucuya bıraktım. Hatta yazımda şunu bile yazdım, "kaynak bile belki orjinali kadar sağlam olabilir ama beni orada kandırmaya çalışmaları enayi yerine koymaları...."

Bana esnaflıktan bahsediliyor, esnaflık bu mudur ? Ben zaten başlığın ilk mesajında da yazmışım "çıkma" bile olur diye. Bana burda satılmaya çalışılan "çıkma" parça değil "sıfır olarak lanse edilen çıkma" parçadır.

Kanıtlar zaten bir önceki mesajımda var,kaynak yapıldığı ve sonrasında boyandığı açık bir koruma demiri. Başka da kanıtım yok kusura bakmayın.

Aslan yattığı yerden belli olursa, esnaf da yaptığı işten belli olur..