PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acil Yardım Lütfen !

cihan_34_ist
10 Ekim 2009, 11:57
Selam Arkadaşlar Pert Ama yürür Durumda olan Çelikmotor Martian 150 cc Motorum için Full kaporta Değişimi yaptırıcam Yanlız Aerodinamicli Güzel görünümlü kaliteli işçilikli Bir Kaporta Yapan Kaportacı biliyormusunuz gidenler Varsa tarif edebilirmi yada resimde koyarsa Sevinirim. Çelikmotoru aradım 600 tl Totali Dedik bu fiyatta Yüksek Geldi bana :S:salut::pale:

necatik35
10 Ekim 2009, 12:31
Senin çeliği custom yaptıracan herhalde:)Motosiklette onlara kaporta denmez grenaj denir.Scoter a yan sanayi grenaj yapmazlar.Sen en iyisi ver 600 ü tak yeni grenajlarını paşa paşa dolaş:)

cihan_34_ist
10 Ekim 2009, 12:40
Ya Nereye Park Etsem Çip muamelesi Görüyor üzerine yazı asıyorlar oturuyorlar herkezinki paşa malı Demin polise vermişler plakasını almış çekmeye geliceklerken aldım başka yere koydum saklanbaç oynuyoruz valla :S Üzüldüm ya valla Ağlıyasım geldi :( Bende insanım onuda insan sürüyor :salut:

dreamdark
10 Ekim 2009, 12:43
Tamir görerek kurtarır mı acaba grenajlar?
Plastik kaynağı, zımpara, boya.

cihan_34_ist
10 Ekim 2009, 12:48
Tamir görerek kurtarır mı acaba grenajlar?
Plastik kaynağı, zımpara, boya.

Ah be Emre abim keşke Kurtarsa Çoğu kırık
Dökük yarısı var yarısı yok bugün çekip Koyucam resimlerini buraya. İnan Artık Benimle cebelleşen İnsanlara o polikarbon eldivenlerimle ağzını burnunu kırasım geliyor Sebebi ise Hor ve küçük görülmenin verdiği aşırı rahatsızlık sonucu içime attığım gurur kırıcı sözlerin haykırışı diye adlandırıcam :salut:

dreamdark
10 Ekim 2009, 12:54
Sakin ol, didişme kimseyle boşver. :)
Tamir kurtarmaz diyorsan orjinalini takacaksın mecbur o zaman, belki çıkma fln bulursun, iyice araştır bence Mondial servislerini fln.

Akileos
10 Ekim 2009, 12:54
bence başlığı değiştirmekle başla çünki acil değilsenin durumun...cihancım...:cat:

necatik35
10 Ekim 2009, 12:59
Bildiğim kadarıyla martian modelini sadece çelik motor getiriyor.Grenajların yenisi varsa paraya kıyacan ve alacan be canım.Yoksa bombalı motosiklet diye seni hep ihbar edecekler:)

cihan_34_ist
10 Ekim 2009, 13:35
Bildiğim kadarıyla martian modelini sadece çelik motor getiriyor.Grenajların yenisi varsa paraya kıyacan ve alacan be canım.Yoksa bombalı motosiklet diye seni hep ihbar edecekler:)

Walla bilmemde Yurdumun İnsanı Boşişlerle uğraşmayı okadat Çok seviyorki Sanane Benim motorumdan. Ben kırık Dökük sürmeyi Seviyorum belki. direkt ihbar nemiş Efendim görüntüyü Bozuyor. Bende ihbar edicem seyyar pilavcının önünde hergün hayabusa duruyor. onuda bizahmet çeksinler. Oda görüntüyü bozuyor. Way anasını yaa

crispa
21 Ekim 2009, 19:55
benim martian ın da granajları kırık ben beykozdaki ana fabrikasını aradım sağ granaj tamamıyla 30 40 civarı bişiyler dediler. sen doğru yeri aradığından emin misin

Toqi
21 Ekim 2009, 21:33
İyide madem biniyosun birazda masraf edeceksin trafik polisi seni çevirip bağlasa haklı ne demek kırık dökük kullanmayı seviyorum?O araçda ehliyetle kullanılan benzinle yürüyen tekerlekli bir taşıt.